Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Note8 aldık tianm panel çıktı bhnda ghost oluyormu note 7 de ghosttan çok şikayetçiyüm

Matthew

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cevat
Cihazım
Redmi Note8
Konular
3
Note8 aldık tianm panel çıktı bhnda ghost oluyormu note 7 de ghosttan çok şikayetçiyüm
Bildiğim kadarıyla Tianma v2 kullanılıyor, Note7'de Tianma v1'di. Ben pek duymadım ghost screen ile karşılaşıldığını Note8'de büyük ihtimalle düzeltilmiş.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Bildiğim kadarıyla Tianma v2 kullanılıyor, Note7'de Tianma v1'di. Ben pek duymadım ghost screen ile karşılaşıldığını Note8'de büyük ihtimalle düzeltilmiş.
Seri no 36672 ksninde nası v2 oluyor

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Redmi note 8 endonezya rom kullanan arkadaşlar varmı?

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Cihazin arayuzu kasiyor kasiyor kasiyor. İostan gectik diye mi alisamadik ama 0 alet boyle kasar mi kardeşim yav. Oyun falan da degil tam ekran tussuz kullanimda telefon bir turlu akici degil. Tuslu kullanım daha iyi ancak muthis bir performans aldigimi soyleyemem.

İsin garibi bugun arkadasin mi 7 sini kontrol ettim onda boyle bir sıkıntı yok. Nedir arkadaslar bu cihazın sıkıntısı??

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Alakası yok her panelde sorun olacak diye birşey yok, bendeki de tianma panelli note 7 cam gibi hiçbir sıkıntısını görmedim maşallah. Bu biraz şansa bağlı, Note 7 de kullanılan paneller çoğunlukla tianma, sorun çıkma oranı bu sebeple daha yüksekmiş gibi görünüyor. Nadir de olsa shenchao panel kullanan Note 7 ler var piyasada, ayrıca iki cihazı da yanyana getirip bizzat baktım, tianma bariz daha net veriyor beyazları, shenchao panelde hafif sarımtrak görünüm var ama dediğim gibi bunları çoğu kullanıcı fark etmiyor bile.

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Birkaç gündür endonezya miui 11 v11.0.2.0 sürümündeyim herşey yolunda şimdilik kafam rahat tavsiye ederim

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Birkaç gündür endonezya miui 11 v11.0.2.0 sürümündeyim herşey yolunda şimdilik kafam rahat tavsiye ederim
Tussuz kullanimda uygulama ekraninda donma veya stutter yasiyor musun

Üst Alt