Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V10.3.3.0.PCOINXM İndirme Bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Mr.Fatih cihazı hepsiburadadan yetkili satıcıdan alsam çift sim kart kayıtlı oluyor degilmi ? Babamın tanıdığı var perakende satış yapıyor bugün konuştum 1400 bırakırım diyor tek sim kayıtlı herhangi bir sorunu olursa ben hallederim diyor sizce tanıdıktanmi alsam hepsiburadadanmi ?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Hocam siz hem Redmi Note 8 hem de xiaomi.eu rom nasıl kullanıyorsunuz merak ettim de :$

Kullanmıyorum hocam note 7 den daha yeni note 8e geçtim imzanın bi kaç yerini düzelmemişim 8=) gerçi olsada kullansak dimi

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Mr.Fatih cihazı hepsiburadadan yetkili satıcıdan alsam çift sim kart kayıtlı oluyor degilmi ? Babamın tanıdığı var perakende satış yapıyor bugün konuştum 1400 bırakırım diyor tek sim kayıtlı herhangi bir sorunu olursa ben hallederim diyor sizce tanıdıktanmi alsam hepsiburadadanmi ?

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Kaçak telefon satıyor büyük ihtiml uzak dur.İmei kayıt işi vs sahtekarlık başka birşey değil.

Akıncı11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Note 8
Konular
0
Cihazı almayi düşünüyorum bir sıkıntısı yok dimi?
Ben 2 adet aldım, klavye 2 telefonda da ciddi takılmalar var, çok can sıkıcı oluyor. Özellikle a, ü i, ve n harfleri ilk seferde basmıyor yada yan tuşların karakterlerini yazma eğiliminde. Kamera vatsap resim çekmede florasan lambada dalgalanma yapıyor. Rehber ve bir çok uygulama Xaomi firmasına değil google ye ait. Kaldır desende güncelleme listesinde çıkıyor. Youtubdan internet üzerinden video seyrederken tam ekran yaptığında video ekranın alt kısmı tırpanlanmış olarak geliyor.
İnternet hızı ve şarjı iyi. Biraz kalın bir telefon. 11 rom güncellemesini bekleyin ve yorumlara göre kara verin. Geliştiriciler için tasarlanmış yorumları var. Ayrıca pc suit programı ile 2 ayrı bilgisayarda telefonu haftalardır bağlantı kuramadım, telefonu bir türlü görmüyor. Ben kullanıcı olarak aldım ve çok pişmanın. Umarım yeni rom işe yarar yoksa benim için xaomi tercih etmeyeceğim bir marka olacak. Eski model cihazları kullanalar memnun. İyi araştırın derim.

Son düzenleme:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Ben 2 adet aldım, klavye 2 telefonda da ciddi takılmalar var, çok can sıkıcı oluyor. Özellikle a, ü i, ve n harfleri ilk seferde basmıyor yada yan tuşların karakterlerini yazma eğiliminde. Kamera vatsap resim çekmede florasan lambada dalgalanma yapıyor. Rehber ve bir çok uygulama Xaomi firmasına değil google ye ait. Kaldır desende güncelleme listesinde çıkıyor. Youtubdan internet üzerinden video seyrederken tam ekran yaptığında video ekranın alt kısmı tırpanlanmış olarak geliyor.
İnternet hızı ve şarjı iyi. Biraz kalın bir telefon. 11 rom güncellemesini bekleyin ve yorumlara göre kara verin. Geliştiriciler için tasarlanmış yorumları var. Ayrıca pc suit programı ile 2 ayrı bilgisayarda telefonu haftalardır bağlantı kuramadım, telefonu bir türlü görmüyor. Ben kullanıcı olarak aldım ve çok pişmanın. Umarım yeni rom işe yarar yoksa benim için xaomi tercih etmeyeceğim bir marka olacak. Eski model cihazları kullanalar memnun. İyi araştırın derim.
Birtek sosyal medya uygulamalarında kamera performansı 0'ın altında eksilerde,diğer sorunlar için aynı fikirde değilim,ben yaşamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt