Yardım Redmi Note 8 Ghost Screen ve Ekran Kalitesizliği

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Biraz da şans hocam, normalde Tienma panellerde sürekli ghost vakaları olurdu RN 7 ile ama Mi 8 Lite modelinde aynı panelle sorun yaşayan sayısı çok nadirdi, 2 yılı devireceğiz şükrolsun hala belirtisi bile yok :)

Alhyprn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Null
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Meslek
Konular
10
Biraz da şans hocam, normalde Tienma panellerde sürekli ghost vakaları olurdu RN 7 ile ama Mi 8 Lite modelinde aynı panelle sorun yaşayan sayısı çok nadirdi, 2 yılı devireceğiz şükrolsun hala belirtisi bile yok :)
Kullanım şekliyle de alakası olabilir belki. IPS biraz nazik.

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
kullandığım ve devam ettiğim bir cihaz kendisi çok kötü bir ekrana sahip pubg de çok geçikmeli bir ekranı var jiroskop bile geçikmeli tavsiyem cihaz alınacağı zaman amoled ekrana sahip cihazı almanız.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Kullanım şekliyle de alakası olabilir belki. IPS biraz nazik.
Orta parlaklıkla düşük arasında kullandığım için de olabilir, genellikle kısıkta kullanıyorum, ısınınca da elden çekiyorum.

CanerGok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Tianma panel bendekide 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum ne renk patlaması ne sızması ne ghost u var. Parlaklık ayarını full yapıp şarja takıp elinden telefonu düşürmeyen ekran bekleme süresi 5 dk yada sınırsız yapanların çoğu dediğin problem ile karşı karşıya ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

Laterally

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Tianma panel bendekide 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum ne renk patlaması ne sızması ne ghost u var. Parlaklık ayarını full yapıp şarja takıp elinden telefonu düşürmeyen ekran bekleme süresi 5 dk yada sınırsız yapanların çoğu dediğin problem ile karşı karşıya ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.
Söylediklerinizin hiçbirini yapmadım. Parlaklık ayarım otomatikte, en yükseğe çekse bile ortaya düşürürüm. Şarjda oynamam. Ekran bekleme süremde 1 dakika. Ekran paneli direkt sorunlu. Ne kadar ekmek o kadar köfte muhabbeti değil bu. Renkler cansız olur, ekran parlak olmaz o zaman deriz ne kadar ekmek o kadar köfte diye.

Üst Alt