Uygulama Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera (GCam) yüklemek.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera (GCam)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

1. GCam APK’yı Tam sürüm için veya
Beta Apk yı indiriniz ve APK dosyasını açınız.
-
* Play Store dışına üçüncü taraf bir uygulama kurarken cihaz izininizi isteyebilir. Sadece Ayarlar üzerine dokunun ve izin veriniz.

2. Geri dönün ve yükle düğmesine dokunun. Kurulum işleminden sonra, uygulamayı başlatmak için Aç düğmesine tıklayınız.

Redmi Note 7'de GCam kusursuz çalışıyor. Hem Portre Modu hem de Gece Görüşü varsayılan ayarları bozmadan çalışıyor.

GCam'in Doygunluk Sorunlarını Redmi Not 7 Pro'da Onarmak

1. Bu sorunu çözmek için kameranın ayarlarına gidin ve GCam ayarlarını açın. Aşağı kaydırın ve Doygunluk ayarlarını açın.

2. Burada, hem ön hem de arka kamera için varsayılan değerleri 2.0 ve 2.4 olarak değiştirin. Son olarak, GCam uygulamasını kapatın ve yeniden başlatın. Şimdi GCam uygulaması Redmi Note 7 Pro'da herhangi bir sorun olmadan çalışacaktır.

3. GCam'ı daha da özelleştirmek istiyorsanız, daha net ve ayrıntılı görüntüler için HDR + modunu “HDR + Geliştirilmiş” olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca, Portre Modunda geliştirilmiş HDR + gibi GCam ayarlarında, portre çekerken yakınlaştırmayı devre dışı bırakarak daha iyi fotoğraflar elde etmek için değiştirebileceğiniz daha birçok seçenek var.

Redmi Cihazınızda Google Kamera Modunun (GCam) keyfini çıkarın.

- Bazı algoritmaların çalışma şekli değişti.
- Hata düzeltmeleri

- Değişiklikler paylaşılmadı.

Download: 18-05-2019
Değişiklikler:
- "3 \ 32 cihaz" - ışık yapılandırmalarında çalışır (odak ve canlı fotoğraf izleme olmadan) - daha az RAM yemelidir.
- "Odak verilerini kaldır" - ekranın altındaki çizgiyi odaktaki verilerle kaldırır.
- "Google fotoğrafını etkinleştir" - Google Galeri fotoğraf uygulaması sistemde yüklü ise dahili galeriye yerleştirir.
- "izleme odağı" - musluktan sonra, uygulama sürekli olarak seçilen nesneye odaklanır (az çok çalışır ...)
- "Gelişmiş NDR + kalitesi" - örneğin varsayılan deklanşör hızı 1 \ 20, ISO 1000 ise, +1 kalitesi için deklanşör hızı 1 \ 15 ISO 750 olacaktır, Vb. vs. Limit maks. alıntılar varsayılan = 1 \ 14, + 1 = 1 \ 9 vb. Gece çekimleri için def = 1 \ 3, + 1 = 1 \ 2 vb.
- "default AWB" - "sistem" uygulamasından çıktıktan sonra AVB'nin sıfırlanacağı değer - AVB araçlarda, "google", Google AVB'ye.
- "noktaları sil" - ISO değerini artırarak enstantane hızını azaltır, böylece ses daha fazla zamylil fotoğrafı olur.
Notlar:
Sunucudaki sorunları önlemek için dosya adını ("+ +" yerine "plusplus" ile değiştirildi)

-Çökme hataları düzeltildi.

-Görüntü detayında / kalitesinde iyileştirmeler.

Son düzenleme:

CihanCB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Bende bunu aramak için konu açmak üzereyken sizin konuya rastladım teşekkürler... Redmi note 7 de sorunsuz açıldı denemeleri yapıcam inşAllah angel~~

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Emeğinize sağlık hocam :)

Teşekkür ederim hocam

Redmi note 7 yükledim çalışıyor teşekkürler emeğinize sağlık

Teşekkürler hocam

Emeğine sağlık sorunsuz çalışıyor

Teşekkürler hocam

Bende bunu aramak için konu açmak üzereyken sizin konuya rastladım teşekkürler... Redmi note 7 de sorunsuz açıldı denemeleri yapıcam inşAllah angel~~

Teşekkür ederim hocam ,
İyi günler de kullanmanız dileğimle

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım