Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

AhmetGS17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8 128 GB
Meslek
Emekli
Konular
0
Ben bu sorunu aşağıdaki programla çözdüm. Yardımlarınız için çok teşekkürler;
Poco 2.0 kurdum. Aradığım herşeyi hallettim.
Not: Poco ayarlarını widget menüsündeki Poco ayarları simgesinden yapıyorsunuz.
Ayarlar içinde ekranı çift tıkla kapat seçeneği de var.
Klasik android üst kaydırıp uygulama haznesi açma da geliyor.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
arkadaki parmak izi sensörünü aşağıya çekerek bildirim çubuğunu indirme ayarı mevcut, işinize yarayabilir.
Öyle bir ayar var mı stock rom Redmi Note 8'de? Varsa hangi şekilde ayarlanıyor paylaşır mısınız?

brahindul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Polat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Öyle bir ayar var mı stock rom Redmi Note 8'de? Varsa hangi şekilde ayarlanıyor paylaşır mısınız?
olduğunu hatırlıyorum ancak malesef stock rom veya miui romu kullanmadığım için bakamıyorum. kullanan varsa yardımcı olur umarım

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Bu telefonun Global ve garantili (Band 20 li ) olan versiyonu hangi siteden bulunabilir?

Yusuf Gökçe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Henüz bugün aldım bir kaç saat oldu. Tek kötü yanı şu; Mesajlar va Kişiler uygulaması bildiğin google'ın android one platformu uygulaması ile aynı neden böyle birşey yapmışlar anlamadım. Ben sırf bu arayüzü seviyorum diye aldım bu telefonu. Eski mi mesaj ve miui kişiler arayüzüne nasıl dönerim ya da döner mi bilmiyorum. Gelen çağrı ekranı da bildiğiniz andorid one platformu. Note 7'ye göre ufak detaylarda değişiklikler yapılmış. Ama ben bu durumu sevmedim. İnşallah ilerleyen dönemde bir şekilde değişir.
zaman geçmiş ama rehber mesaj menüsünü düzeltebildiniz mi.biz telefonu çöktürdük.şimdi arka kapak açıldı,çin romda kilit perşembe günü açılacak,telefoncu global yapar veririm diyor hint rom olmaz diyor.iyi akşamlar...

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
zaman geçmiş ama rehber mesaj menüsünü düzeltebildiniz mi.biz telefonu çöktürdük.şimdi arka kapak açıldı,çin romda kilit perşembe günü açılacak,telefoncu global yapar veririm diyor hint rom olmaz diyor.iyi akşamlar...
Hocam ben de de aynı durum olduktan sonra Endonezya rom kurdurttum telefoncu arkadaşa öyle devam ettim sonra da elimden çıkardım telefonu. Mi note 10 pro kullanıyorum. Tavsiyem Endonezya rom kurdurman. Hindistan rom kurarsan. NFC çalışmaz.

Yusuf Gökçe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Hocam ben de de aynı durum olduktan sonra Endonezya rom kurdurttum telefoncu arkadaşa öyle devam ettim sonra da elimden çıkardım telefonu. Mi note 10 pro kullanıyorum. Tavsiyem Endonezya rom kurdurman. Hindistan rom kurarsan. NFC çalışmaz.
teşekkürler....

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Note 8'de NFC yok zaten hocam. :) 8T ve 8 Pro modelinde var. :) Hindistan romu Note 8 için en iyi MIUI 11 stok rom. Endonezya romundan daha iyi pil performansı veriyor.

Üst Alt