Yardım Redmi note 8 ghost screen sorunu

Fatalior

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.8
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
İyi günler,
5 aydır Redmi note 8 kullanıyorum;
1-2 saat civarı önce Steam'de arkadaşımla sohbet ederken klavyemin sağ ve sol kısımlarının çok hafif hayaletinin, koyu renkli başka bir ekrana geçiş yaptığımda belirdiğini farkettim ardından siyah ekran üzerinde bakmak istedim, siyah ekran üzerinde belli olmuyordu ve koyu renkli bir ekrana geçtiğimde yüksek parlaklıkta bu hayaletin daha az olduğunu gördüm ardından renk testi kısmından yüksek parlaklıkta biraz renk testi yaptım ve çoğunlukla kayboldu hayaletler bu arada sıcaklık değerlerim hep normal seviyedeydi, elle hissedilen bir sıcaklıkta yoktu.
Bu durumda, benim bildiğim ghost screen kaybolmaması gerekiyor, daha önceden yanlış hatırlamıyorsam 1-1.5 ay önce şarjdayken telefon çok ısındığı bir zamanda böyle hayalet ekran olmuştu telefonu soğukta beklettim kullanmadım ve düzelmişti.
Neden gel git yapıyor ghost screen ve ne yapmalıyım lütfen yardım edermisiniz

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam zaten yere düşürdüm ghost screen çıktı telefonda note 7 kabul edermi ekran değişimini
Ekranda fiziksel hasar var mı? Varsa kabul etmeyebilirler. Ama RN7'de Ghost Screen genel bir sorun olduğu için, kabul edebilirler bilemiyorum.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Ekranda çizik bile yok sadece çıtasinda.
O halde garantiye verin, muhtemelen değişim ücretsiz sağlanacak. Çıta çiziği ile GS'in alakası yok çünkü. GS zaten kullanıcı hatası değil.

Oyla:

Uygar62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uygar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
42
O halde garantiye verin, muhtemelen değişim ücretsiz sağlanacak. Çıta çiziği ile GS'in alakası yok çünkü. GS zaten kullanıcı hatası değil.
Hocam siz olsaydınız ne yapardınız bana bi yol gösterin gözünüzü seveyim kafayı yemek üzereyim cihazı alırken de en çok korktuğum şeydi ne yapacağımı bilemiyorum garantiye göndersem mi göndermesemmi siz daha tecrübelisiniz.( Şimdi bide virüs yüzünden kargoyla gidiyor endişeliyim.)

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam siz olsaydınız ne yapardınız bana bi yol gösterin gözünüzü seveyim kafayı yemek üzereyim cihazı alırken de en çok korktuğum şeydi ne yapacağımı bilemiyorum garantiye göndersem mi göndermesemmi siz daha tecrübelisiniz.( Şimdi bide virüs yüzünden kargoyla gidiyor endişeliyim.)
Daha önce başıma GS gelmedi, bunun tecrübesi olmaz hocam. Cihazın garantisi var ise sağa sola sormadan hemen garantiye verin cihazı. Garantisi yok ise güvendiğiniz teknik servis (Telefon Tamircisine) yaptırabilirsiniz. Garanti servisiniz bulunduğunuz İl'de ise ve açık ise götürüp kendiniz teslim edebilirsiniz. Yoksa kargoyla gönderebilirsiniz, gitme ve gelme süresinde sıkıntı olmaz kargonun.

Oyla:

Uygar62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uygar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
42
Daha önce başıma GS gelmedi, bunun tecrübesi olmaz hocam. Cihazın garantisi var ise sağa sola sormadan hemen garantiye verin cihazı. Garantisi yok ise güvendiğiniz teknik servis (Telefon Tamircisine) yaptırabilirsiniz. Garanti servisiniz bulunduğunuz İl'de ise ve açık ise götürüp kendiniz teslim edebilirsiniz. Yoksa kargoyla gönderebilirsiniz, gitme ve gelme süresinde sıkıntı olmaz kargonun.
TM hocam teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt