Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-26-01-21-20-809_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-26-01-21-20-809_com.miui.securitycenter.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 234

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Şimdilik iyi gidiyor üstad bence çok fark etti..
Büyük ihtimal mi flashla son sürümü kurduğun için ekran süren iyi.Çünkü mi flashla eski romunu da silip tek romu oturmuş bir şekilde yüklüyorsun asıl sebep bu.%20 -%15 lerde tekrardan bekliyorum ekran sürelerini nazar değmesin

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Şimdilik iyi gidiyor üstad bence çok fark etti..
Hocam millet 11.0.8 den şikayetçi gibiydi valla bende çok merak ediyorum %5, e getir bir an önce şu cihazida tekrar ekran görüntüleri at lütfen çok merak ettim bende :) durumu bekliyoruz sabirsizlikla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunlarda benim süreler cihaza 2 gun icinde hic yuklemedim normal burayi açtım baktim alo alo oda fazla değil genelde hic kullanilmadi gibi birsey bu süreleri veriyor bu sürümde malesef eskisi gibi pugb falan yuklensem 7 saat anca alirim bu sürümde

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Son durum böyle şimdilik çok iyi..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-26-03-35-01-978_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-26-03-35-01-978_com.miui.securitycenter.jpg
    119 KB · Görüntüleme: 214
  • Screenshot_2020-04-26-03-34-54-527_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-26-03-34-54-527_com.miui.securitycenter.jpg
    279,3 KB · Görüntüleme: 198

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam sanırım siz de miui 10.3.5 desiniz.
Mi flashla
Hocam millet 11.0.8 den şikayetçi gibiydi valla bende çok merak ediyorum %5, e getir bir an önce şu cihazida tekrar ekran görüntüleri at lütfen çok merak ettim bende :) durumu bekliyoruz sabirsizlikla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunlarda benim süreler cihaza 2 gun icinde hic yuklemedim normal burayi açtım baktim alo alo oda fazla değil genelde hic kullanilmadi gibi birsey bu süreleri veriyor bu sürümde malesef eskisi gibi pugb falan yuklensem 7 saat anca alirim bu sürümde
Acil sürüm değiştirilmesi gerekiyor seninki de.Bl kilidini açtıktan sonra tgz uzantılı global romlardan birini seç mi flashla yükle ya son sürümü yukarda gördüğün arkadaş gibi mi flashla ya da eski miui sürümlerinden birini mi flashla.Ben kesinlikle güncellemeleri telefonun içinden yapılmasına karşıyım.Eğer ki güncelleme yapılacaksa son sürümü mi flashla pc üzerinden kurmanı tercih ederim

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Mi flashla

Acil sürüm değiştirilmesi gerekiyor seninki de.Bl kilidini açtıktan sonra tgz uzantılı global romlardan birini seç mi flashla yükle ya son sürümü yukarda gördüğün arkadaş gibi mi flashla ya da eski miui sürümlerinden birini mi flashla.Ben kesinlikle güncellemeleri telefonun içinden yapılmasına karşıyım.Eğer ki güncelleme yapılacaksa son sürümü mi flashla pc üzerinden kurmanı tercih ederim
Aynen hocam bende güncelleme karşıtı bir insanim bakma miui 11 oluşuna cihazin, yeni aldim bunuda haliyle miu11 sürümü ile geliyor artik cihazlar ondan, bl acilsin ilk iş hemen senin romdayim, aslinda hint romu güzel ona geçmiştim bir önceki cihazda 10.3.3.2 sürümüne ama batarya senin 10.3.5.0 daki gibi değil tek eksiği oydu, arama mesaj vs tüm ozelliklerin olmasi hint romunda güzel aslinda, hint romunun diğer versiyonunu mu denesem ki diyorum kararsızım iyce aklim hep 10.3.5.0 sürümünde ama hint romundada xiamionin kendi arama mesaj yüzü var çok isime yarıyor misal mesaj zaman programlamasi olsun kayit olsun işime yarayan en önemli özellikler misal bunlarda hint romunda var ama gel gelelim senin sürümdeki batarya performansını alamadim 10.3.3.2 hint sürümünde

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Boodlodar kilidinide kapadım yükleme yaptıktan sonra..onla bir alakası olabilir mi be şoktayım şu an bu surumde böyle gitmesi.. şu an tahminim ce 14 ile 15 saat gider gibi..

Üst Alt