Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Blink'i denemedim ama Moonbase sorunlu bir kernel. Kurmak için önce eski kerneli, sonra yeni sürümü kurmanızı tavsiye ediyor geliştirici. Kurunca da şifrelenme sorunu yapıyor. 2 defa şifrelenme sorunu yaşadım. Ayrıca yazılımın stabilliğini bozuyor. Bir bakıyorsun çok hızlı ve pili iyi, bir bakıyorsun kasıyor ve pil akıp gidiyor.

Ryzen çok etkili bir kernel. 1 hafta stok kernelle kullandım EU Stabil'i, aşırı fark etti benim için ekran süresi.
Hocam ben de Eu stabil 12.0.3.0 kullanıyorum Ryzen yüklesem mi düşünüyorum.. Hiç bir sorun yok şu an stock kernelde ama daha çok ekran süresi alacaksam kurmayı düşünebilirim. Herhangi bir sorun yaşar mıyım diye de korkmuyor değilim.

Hocam bir de 1-2 haftadır SafetyNet sorunu yaşıyorum Magisk'te. Bu sorun sizde de var mı çözebildiniz mi? Google API güncellemesi yapmış galiba

malisimsek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Hocam ben de Eu stabil 12.0.3.0 kullanıyorum Ryzen yüklesem mi düşünüyorum.. Hiç bir sorun yok şu an stock kernelde ama daha çok ekran süresi alacaksam kurmayı düşünebilirim. Herhangi bir sorun yaşar mıyım diye de korkmuyor değilim.

Hocam bir de 1-2 haftadır SafetyNet sorunu yaşıyorum Magisk'te. Bu sorun sizde de var mı çözebildiniz mi? Google API güncellemesi yapmış galiba
Safetynet Checker programıyla kontrol etmeyi dene .

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ben direk flaşladım 1.2 sürümü için moonbase diye bir talimat yok ancak yinede olmadı, ben MTevet hocamın uzun süreli tecrübesini merak ediyorum.
Son sürümü 2.0 sürümü. 1.2 sürümü çıkalı çok oldu. Günceli varken onu kullanmayı tercih ederim. :)

Pile olumlu katkısı var ama benim için. Başka kuran 1-2 hocama pek etki etmemiş. SafetyNet için Universal SafetyNet Fix modülü var, hallediyor bu sorunu. :)

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Son sürümü 2.0 sürümü. 1.2 sürümü çıkalı çok oldu. Günceli varken onu kullanmayı tercih ederim. :)

Pile olumlu katkısı var ama benim için. Başka kuran 1-2 hocama pek etki etmemiş. SafetyNet için Universal SafetyNet Fix modülü var, hallediyor bu sorunu. :)
Fix modülü kurulu ama faydasız şuan. Siz de bir kontrol eder misiniz Magisk'ten ne çıkacak sonuç?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Safetynet Checker programıyla kontrol etmeyi dene .
Bu uygulama ile kontrol ettiğimde hepsi yeşil yanıyor :)) Magisk ile ilgili bir sıkıntı mı acaba bilemedim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Fix modülü kurulu ama faydasız şuan. Siz de bir kontrol eder misiniz Magisk'ten ne çıkacak sonuç?

Bu uygulama ile kontrol ettiğimde hepsi yeşil yanıyor :)) Magisk ile ilgili bir sıkıntı mı acaba bilemedim.
Şu an kırmızı görünüyor Magisk'te ama Play Store'da sertifikalı görünüyor. Galiba Magisk'te sorun var şu an. Play Sertifikalı görünüyorsa çok takılmayın. :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Şu an kırmızı görünüyor Magisk'te ama Play Store'da sertifikalı görünüyor. Galiba Magisk'te sorun var şu an. Play Sertifikalı görünüyorsa çok takılmayın. :)

Sağolun hocam destek için.

MTevet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Resmi note 8
Konular
2
Ben direk flaşladım 1.2 sürümü için moonbase diye bir talimat yok ancak yinede olmadı, ben MTevet hocamın uzun süreli tecrübesini merak ediyorum.
Hocam size gün gün atıyım

malisimsek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4

Bende de Magiskte ikisi de kırmızı ama programda yeşil ama lisanslı galiba Netflix fln indirebiliyorum playstore dan

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130

Üst Alt