Yardım redmi note 8 kamera ve instagram sorunu

cafeplus123

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Turgut
Cihazım
redmi note 8
Konular
5
Forum puanı
1
Redmi note 8 kamerası düşük ışıkta kamerası( ağır çekimde %100 kısa çekimde %50 normal video ve instagram videosunda %5lik) dalgalanma yapıyor gündüz o sorun olmuyor nedenini bilen var mı acaba ? Garantisi olmadığı için burdan sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim. kamera sorunu bu şekil

ve instagram da görüntülü sohbet yapamıyorum ne ön ne arka kamera açılıyor

archesm

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
50
Forum puanı
5.198
Redmi note 8 kamerası düşük ışıkta kamerası( ağır çekimde %100 kısa çekimde %50 normal video ve instagram videosunda %5lik) dalgalanma yapıyor gündüz o sorun olmuyor nedenini bilen var mı acaba ? Garantisi olmadığı için burdan sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim. kamera sorunu bu şekil

ve instagram da görüntülü sohbet yapamıyorum ne ön ne arka kamera açılıyor
Ortamın, bulunduğunuz odanın ışığından kaynaklanıyor. Tasarruflı aydınlatmalar dan, florasan aydınlatmalarından bu gibi dalgalanmaların olması normaldir.
Farklı bir ışık kaynağından veya güneş vb gibi sorun olmayacaktır.
-Instagramın uygulama bilgisi kısımına giriş yaparak İzinler kısımından Kamera izinlerini vermelisiniz.

cafeplus123

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Turgut
Cihazım
redmi note 8
Konular
5
Forum puanı
1
Ortamın, bulunduğunuz odanın ışığından kaynaklanıyor. Tasarruflı aydınlatmalar dan, florasan aydınlatmalarından bu gibi dalgalanmaların olması normaldir.
Farklı bir ışık kaynağından veya güneş vb gibi sorun olmayacaktır.
-Instagramın uygulama bilgisi kısımına giriş yaparak İzinler kısımından Kamera izinlerini vermelisiniz.
bütün izinler olduğu halde onu yapıyor açılmıyor kamera maalesef

Üst Alt