Rom Redmi Note 7 Pixel Experience/Plus Android 10 14.10.2020

Alican2121

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Elektrik bobinaj
Konular
1
Hocam idm ile direkt SD karta indirme yaptım
Sonra winzip ve rar programı ile dosyayi kontrol ettim hata yoktu
Bilgisayar dan indirme yapıyor sunz dediğim gibi hocam 2 ihtimal var zaten 1. Dosya aktarımı yaparken tam aktarmama Peki hocam daha düşük bir twrp ile atmayı denediniz mi çünkü ben Los Android 10 yüklerken twrp son twrp yi değilde bir düşük sürümünü kullanıyorum son sürümde yükleme yapmıyor du hata veriyor du orange Fox ile denemedim ben onun için bilgim yok ben sadece yaşadığım sorunları izah etmek için yani bu sorunlar basit görünen ama gerçekten kafa yorup can sıkan sorunlar özelikle zip hatası bazen bir dosyayı 10 larca defa indirdiğim oluyor du ama en sonunda bir sekilde bilip anlamadan flasliyor dum neyse siz farklı bir twrp aracılığıyla deneyin hocam geri dönüş yaparsinz bende bu arda PE ROM mu global stock rom mu araştırayım çünkü gerçekten kararsızım denemedigm rom kalmadı ama hep MIUI tabanlı Roma döndüm eu bende hatalar veriyor Android 10 da masik miirom revos miuimix hepsi hemen hemen bunun için yani PE gecersem acaba artı eksileri neler dir merak ediyorum ☺️
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bilgisayar dan indirme yapıyor sunz dediğim gibi hocam 2 ihtimal var zaten 1. Dosya aktarımı yaparken tam aktarmama Peki hocam daha düşük bir twrp ile atmayı denediniz mi çünkü ben Los Android 10 yüklerken twrp son twrp yi değilde bir düşük sürümünü kullanıyorum son sürümde yükleme yapmıyor du hata veriyor du orange Fox ile denemedim ben onun için bilgim yok ben sadece yaşadığım sorunları izah etmek için yani bu sorunlar basit görünen ama gerçekten kafa yorup can sıkan sorunlar özelikle zip hatası bazen bir dosyayı 10 larca defa indirdiğim oluyor du ama en sonunda bir sekilde bilip anlamadan flasliyor dum neyse siz farklı bir twrp aracılığıyla deneyin hocam geri dönüş yaparsinz bende bu arda PE ROM mu global stock rom mu araştırayım çünkü gerçekten kararsızım denemedigm rom kalmadı ama hep MIUI tabanlı Roma döndüm eu bende hatalar veriyor Android 10 da masik miirom revos miuimix hepsi hemen hemen bunun için yani PE gecersem acaba artı eksileri neler dir merak ediyorum ☺
Ve kos koca resmi fan sayfası yardımcı olan kimse yok ne yaziiki ...

rcredmis2

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
8
Ve kos koca resmi fan sayfası yardımcı olan kimse yok ne yaziiki ...
EU Kararlı 11.0.6.0 Rom 'u kur rahat et kardeş. hiç ugraşma PE idi beta idi falan.

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
Hiçbir şekilde pixel plus edition yükleyemiyorum update hatası die birşeyler yaziyo

Alican2121

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Elektrik bobinaj
Konular
1
Hiçbir şekilde pixel plus edition yükleyemiyorum update hatası die birşeyler yaziyo
Hocam twrp den zip dosyasını seçtiktenn sonra surguyu çekiyor sun ya çekmeden once ki halini bana SS atarmisn ?

Alican2121

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Elektrik bobinaj
Konular
1
Hocam romu tekrar indiriyorum
tekrar indir Büyük ihtimal düzelecektir olmassa dediğim gibi SS at yardımcı olabilecegm bir şey se yardımcı olurum ama normal oficial versiyonu daha iyi plus beni tatmin etmedi

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
tekrar indir Büyük ihtimal düzelecektir olmassa dediğim gibi SS at yardımcı olabilecegm bir şey se yardımcı olurum ama normal oficial versiyonu daha iyi plus beni tatmin etmedi
En az10 defa indirip kurdum ama olmadı
Plus da tema desteği var die kuruyorum

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29

Ekli dosyalar

• IMG-20200321-WA0000.jpg
    IMG-20200321-WA0000.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 13

Alican2121

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alican
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Elektrik bobinaj
Konular
1
hocam istediginiz resim lütfen yardımcı olurmusunuz
Her şey normal hocam yüklemesi lazımdı ben tek seferde yükledim yani imkansız bir şey olmuş şu anda bence bu plus sevdasindan vazgeçin hocam eu nün son güncellemesinde bir çok hata düzeltildi batarya performansı normal bir kulanimda 7.30 8 saat camera hatası yok efsane olmuş tavsiye ederim bu şifre olayı var oda idare edicez artk data şifreleniyor dediğim gibi bu hata olmaması lazım normal twrp ile yüklemeyi deneyin hocam twrp 3.3.0 sürümüyle deneyin olmassa umut yok demektir

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
Her şey normal hocam yüklemesi lazımdı ben tek seferde yükledim yani imkansız bir şey olmuş şu anda bence bu plus sevdasindan vazgeçin hocam eu nün son güncellemesinde bir çok hata düzeltildi batarya performansı normal bir kulanimda 7.30 8 saat camera hatası yok efsane olmuş tavsiye ederim bu şifre olayı var oda idare edicez artk data şifreleniyor dediğim gibi bu hata olmaması lazım normal twrp ile yüklemeyi deneyin hocam twrp 3.3.0 sürümüyle deneyin olmassa umut yok demektir
sagolun hocam çok teşekkürler

Üst Alt