Uygulama Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera (GCam) yüklemek.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
g cam tam ve enson cikan sürümü başka bir yere yükleyebilirmisiniz. ne yaptiysam tam olarak indiremedim hep yarim iniyor. tesekkürler.

İnternet bağlantınız veya kullandığınız tarayıcı dan kaynaklanıyor olabilir hocam. Farklı bağlantılar ve farklı tarayıcı ile deneyiniz.
ve konuya da ekledim, indirme işlemi yapabilirsiniz.

zng67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zng67
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
VHKİ
Konular
0
Apk yüklemeden herhangi bir zip fixlemek gerekmiyor mu. Botloader kilidi falan açmak gerekmiyor mu

furkankorhan47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Animator
Konular
3
Teşekkürler elinize emeğinize sağlık hocam.

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Bugün itibariyle GCAM'ı kurdum. Resmen ütopik bir fark var hocam. Ciddi ciddi zevk alır oldum çektiğim fotoğraflardan.

Bu telefon bir uygulama ile bu kadar fark yaratabilen bir kameraya sahip oluyorsa, Xiaomi 48MP'si ile övündüğü ve milyonlar sattığı telefonun kamerasını neden güncellemeler ile bin kat daha iyi hale getirmez anlamam ki headbang~~

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Apk yüklemeden herhangi bir zip fixlemek gerekmiyor mu. Botloader kilidi falan açmak gerekmiyor mu

Gerekmiyor hocam, sadece apk kurmanız ve Ayarlarınızı yapmanız yeterli olacaktır.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Bugün itibariyle GCAM'ı kurdum. Resmen ütopik bir fark var hocam. Ciddi ciddi zevk alır oldum çektiğim fotoğraflardan.

Bu telefon bir uygulama ile bu kadar fark yaratabilen bir kameraya sahip oluyorsa, Xiaomi 48MP'si ile övündüğü ve milyonlar sattığı telefonun kamerasını n iezdindeen güncellemeler ile bin kat daha iyi hale getirmez anlamam ki headbang~~

İyi günler de güzel resimlerde kullanmanız dileğimle hocam.
Haklısınız Yes~~

Masat4242

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Masat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Elinize sağlık hocam arkadaşın telefonuna kurdum gerçekten çok güzel resimler çıkartıyor herkese tavsiye ederim

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Gcam ayarlarınızı burada paylaşırmısınız ?
Bir tek gece görüşü için kullanıyorum onun dışında sadece apk yı kurup kullandım hiçbir ayarını ellemedim pek bi fark görmüyorum hatta bazı fotoğraflar daha bozuk.

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar güncellemelerle mi düzelttiler bilmiyorum gece çekimi stok kamerada gcam e ( yaklaşmış ) bazı ufak tefek rutuşlar yapıyor gcam onun dışında hemen hemen aynı gibi geliyor bana yanılıyormuyum

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Arkadaşlar güncellemelerle mi düzelttiler bilmiyorum gece çekimi stok kamerada gcam e ( yaklaşmış ) bazı ufak tefek rutuşlar yapıyor gcam onun dışında hemen hemen aynı gibi geliyor bana yanılıyormuyum

Bana göre yanılıyorsun, gece çekimini söylememize gerek yok zaten dağlar kadar fark var aynı fark öz çekim kamerasıyla çekilen fotoğraflarda da mevcut, arka kamera gündüz çekimlerinde pencerenizden dışarıyı stok kamerayla bir çekin sonrasında HDR+ ve HDR+ gelişmiş olarak toplamda çekmiş olduğunuz 3 fotoğrafı karşılaştırın, benim için onlarda da çok fark var, kısacası GCAM başka bir telefon ile çekilmiş hissini verebiliyor özellikle gece çekimi ve öz çekimde.

Üst Alt