Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Doğru söylüyorsunuz Hocam.. En son En Sürümü Kullanıyorum Ben ..Ama Haklısınız Can Sıkmaya Başladı ..Bazen Aklıma Geliyolar Satayım Kurtulayım Bu cihazdan Diye :)
Valla hocam çok fazla Xiaomi cihaz kullandım Mi 6,Pocophone F1,Mi 8 SE ,tekrardan Mi 6 ve en son Redmi Note 8 aldığım cihazlar ikinci Mi 6 ve Note 8 hariç hep amiral gemisi performansı veren cihazlardı.Ancak hiç bir zaman bu cihazdaki gibi tam anlamıyla memnun olmadım.Mi 6 aldıktan sonra full ekranlı cihazlar çıktı ve ben küçük ekran ile yapamadım eski cihazım da büyük ekrandı.Pocophone zaten tam anlamıyla bir maceraydı yeni çıkmış sürüm bl kilitli poco launcher illet ettirdi,panel gorilla glass 3 oyun performansı muazzamdı o ayrı,Mi 8 SE şebeke sorunu ile yeni sürüm deneyemiyordum.En son mi 6 aldım ona da güncelleme fişini çektiler.En son bu cihaza geldim ve fiyatına göre kamera ekran işlemci sd 710 olabilirdi onun haricinde gayet iyi.Tavsiyem twrp yükleyip MiRoom 20.3.26 kurun ve keyfinize bakın 10 saate yakın ekran süresi veriyor arayüz akıcı google uygulamaları yok güncel ve başarılı bir romdur.

Son düzenleme:

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Bu da benim Miroom 20.3.26 kurulumdan sonraki ilk batarya kullanımına ait ekran görüntüleri.
Kullanımın çoğunluğu internet, whatsapp, telefon aramaları. Akıllı ağ modum aktifte idi...
Bataryacılara fikir verir umarım~

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    191,7 KB · Görüntüleme: 96
  • 2.jpg
    2.jpg
    179,2 KB · Görüntüleme: 118
  • 3.jpg
    3.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu da benim Miroom 20.3.26 kurulumdan sonraki ilk batarya kullanımına ait ekran görüntüler.
Kullanımın çoğunluğu internet, whatsapp, telefon aramaları. Akıllı ağ modum aktifte idi...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam görüntülerde sorun var boyutta değil de kalitede yeniden yükleyebilir misiniz ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu da benim Miroom 20.3.26 kurulumdan sonraki ilk batarya kullanımına ait ekran görüntüler.

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Valla hocam çok fazla Xiaomi cihaz kullandım Mi 6,Pocophone F1,Mi 8 SE ,tekrardan Mi 6 ve en son Redmi Note 8 aldığım cihazlar ikinci Mi 6 ve Note 8 hariç hep amiral gemisi performansı veren cihazlardı.Ancak hiç bir zaman bu cihazdaki gibi tam anlamıyla memnun olmadım.Mi 6 aldıktan sonra full ekranlı cihazlar çıktı ve ben k
Tamam kardeşim ekran sürelerini bekliyorum
Hocam bu senin kullandığın romu boodlodar açıp mi flash ile kurabiliyor muyuz..exstra yapmamız gereken birşey varmı ? 11 sürümünden aşağı düştüğümuz için bi sorayım dedim ?.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hindistan rom Miui 11.04

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bu senin kullandığın romu boodlodar açıp mi flash ile kurabiliyor muyuz..exstra yapmamız gereken birşey varmı ? 11 sürümünden aşağı düştüğümuz için bi sorayım dedim ?.
Hayır twrp gerekiyor

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Bl kilidin açık olması lazım mi flashla yüklemek için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız şimdi aklıma geldi sürüm düşürmeden önce bl kilidini aç sonra telefonun buna izni var mı diye anti rollbackla bakman lazım siteyi de şurda paylaşıyorum

Son düzenleme:

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Bl kilidin açık olması lazım mi flashla yüklemek için
O kolay onu açarım..hocam benim kafam karıştı iyice 11.0.8.0 den 11.0.4.0 geçtim aynı ekran süresi tekrar 11.0.8.0 geçtim genel de yine aynı ekran süresi bu geçişlerde hiçbir şey fark etmiyor..garip bir durum..

Üst Alt