Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Boodlodar kilidinide kapadım yükleme yaptıktan sonra..onla bir alakası olabilir mi be şoktayım şu an bu surumde böyle gitmesi.. şu an tahminim ce 14 ile 15 saat gider gibi..
Bootloader kilidi şarja etki etmez hocam

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Boodlodar kilidinide kapadım yükleme yaptıktan sonra..onla bir alakası olabilir mi be şoktayım şu an bu surumde böyle gitmesi.. şu an tahminim ce 14 ile 15 saat gider gibi..
Senin son ekran sürelerini çok merak ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen hocam bende güncelleme karşıtı bir insanim bakma miui 11 oluşuna cihazin, yeni aldim bunuda haliyle miu11 sürümü ile geliyor artik cihazlar ondan, bl acilsin ilk iş hemen senin romdayim, aslinda hint romu güzel ona geçmiştim bir önceki cihazda 10.3.3.2 sürümüne ama batarya senin 10.3.5.0 daki gibi değil tek eksiği oydu, arama mesaj vs tüm ozelliklerin olmasi hint romunda güzel aslinda, hint romunun diğer versiyonunu mu denesem ki diyorum kararsızım iyce aklim hep 10.3.5.0 sürümünde ama hint romundada xiamionin kendi arama mesaj yüzü var çok isime yarıyor misal mesaj zaman programlamasi olsun kayit olsun işime yarayan en önemli özellikler misal bunlarda hint romunda var ama gel gelelim senin sürümdeki batarya performansını alamadim 10.3.3.2 hint sürümünde
Şarj aletinden şarj aletine de fark eder.Eğer senin şarj aletin hızlı şarjsa fazla dayanmaması normal.Hızlı şarj adaptörleri bataryanın yapısını bozuyormuş.İphonun genellikle hızlı şarj çıkarmamasının nedeni buymuş.Benim şansıma da hızlı şarj adaptörü gelmemişti galiba bundan dolayı da olabilir

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Senin son ekran sürelerini çok merak ediyorum

Şarj aletinden şarj aletine de fark eder.Eğer senin şarj aletin hızlı şarjsa fazla dayanmaması normal.Hızlı şarj adaptörleri bataryanın yapısını bozuyormuş.İphonun genellikle hızlı şarj çıkarmamasının nedeni buymuş.Benim şansıma da hızlı şarj adaptörü gelmemişti galiba bundan dolayı da olabilir
Üstad %50 de senin. Ekran süren nedir hatirliyormusun ?

Son durum böyle ve çok karma kullandım sosyal medyada dolandım film izledim 35 dakka kadar..arada veri ağına bagkandim wifiyi kapatıp..ama video izleme süresi bir tık uzadı onu fark ettim..zamanla eğer biraz daha uyum sağlar rom oturursa daha iyi olur sanırım..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-26-14-00-05-117_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-26-14-00-05-117_com.miui.securitycenter.jpg
    118,7 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Son durum böyle ve çok karma kullandım sosyal medyada dolandım film izledim 35 dakka kadar..arada veri ağına bagkandim wifiyi kapatıp..ama video izleme süresi bir tık uzadı onu fark ettim..zamanla eğer biraz daha uyum sağlar rom oturursa daha iyi olur sanırım..
Hocam fastboot linkini paylaşabilir misiniz konuya ekleyelim.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.Şuan survivor izlerken şarj yüzdem de artık azalmışken size ekran süremi atmak istedim.Öncelikle romumu size gösteriyim.

Gördüğünüz gibi miui Global 10.3.5.0.Neden bu romu tercih ediyorum onu da söyliyim daha önceden miui 11 e geçmiştim dilim yandı güncellemeler yaptım ekran sürelerim düştü o yüzden bende miui 10 daki en eski telefonla birlikte gelen rom dönüş sağladım.Çünkü şuna inanıyorum ki bu telefonla gelen işlemci,ram vs olsun hangi romla test edilip piyasaya sürülüyorsa o romda daha iyi dereceler alacağını düşünüyorum.Bu da şuana kadar telefona yaptığım bütün güncellemeri geriye aldığımın kanıtı ve halâ daha güncelleme yapmayı düşünmüyorum.

Ve çok fazla uzatmadan ekran sürelerimi sizlere sunuyorum.Bu kullanım değerlerinde oyun,sosyal medyalar,wifi,mobil veri hepsi kullanılmıştır.

Bu da şarj yüzdem

Ve son olarakta sizle bir uygulama paylaşmak isterim.Xiaomi şirketinin kendisinin geliştirdiği bir uygulama.Adı da shine music.Program içinden YouTube izleyebiliyorsunuz hatta arka planda instagram Twitter gibi sosyal medyalarda takılırken arka planda izleyebiliyorsunuz hatta ve hatta ekranı kilitleyip YouTube dan şarkı dinleyebiliyorsunuz.Bu da linki
Hocam bu arada ilk sürüm 10.3.5 değil 10.3.2 bilginize

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29

8 saati buluyor kardeşim

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Ben 8 Saati gördüm %35 jarz kaldı stabil değil :(( başladığı gibi gitmedi..

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Ben 8 Saati gördüm %35 jarz kaldı stabil değil :(( başladığı gibi gitmedi..
Hocam şu şarj olayı için bana kalırsa rom kullanmak pek doğru değil yarın Miui 12 tanıtılıyor daha ne kadar böyle pil süresi için eski romda kalınır ki sürekli yeni özellik geliyor çok takılmayın bu durumlara cihazın batarya ömrü azalıyor en iyi romda bile pil süresi gitgide düşecek zaten canınız sıkılır bu kadar takarsanız bilginize.

Son düzenleme:

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Hocam şu şarj olayı için bana kalırsa rom kullanmak pek doğru değil yarın Miui 12 tanıtılıyor daha ne kadar böyle pil süresi için eski romda kalınır ki sürekli yeni özellik geliyor çok takılmayın bu durumlara cihazın batarya ömrü azalıyor en iyi romda bile pil süresi gitgide düşecek zaten canınız sıkılır bu kadar takarsanız bilginize.
Doğru söylüyorsunuz Hocam.. En son En Sürümü Kullanıyorum Ben ..Ama Haklısınız Can Sıkmaya Başladı ..Bazen Aklıma Geliyolar Satayım Kurtulayım Bu cihazdan Diye :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt