Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Arama ve mesajlaşma uygulaması Google'ın olduğu için mevcutta arama kaydetme yok. Tabi Hindistan romu felan kullanarak MIUI kendi programını kullanarak elde edebiliyorsunuz

birisi ile görüşme yaptım diyelim kaç dk görüştüğümğ nasıl görebilirim oda yok galiba redmi not 8 de

görüşme süreleri yani

nusret41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nusret
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
14
birisi ile görüşme yaptım diyelim kaç dk görüştüğümğ nasıl görebilirim oda yok galiba redmi not 8 de

görüşme süreleri yani
Görüşme yaptığınız numaranın üzerine tıklayıp yanda çıkan geçmiş simgesine bakın süreler cikar

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
bişey soracağım size

sistem güncellleme kısmında miui 11 logosu üzerine 5 6 defa bastım orayı tekrar nasıl kapatırım

o kısım ota güncelleme için miş bişey olurmu sorun olmaz deme
Güvenlik taramasını çalıştırdığında Geliştirici Modu'nu kapatıyor diye biliyorum.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Güvenlik taramasını çalıştırdığında Geliştirici Modu'nu kapatıyor diye biliyorum.

onu yaptık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Görüşme yaptığınız numaranın üzerine tıklayıp yanda çıkan geçmiş simgesine bakın süreler cikar

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saolasınız doğru ordan görünüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar. Uygulamaları yönet. Sistem uygulamalarına gir. Güncelleyici yaz. En üsteki uygulamayı seç ve verileri temizle demen yeterli

uenalkaraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ünal Karaman
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Telefonu alalı 1 ay oldu. Kullanım olsun oyun performansı olsun kamera olsun on numara fakat acayip şekilde can sıkan bir sorunu var. Telefonu kullanmadığım zamanlar internete ister bağlı olsun ister bağlı olmasın 2 günde bir yeniden başlatıyor. Neden olduğunu anlamıyorum cihazın donanımsal bir sorunu olsa kullanıma etki eder diye düşünüyorum, YAZILIM: MIUI 11.0.3 PCOMIXM. Sorunu yaşayan ve çözen arkadaşlar varsa cevaplarlarsa çok mutlu olurum.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Telefonu alalı 1 ay oldu. Kullanım olsun oyun performansı olsun kamera olsun on numara fakat acayip şekilde can sıkan bir sorunu var. Telefonu kullanmadığım zamanlar internete ister bağlı olsun ister bağlı olmasın 2 günde bir yeniden başlatıyor. Neden olduğunu anlamıyorum cihazın donanımsal bir sorunu olsa kullanıma etki eder diye düşünüyorum, YAZILIM: MIUI 11.0.3 PCOMIXM. Sorunu yaşayan ve çözen arkadaşlar varsa cevaplarlarsa çok mutlu olurum.
Garanti yok ise rom yükleyin

mustafa_oztekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Yurtdışında da benzer sorundan şikayetçi olan var. MIUI 12 görselinin paylaşıldığı Facebook gönderisi altında buna yakın şikayetler vardı. Bir de kulaklıkla müzik dinlerken sesin kendiliğinden kısıldığı sorunu da varmış. Ben hala MIUI 11e güncelleme yapmadığım için karşılaşmadım bu sorunla. Genelde MIUI 11e geçtikten sonra olduğu söylenmiş

Bayram bey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Değerli dostlar . Telefon 25 gündür kullanıyorum cihaz diğer muadili cihazların orta segmentlerinin üzerinde ping gibi oyunlarda yağ gibi akıyor .
İşlemcisi Rami gerçekten muhteşem .
E şimdide ekşi ozekliklerini söyleyeyimcihaz baya ağır eli yoruyor tasarımı vasat ben mavi yeşili aldim ön ekran çıkıntılı birde buna daha çıkıntılı olan arka 4 kamera eklendiği zaman beni mutsuz etti .
Kamera baya güzel ve güzel çekimler yapabilirsiniz .
İyi akşamlar olsun.

uenalkaraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ünal Karaman
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yurtdışında da benzer sorundan şikayetçi olan var. MIUI 12 görselinin paylaşıldığı Facebook gönderisi altında buna yakın şikayetler vardı. Bir de kulaklıkla müzik dinlerken sesin kendiliğinden kısıldığı sorunu da varmış. Ben hala MIUI 11e güncelleme yapmadığım için karşılaşmadım bu sorunla. Genelde MIUI 11e geçtikten sonra olduğu söylenmiş
Bu kendi kendine yenileme sorunu MIUI 11 yüzünden mi oluyormuş? Yani demek istediğiniz hala sorunlari var MIUI 11in

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
arkadaşlar redmi note 8 de ay modu nasıldı. ayı çekmek istiyorum

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

Üst Alt