Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Güvenlil>pil>kullanım istatistikleri>telefon beklemede bölümünden öğrenebilirsiniz

merhabalar hala pil kısmından göremiyorum çok ilginç babamın telefonundan en son sarjan çıkalı 3 gün 15 saat 10 dk oldu yazıyor benim telefonda yazmıyor aynı sürüm bunlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

s.a arkadaşlar redmi note 8 de en son bataryadan ne zaman çıkardığımı nerden görebilirim

pil performans - pil kullanım istatiskleri görünüyordu günceleme ile artık görünmüyor başka nerden nasıl görebilirim

elimde 2 tane redmi note 8 telefon var ayarlar -pil performans - pil istatiskleri kısmında yazıyordu artık benim telefonda çıkmıyor

babanım aynı telefondan aynı yere girdiğimde son sarj edildiğinden beri 1 gün 10 saat 48 dk geçti yazıyor benim telefonda yazmıyor artık

birde ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet kısmında benim telefon yazıları çok kalın olmuş babamın telefonu ise yazıyor ince

ben telefonu 8 ay önce almıştım babam telefon 1,5 ay oldu alalı güncellemeler ile değişti benim ayarları dediğim yerler

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
merhabalar hala pil kısmından göremiyorum çok ilginç babamın telefonundan en son sarjan çıkalı 3 gün 15 saat 10 dk oldu yazıyor benim telefonda yazmıyor aynı sürüm bunlar

s.a arkadaşlar redmi note 8 de en son bataryadan ne zaman çıkardığımı nerden görebilirim

pil performans - pil kullanım istatiskleri görünüyordu günceleme ile artık görünmüyor başka nerden nasıl görebilirim

elimde 2 tane redmi note 8 telefon var ayarlar -pil performans - pil istatiskleri kısmında yazıyordu artık benim telefonda çıkmıyor

babanım aynı telefondan aynı yere girdiğimde son sarj edildiğinden beri 1 gün 10 saat 48 dk geçti yazıyor benim telefonda yazmıyor artık

birde ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet kısmında benim telefon yazıları çok kalın olmuş babamın telefonu ise yazıyor ince

ben telefonu 8 ay önce almıştım babam telefon 1,5 ay oldu alalı güncellemeler ile değişti benim ayarları dediğim yerler
Hocam bi ss atabilir misiniz ?

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 2.jpg
    2.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 3.jpg
    3.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 3.jpg
    3.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 1.jpg
    1.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 14

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29

buda babamın telefon pil performans kısmı farklı
Baştaki resimdeki miui 12 hocam babanızın ki sonuncusuysa o da miui 11 arayüzü zaten 2 si birbirinden farklı.Miui 12 de farklılıklar çok.Miui 12 de telefon bekleme bölümünden en son ne zaman telefonu şarjdan çıkardığınızı gösterir

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

buda babamın telefon pil performans kısmı farklı
Telefonunuz Pil & Performans uygulaması güncellenmiş ve MIUI 12'de gelecek olan arayüze dönüşmüş. MIUI 12 olmadan MIUI 12 uygulaması kurmuşsunuz gibi düşünün. MIUI 12 ile tüm cihazlar için böyle olacak, sadece sizinki daha erken olmuş. :)

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Telefonunuz Pil & Performans uygulaması güncellenmiş ve MIUI 12'de gelecek olan arayüze dönüşmüş. MIUI 12 olmadan MIUI 12 uygulaması kurmuşsunuz gibi düşünün. MIUI 12 ile tüm cihazlar için böyle olacak, sadece sizinki daha erken olmuş. :)

baktım mıuı 11.09 yazıyor daha 12 olmammış

Baştaki resimdeki miui 12 hocam babanızın ki sonuncusuysa o da miui 11 arayüzü zaten 2 si birbirinden farklı.Miui 12 de farklılıklar çok.Miui 12 de telefon bekleme bölümünden en son ne zaman telefonu şarjdan çıkardığınızı gösterir

evet başta ki benim aralardaki fark en son ne zaman sarjdan çıkardığımı benim göstermemesi telefon bekleme bölümden benim ise o günkünü gösteriyor 3 gün önce sarj etsemde ertesi tarihinde sıfırlanıp gösteriyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

MIUI 12 oldu demiyorum zaten. Xiaomi'nin uygulamaları sistem uygulamalarından ayrı şekilde güncellenebiliyor. Play Store'dan güncelleme geliyorsa gibi düşün. Ayarlarda sistem uygulama güncelleyici kısmından güncelleniyor.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29

evet başta ki benim aralardaki fark en son ne zaman sarjdan çıkardığımı benim göstermemesi telefon bekleme bölümden benim ise o günkünü gösteriyor 3 gün önce sarj etsemde ertesi tarihinde sıfırlanıp gösteriyor
Hocam güvenlik bölümü sizde güncellenmiş isterseniz güncellemesini kaldırıp babanızın ki gibi yapabilirsiniz

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Hocam güvenlik bölümü sizde güncellenmiş isterseniz güncellemesini kaldırıp babanızın ki gibi yapabilirsiniz

nasıl kaldıracağım onu güvenlik bölüm güncellenmesini

kaldırınca sonra tekrar güncelenebilyormuyum

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
nasıl kaldıracağım onu güvenlik bölüm güncellenmesini

kaldırınca sonra tekrar güncelenebilyormuyum
Güvenlik uygulamasının üzerine uzun basın özelliklerini açın uygulama durmayı zorla yazar onun yanında güncellemeleri kaldır yazar ona tıklayın

Üst Alt