Çözüldü Redmi note 8 ginkgo brick oldu

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Fatboot moda giriyor orada sorun yok ama paylaştığım fotoğraflardaki ekrandan başka bir ekrana geçemedik o kadar rom yüklenmesine rağmen bu iki fotoğraftaki gibi 5 dakikada bir baştan başlıyor
Hocam eng rom var sitede onu dene açılırsa telefon sonra ojinal romu tekrar dene olması lazim

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Hocam eng rom var sitede onu dene açılırsa telefon sonra ojinal romu tekrar dene olması lazim
Abicim yazılım işinden çok anlamadım için eng demek bilmiyorum link için yardımcı olur musunuz.
haftalardır ginkgo global yüklemeye çalışıyordum.

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Abicim yazılım işinden çok anlamadım için eng demek bilmiyorum link için yardımcı olur musunuz.
haftalardır ginkgo global yüklemeye çalışıyordum.
Xiaomi redmi note 8 eng rom diye sitede ara hocam çıkar mi flashtan yükle olursa eğer sonra global rom yükle sorun çözülür

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Xiaomi redmi note 8 eng rom diye sitede ara hocam çıkar mi flashtan yükle olursa eğer sonra global rom yükle sorun çözülür
Dostum eng rom attım chimera ile açtı makine desteğiniz için teşekkürler buradan sonrasıda önemli hangi romu yüklemeliyim?

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Dostum eng rom attım chimera ile açtı makine desteğiniz için teşekkürler buradan sonrasıda önemli hangi romu yüklemeliyim?
Hocam cihaz global ise mixm yazan romu yükle ama bana göre en iyisi hindistan romu en stabili Xiaomi updater yada mifirm sitesinde bulabilirsin

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Öncelikle *06# yaparak cihaz imeisini edevlette sorgulayın. Hatalı işlem yapılmış, imei hasar görmüş olabilir. Görmüş ise teknik servise imei repair işlemi yapması için destek talebinde bulunun (forum kuralları gereği imei repair desteği burada verilmiyor.) IMEI Repair yapacak olan kişi Bootloader kilidini açıp twrp yüklemesi yapacaktır. (çok yüksek ihtimal ile)

İmeinizde sorun yok ise cihazınızın bootloader kilidini açmak için kendiniz başvuruda bulunun. (BL kilit anlatımı mevcut) Bir süre verecek, sonunda açılacaktır. Sim kartı çıkarmamaya, telefona asla güncelleme yapmamaya, format atmamaya özen gösterin. Telefonu o şekilde kullanın.

Bootloader kilidi açtıktan sonra cihazınıza en uygun sürümde olan twrp sürümünü yükleyin. Twrp sürümünü sitesinden, yükleme konusunu forumumuzdan okuyabilirsiniz.

Rom tercihi en son adım ve tamamen size kalmış, aradığınız özellikleri buraya yazar iseniz doğru bir yönlendirme olacağına inanıyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
geçmiş olsun. eng rom+ chimera işe yaramış :)

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Öncelikle *06# yaparak cihaz imeisini edevlette sorgulayın. Hatalı işlem yapılmış, imei hasar görmüş olabilir. Görmüş ise teknik servise imei repair işlemi yapması için destek talebinde bulunun (forum kuralları gereği imei repair desteği burada verilmiyor.) IMEI Repair yapacak olan kişi Bootloader kilidini açıp twrp yüklemesi yapacaktır. (çok yüksek ihtimal ile)

İmeinizde sorun yok ise cihazınızın bootloader kilidini açmak için kendiniz başvuruda bulunun. (BL kilit anlatımı mevcut) Bir süre verecek, sonunda açılacaktır. Sim kartı çıkarmamaya, telefona asla güncelleme yapmamaya, format atmamaya özen gösterin. Telefonu o şekilde kullanın.

Bootloader kilidi açtıktan sonra cihazınıza en uygun sürümde olan twrp sürümünü yükleyin. Twrp sürümünü sitesinden, yükleme konusunu forumumuzdan okuyabilirsiniz.

Rom tercihi en son adım ve tamamen size kalmış, aradığınız özellikleri buraya yazar iseniz doğru bir yönlendirme olacağına inanıyorum.
Eng rom kurulduktan sonra xiaomi toolda cihazı seçince fastboot moda geçiyor öyle kalıyor rom yükleyemedim tavisyeniz nedir.

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
eng rom kurduktan sonra global rom kuramaya çalıştım ama sanırım sistem tamamen çöktü recovery ekranı gelmiyor system has been hatası verip restart yapıyor sadece fastboot moduna geçiyor ve bootloader kapalı yardımcı olabilir misiniz.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
eng rom kurduktan sonra global rom kuramaya çalıştım ama sanırım sistem tamamen çöktü recovery ekranı gelmiyor system has been hatası verip restart yapıyor sadece fastboot moduna geçiyor ve bootloader kapalı yardımcı olabilir misiniz.
Bootloader kilidi kapalı ise rom yükleyemezsiniz hocam maalesef.

Üst Alt