Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam eu stabil v12.0.3.0 için stok kernel çok daha iyi bence, yukarıda benim ekran süresi duruyor.. Ryzen ile mesela twrp üstünden wipe cache / dalvik Art yapınca cihaz açıldıktan bir süre sonra kendini twrpye atıyor.. Ben arada sırada wipe işlemlerini yaparım, bu sıkıntı yarattı maalesef.. Çok acayip bir cihaz kullanıyoruz bence, herkesin yaşadığı tecrübe farklı :D
Hocam stock kernelle ben hiç iyi süre alamıyorum belki 10 kere kurdum bu romu

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Eşimin note 8 i elimde ve miroom son beta yüklü hala bu cihaz adam olmamış :) note 10 proyu bekliyorum Ülkemize gelmiş değil gelirse almak istiyorum inşallah.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İlk defa görüyorum bu süreleri ilginç
Bugün de DotOS'a geçmeyi düşünüyordum rom herhalde duydu da geçmeyim diye böyle yapıyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Eşimin note 8 i elimde ve miroom son beta yüklü hala bu cihaz adam olmamış :) note 10 proyu bekliyorum Ülkemize gelmiş değil gelirse almak istiyorum inşallah.
Redmi Note 10 Pro diyorsanız geldi hocam. 6/128 gb sürümü 3900, 8/128 gb sürümü 4100 TL civarı şu an. :) Eşinize alacaksanız Mi 11 Lite'ı düşünün derim (daha gelmedi), kendinize alacaksanız güzel cihaz. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İlk defa görüyorum bu süreleri ilginç
Bugün de DotOS'a geçmeyi düşünüyordum rom herhalde duydu da geçmeyim diye böyle yapıyor
Ryzen ile güç tasarrufu açık olarak çok çok iyi duruma geliyor rom ama bildirim gecikmesi sorunu var. WhatsApp Web'te 1 dakika geçmeden bağlantı kopuyor. Güvenebileceğim başka kernel olsa denemek istiyorum ama diğerleri çok iyi değil Ryzen kadar. :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Redmi Note 10 Pro diyorsanız geldi hocam. 6/128 gb sürümü 3900, 8/128 gb sürümü 4100 TL civarı şu an. :) Eşinize alacaksanız Mi 11 Lite'ı düşünün derim (daha gelmedi), kendinize alacaksanız güzel cihaz. :)
Kendime alacam hocam Eşim şimdilik Note 8 den memnun ama Garanti ben Note 10 pro aldıktan sonra Note 8 den soğuyacaktır giggle~~

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kendime alacam hocam Eşim şimdilik Note 8 den memnun ama Garanti ben Note 10 pro aldıktan sonra Note 8 den soğuyacaktır giggle~~
Note 10 Pro güzel cihaz hocam, ben baya birkaç hafta etkisinden kurtulamadım. Sonra Mi 11 Lite 5G'yi görünce buna kaydı kafam şimdi. :D

Gerçi ikisini de alamayacağım. :D

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Note 10 Pro güzel cihaz hocam, ben baya birkaç hafta etkisinden kurtulamadım. Sonra Mi 11 Lite 5G'yi görünce buna kaydı kafam şimdi. :D

Gerçi ikisini de alamayacağım. :D
Lite serisine fazla önem vermiyorlar hocam o yüzden yanaşmıyorum :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Afyonu ne zaman alıyorsun :)
yazın bir şeyler düşünüyorum hocam da kararsızım Iphone 11 alıp yoluma bakayım diye düşünmüyor değilim ama androidden kopmak istemiyorum

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ryzen ile güç tasarrufu açık olarak çok çok iyi duruma geliyor rom ama bildirim gecikmesi sorunu var. WhatsApp Web'te 1 dakika geçmeden bağlantı kopuyor. Güvenebileceğim başka kernel olsa denemek istiyorum ama diğerleri çok iyi değil Ryzen kadar. :)
sixteen'e de güzel diyorlar hocam,ama ben DotOS denemek istiyorum

Üst Alt