Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V10.3.3.0.PCOINXM İndirme Bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akıncı11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Note 8
Konular
0
Merhaba. acaba hangi romu yüklediniz link atabilir misiniz?
Link yok direk uygulama bir kaç rom çıkarıyor, seçiyorsunuz. Ekran görüntüsü ekte.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hindistan romda Türkçe desteği var mı arkadaşlar? Teşekkürler.

Bir de Hindistan ile Global rom arasında ne gibi farklar var. Rehber, Arama ve Mesajlar MIUI sanırım Hindistan'da.
Türkçe desteği var. Rehberi var. Eski orjinal sürümü 2_3 gün kullandım, hiç memnu kalmayınca forumlarda bir arkadaşın tavsiyesiyle denemeye karar verdim. Yüklü rom da ekran kilidini açmak için kod girdiğinde ok tuşu gibi basıyordunuz, bu sürümde doğru kodu girince ke di açılıyor, tek elle kullanımda daha kolay. Diğer farkları çok araştırmadım. Şarjıda iyi şu an

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-23-18-27-44-111_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-11-23-18-27-44-111_com.android.settings.png
    167,4 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Lithium87

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Memur
Konular
2
Hindistan romda Türkçe desteği var mı arkadaşlar? Teşekkürler.

Bir de Hindistan ile Global rom arasında ne gibi farklar var. Rehber, Arama ve Mesajlar MIUI sanırım Hindistan'da.

Türkçe dil desteği var. En önemli farkla arama, mesajlar ve arama otomatik kaydedici.
Onun dışında pek fark yok.
Hali hazırda konudaki romu kullanmaktayım.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Lithium87 Akıncı11

Son olarak arkadaşlar bir sorum daha var. Güncelleme Global Roma gelince bu Hindistan ROM'una da aynı zamanda otomatik gelir mi? Yoksa önce Global alıyor ardından bir süre sonra Hindistan gibi mi?

Lithium87

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Memur
Konular
2
Lithium87 Akıncı11

Son olarak arkadaşlar bir sorum daha var. Güncelleme Global Roma gelince bu Hindistan ROM'una da aynı zamanda otomatik gelir mi? Yoksa önce Global alıyor ardından bir süre sonra Hindistan gibi mi?

Hindistan romu da aslında global rom. Farkı bölge ve yukarıda belirttiğim özellikler.
Güncelleme aynı anda da gelebilir, aradan bir kaç gün sonra da.

xxasaxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
mi8 inş
Konular
6
arkadaşlar dün note8 telefonumu sipariş ettim kayıtsız bootladerini açacağım ama cihaz global romlu olarak gelecek bu durumda ben bu hindistan romunu yüklemeliyimiyim? yüklemem durumunda imei kaydedileceği için sonradan başka roma falan geçerken brick flan bi soru nyaşarmıyım profesyoneller yanıtlayabilirse sevinirim

amele75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Amele
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Link yok direk uygulama bir kaç rom çıkarıyor, seçiyorsunuz. Ekran görüntüsü ekte.

Türkçe desteği var. Rehberi var. Eski orjinal sürümü 2_3 gün kullandım, hiç memnu kalmayınca forumlarda bir arkadaşın tavsiyesiyle denemeye karar verdim. Yüklü rom da ekran kilidini açmak için kod girdiğinde ok tuşu gibi basıyordunuz, bu sürümde doğru kodu girince ke di açılıyor, tek elle kullanımda daha kolay. Diğer farkları çok araştırmadım. Şarjıda iyi şu an

Yüklediğiniz bu üçüncü seçenek olan "other region" yazan rommu. Burada ilk seçenekle aynı Çin romu sanki.

Ekli dosyalar

• IMG_20191123_235736.jpg
    IMG_20191123_235736.jpg
    2,9 MB · Görüntüleme: 22

Akıncı11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Note 8
Konular
0
Paylaştığınız ekranda bana Global rom 10.3.3 çıkmıştı onu yüklemiştim. İlk aldığımda 3.5 yüklü gelmişti, internete bağlanınca 3.8 i yüklemişti ama rehber, klavye vb uygulamaları hoşuma gitmeyince araştırmaya başlamıştım.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hindistan ROM'unu MiFlash ile yükledim. Yalnız dikkatimi çeken bir husus oldu. Bildirim panelini yukardan aşağı kaydırınca ve son kullanılan uygulamalar arayüzüne girince arka planda beliren blur efekti diğer romdaki gibi kaliteli değil. Daha soluk ve efekti çok daha düz.

Fark eden oldu mu bilmiyorum ama bariz kalite düşüşü var.

Akıncı11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Note 8
Konular
0
Hindistan ROM'unu MiFlash ile yükledim. Yalnız dikkatimi çeken bir husus oldu. Bildirim panelini yukardan aşağı kaydırınca ve son kullanılan uygulamalar arayüzüne girince arka planda beliren blur efekti diğer romdaki gibi kaliteli değil. Daha soluk ve efekti çok daha düz.

Fark eden oldu mu bilmiyorum ama bariz kalite düşüşü var.
Eski sürüm olduğundan doğrudur ama klavye beni çok soğuttu bu telefo dan. Üstelik 2 adet aldım.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Eski sürüm olduğundan doğrudur ama klavye beni çok soğuttu bu telefo dan. Üstelik 2 adet aldım.
Klavyede ne gibi bir sorun var ki? Sorunsuz çalışıyor Gboard.

Bir sonraki güncellemede blur efekti de güncellenecek mi yani? Sizde de blur aynı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt