Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Abi selam

Xiaomi Redmi note 7 telefon kullanıyorum. Sürekli wife bağlantım kopuyor çoğunlukla youtube girdiğimde bağlantı kesiliyor. Tarayaci girince bazen kopma problemi yaşıyorum. Modemin dibinde durduğum halde bu sıkıntı sürekli yaşıyorum. Sanırım yaklaşık 3 aydır bu şekilde.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
Telefon Fabrika ayarlarina dönüp temiz kurulum yapmayi deneyin. Modemde kopma sorunu olmadigindan emin olun. Belkide kopma modem sorunu nedeniyle oluyor. Modeminiz hattan kopuyor da olabilir

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Temiz kurulum derken, normal fabrika ayarı atacağım değil mi yoksa başka şekilde mi atılıyor
Evet normal fabrika ayari. Fakat herşeyi sileceksiniz. Öyle ayarlari sifirla şunları tut yada sunları sifirla ayarları tut deil. Tam silme kökten format yani. ( Telefondaki Tüm dosyalar / Telefonu Sıfırla ) Cihaz silinince temiz kuruluma gececek zaten. Yedek almayi unutmayin

Sinan Sancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Evet normal fabrika ayari. Fakat herşeyi sileceksiniz. Öyle ayarlari sifirla şunları tut yada sunları sifirla ayarları tut deil. Tam silme kökten format yani. Cihaz silinince temiz kuruluma gececek zaten. Yedek almayi unutmayin
Teşekkürler, resim, müzik vs yedeği alıp atacam o zaman. Düzelme ihtimali var mı

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Teşekkürler, resim, müzik vs yedeği alıp atacam o zaman. Düzelme ihtimali var mı
İhtimal her zaman var. Temiz kurulum bir cok sorunu duzeltir. Duzelmeye de bilir tabi. Cihazda wifi kartin da sorun olabilir. Baska nedenler de olabilir. Biz sadece en pratik yolu onerdik. Boyle duzelmesse garantiye basvurmaniz gerekebilir. Dikkat ettiyseniz modeminizide sordum. Kopma modemde oluyor fark etmiyor olabilirsiniz

Sinan Sancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
İhtimal her zaman var. Temiz kurulum bir cok sorunu duzeltir. Duzelmeye de bilir tabi. Cihazda wifi kartin da sorun olabilir. Baska nedenler de olabilir. Biz sadece en pratik yolu onerdik. Boyle duzelmesse garantiye basvurmaniz gerekebilir
Teşekkürler, hiç garantiye de vermedim telefonlarımı nasıl oluyor onu da bilmiyorum

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Teşekkürler, hiç garantiye de vermedim telefonlarımı nasıl oluyor onu da bilmiyorum
Cihazin kutusundaki kitapcikta yetkili servislerin adresleri mevcuttur. Size uygun olana kargo ile gonderim yapabilirsiniz. Cihaz kvk yada GENPA bakıyor ve ilinizde bu servisler varsa elden de teslim edebilirsiniz

Luciferktk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
4
android 10 un hala gelmemesi...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
android 10 un hala gelmemesi...
Mayıstan önce beklemeyin diye açıklama yapmışlar bir takip ettiğim rus youtuber xiaomi ye mesaj atmış videosunda gösterdi her konu altına yazıyorum bunu mayıstan önce beklemeyin

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Mayıstan önce beklemeyin diye açıklama yapmışlar bir takip ettiğim rus youtuber xiaomi ye mesaj atmış videosunda gösterdi her konu altına yazıyorum bunu mayıstan önce beklemeyin
Aynen katılıyorum, şu sıralar 1-2 haftaya note 8 e gelicek diye biliyorum ardından düzeltme güncellemeleri vs sonrasında note 7 ye gelir yani mayıs sonu haziran başı anca gelir diye umuyorum

Üst Alt