Yardım redmi note 8 kamera ve instagram sorunu

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Redmi note 8 kamerası düşük ışıkta kamerası( ağır çekimde %100 kısa çekimde %50 normal video ve instagram videosunda %5lik) dalgalanma yapıyor gündüz o sorun olmuyor nedenini bilen var mı acaba ? Garantisi olmadığı için burdan sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim. kamera sorunu bu şekil

ve instagram da görüntülü sohbet yapamıyorum ne ön ne arka kamera açılıyor

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi note 8 kamerası düşük ışıkta kamerası( ağır çekimde %100 kısa çekimde %50 normal video ve instagram videosunda %5lik) dalgalanma yapıyor gündüz o sorun olmuyor nedenini bilen var mı acaba ? Garantisi olmadığı için burdan sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim. kamera sorunu bu şekil

ve instagram da görüntülü sohbet yapamıyorum ne ön ne arka kamera açılıyor

Ortamın, bulunduğunuz odanın ışığından kaynaklanıyor. Tasarruflı aydınlatmalar dan, florasan aydınlatmalarından bu gibi dalgalanmaların olması normaldir.
Farklı bir ışık kaynağından veya güneş vb gibi sorun olmayacaktır.
-Instagramın uygulama bilgisi kısımına giriş yaparak İzinler kısımından Kamera izinlerini vermelisiniz.

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Ortamın, bulunduğunuz odanın ışığından kaynaklanıyor. Tasarruflı aydınlatmalar dan, florasan aydınlatmalarından bu gibi dalgalanmaların olması normaldir.
Farklı bir ışık kaynağından veya güneş vb gibi sorun olmayacaktır.
-Instagramın uygulama bilgisi kısımına giriş yaparak İzinler kısımından Kamera izinlerini vermelisiniz.
bütün izinler olduğu halde onu yapıyor açılmıyor kamera maalesef

Oyla:
Üst Alt