Çözüldü Redmi note 8 ginkgo brick oldu

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hocam bootloader kilidi açmak için süre vereceğini ve süreyi beklemenizi söylemiştim. Neden rom atmaya çalıştınız cihaza?

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Hocam bootloader kilidi açmak için süre vereceğini ve süreyi beklemenizi söylemiştim. Neden rom atmaya çalıştınız cihaza?
Forumda okuduğum bir iki konuyu denemeye çalışırken oldu her söylenilen kesin sonuçlar vermediği için bl kapalı rom atılmaz denmiş chimera yazdı mesela.
Söylediğim gibi yazılım konusunda yeniyim deneyip öğrenmeye çalışıyorum cihaz edl moda geçmiyor geçseydi tekrar eng rom kuaracaktım var mıdır yardımcı olabilecek birileri.

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Cihazın bootloader kapatılmış. Yetkili hesapla çin romu atılıp çalışır duruma gelir hocam. Özel mesajla ulaşabilirsiniz
Hocam cihaz tamamen sustu hiç tepki vermiyor sarj almıyor pc görmüyor yardımcı olabilir misiniz. elime.
Sigma chimera rft umt ufi hcu vs bir çok box mevcut

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hocam cihaz tamamen sustu hiç tepki vermiyor sarj almıyor pc görmüyor yardımcı olabilir misiniz. elime.
Sigma chimera rft umt ufi hcu vs bir çok box mevcut
Hocam ilk sorduğunuzda bl kapalı ve yetkili hesap ile bl açılmalı diye cevap verildi ancak siz inatla farklı şeyler deneyerek cihazı iyice susturdunuz. Gelen cevapları kulak arkası edecek olduktan sonra sormanın mantığı yok bence.

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Hocam ilk sorduğunuzda bl kapalı ve yetkili hesap ile bl açılmalı diye cevap verildi ancak siz inatla farklı şeyler deneyerek cihazı iyice susturdunuz. Gelen cevapları kulak arkası edecek olduktan sonra sormanın mantığı yok bence.
Bilgi sahibi olmak ve sorunlarımızı çözmek için burada değil miyiz.
Belli ki bu cihazla alakalı bir sıkıntım var ve bütün olabilecek şeyleri deniyorum.
Yeni üye oldum aktif bir forum ama bu şekilde sorulduğunda azarlıyormuş gibi olmuyor musunuz sizce ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bilgi sahibi olmak ve sorunlarımızı çözmek için burada değil miyiz.
Belli ki bu cihazla alakalı bir sıkıntım var ve bütün olabilecek şeyleri deniyorum.
Yeni üye oldum aktif bir forum ama bu şekilde sorulduğunda azarlıyormuş gibi olmuyor musunuz sizce ?
Bütün olabilecek şeyleri deneyerek yardım edin demeniz çok mantıklı olmuyor hocam ya sizce ?
Biz yardıma ihtiyacım var dediğinizde size en garanti yolu söyledik,ve kesin çözüm olacağını da söyledik
Siz bizi dinleyip devam etmişsiniz,cihaz ne duruma geldi bilemiyoruz,bu durumda nasıl yardım etmemizi bekliyorsunuz ?
Daha kötü yaptıkça çözüm mü bulalım yol mu gösterelim hangisini istersiniz ?

Üst Alt