Yardım Redmi note 8 imei repari sonrasi 3g cekmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Arkadaşlar merhaba redmi note 8 cihazıma imei repair işlemi yaptıktan sonra cihazda 3g H+ çalışmamaya başladı 3g öncelikli secince 2gye atıyor sebekeyi 4.5gde sorun yok ama 3g çalışmıyor ve ben 3gyi kullaniyorum genelde bu konuda bir fikri olan var mıdır?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba redmi note 8 cihazıma imei repair işlemi yaptıktan sonra cihazda 3g H+ çalışmamaya başladı 3g öncelikli secince 2gye atıyor sebekeyi 4.5gde sorun yok ama 3g çalışmıyor ve ben 3gyi kullaniyorum genelde bu konuda bir fikri olan var mıdır?
En sağlıksı, işin ehli birerine tekrar IMEI tamiri yaptırabilirsiniz hocam.

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
En sağlıksı, işin ehli birerine tekrar IMEI tamiri yaptırabilirsiniz hocam.
Hocam imeiden kaynakli olduğunu sanmıyorum şuan evdeyken H+ çalışıyor bölgesel diyeceğim ama merkezi bir konumdayım ve gittigim yerlerde cekerdi islem öncesinde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Portları falan kontrol etmek için network signal guru indirdim kapalı olan birkaç tane portu açtım ama yine de sorun devam ediyor bugün gelen güncellemeyi yaptım biraz düzeldi gibi ama tam olarak çözülmüş değil

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam imeiden kaynakli olduğunu sanmıyorum şuan evdeyken H+ çalışıyor bölgesel diyeceğim ama merkezi bir konumdayım ve gittigim yerlerde cekerdi islem öncesinde

Portları falan kontrol etmek için network signal guru indirdim kapalı olan birkaç tane portu açtım ama yine de sorun devam ediyor bugün gelen güncellemeyi yaptım biraz düzeldi gibi ama tam olarak çözülmüş değil
Yedeklerinizi aldıktan, temiz kulum deneyim hocam isterseniz.

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Yedeklerinizi aldıktan, temiz kulum deneyim hocam isterseniz.
Dosyaları taşımaktan yoruldum vallahi :D ama tek çare o görünüyor şuan hocam internette araştırdım biraz ama bir çözüm yolu bulamadim bakalım belki bir yorum gelir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Dosyaları taşımaktan yoruldum vallahi :D ama tek çare o görünüyor şuan hocam internette araştırdım biraz ama bir çözüm yolu bulamadim bakalım belki bir yorum gelir.
İnşallah hocam, ama ilk yazdığım gibi IMEI tamirini deneyin derim :)

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
İnşallah hocam, ama ilk yazdığım gibi IMEI tamirini deneyin derim :)
İmeisini attığım cihaz çift hatlı ondan olabilir mi diyecem de bilgim yok bazı arkadaşlar imei atinca bandlarin gittigini de söylemişti baska bir konuda

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
İmeisini attığım cihaz çift hatlı ondan olabilir mi diyecem de bilgim yok bazı arkadaşlar imei atinca bandlarin gittigini de söylemişti baska bir konuda
Hocam işin ehli biri yaptıysa bandlar gitmez ama nerede yaptırdınız bilemiyorum. Sorun devam ederse yeniden repair işlemi yaptırmanız daha sağlıklı olur.

bheart05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 9 se
Konular
6
aynı sorun bendede devam ediyor..4 defa imei değişildi..bazen aniden 4.5 g ye geçiyor bazen hep E de kalıyor..canı isterse geçiyor ...ama bir türlü çözüme ulaşamadık

4.5 g şebeke çekmesine rağmen ne 3G nede 4G şebekesi çekiyor..direk 2G de kalıyor

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
aynı sorun bendede devam ediyor..4 defa imei değişildi..bazen aniden 4.5 g ye geçiyor bazen hep E de kalıyor..canı isterse geçiyor ...ama bir türlü çözüme ulaşamadık

4.5 g şebeke çekmesine rağmen ne 3G nede 4G şebekesi çekiyor..direk 2G de kalıyor
Hocam kullanılan imei değişmesini gerek yok. İşlemin yapıldığı qcn dosyası önemli olan. Orjinal qnc olursa hiçbir sorun yaşamazsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt