Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Miui 12.0.3 android 11 eu rom icin hangi kerneli önerirsiniz ?

Jesuisserhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Miui 12.5.2 kullanıyorum cihaz berbat durumda. Batarya performansı diye bir şey yok aşırı kasıyor her uygulama donuyor arama geliyor arayanı göremiyorum bile telefon sık sık çöküyor hangi romu önerirsiniz? Cihaz orijinal Türkiye ürünü

beyazketchup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Miui 12.5.2 kullanıyorum cihaz berbat durumda. Batarya performansı diye bir şey yok aşırı kasıyor her uygulama donuyor arama geliyor arayanı göremiyorum bile telefon sık sık çöküyor hangi romu önerirsiniz? Cihaz orijinal Türkiye ürünü
Dün Endonezya miui 12.0.2 android 10 sürümüne düşürdüm telefon ne biçim rahatladı+artık launcherlarda sıkıntı yok tam ekran hareketlerini kullanabiliyorum+miui kendi arama mesajlaşma uygulamaları geldi pilinde de dünden beri kullanıyorum fark var valla root ve bl kilidi de açmadım miui açığını kullandım :)

Jesuisserhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Dün Endonezya miui 12.0.2 android 10 sürümüne düşürdüm telefon ne biçim rahatladı+artık launcherlarda sıkıntı yok tam ekran hareketlerini kullanabiliyorum+miui kendi arama mesajlaşma uygulamaları geldi pilinde de dünden beri kullanıyorum fark var valla root ve bl kilidi de açmadım miui açığını kullandım :)
Vay bunu bir değerlendireyim teşekkür ederim. Bu açık tam olarak ne oluyor 😄

beyazketchup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Vay bunu bir değerlendireyim teşekkür ederim. Bu açık tam olarak ne oluyor 😄
Hocam ilk olarak telefonunuzda yüklü olan miui sürümünün aynısını indirin ve düşürmek istediğiniz sürümü yükleyin sonra miui manuel güncelleme kısmından kendinizinkiyle aynı olan miui sürümünü seçin orda doğruluyor romu sonra kur ve yeniden başlar seçeneği geliyor oraya basmadan dosyalara gidip düşürmek istediğiniz resmi romun ismini şuanki rom dosyasıyla aynı yapın diğerini silebilirsiniz ve güncelleme kısmından güncelle ve yeniden başlata tıklayabilirsiniz :) kim bulduysa güzel bir açık

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
Miui 12.5.2'den sonra telefon resmen çöp oldu. Keşke bir kere de düzgün bir update gelse.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu daha önce görmemiştim teşekkürler herhangi bir bug varmı ?
Bu romu denemiştim gayet güzel ve stabil. Pixel experience baz alınarak tasarlanmış ve hoş özelliklere sahip bir rom. Şarj süresi ve performansıda gayet iyi.

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Arkadaşlar yeni istatistik yokmu yeni deneyimler yokmu :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt