Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

Luciferktk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Redmi Note 7 android 10 alıcak mı alacaksa tahminen hangi tarihlerde alır bilen varsa cevaplarsa sevinirim

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
4 ayda pil performansı çok düştü telefonunun. Oyun falan oynamam Twitter ve YouTube çok kullanırım.

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Ben wifi bağlı iken pil performansını çok yeterli buluyorum. Ama ne zaman mobil veriye geçsem sanki şarjı daha az dayanıyor gibi geliyor bana. Özellikle mobil veride iken Google Play Services aşırı pil tüketiyor görünüyor. Sizde de bu şekilde mi?

Pansophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0
Arkadaşlar Merhaba,

Ağustos ayında aldığım RN7 telefonun ekranında ölü piksel var. Beyaz arkaplanda iken belli oluyor. Sanki delik var gibi duruyor. Parlaklığı artırınca iyice belli oluyor. 1-2 ay önce farkettim.
Evafone sitesinden "İletişim" kısmından 2 kere mesaj attım ama dönüş olmadı. İlk başlarda sorun olmuyordu ama artık gözüme batmaya başladı. Her beyaz arkaplanda gözüme orası geliyor. Açıkçası telefondan da soğudum. Garantiye göndersem işlem yaparlar mı. Var mıdır başına benzer olay gelen. Şimdiden teşekkürler.

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Arkadaşlar Merhaba,

Ağustos ayında aldığım RN7 telefonun ekranında ölü piksel var. Beyaz arkaplanda iken belli oluyor. Sanki delik var gibi duruyor. Parlaklığı artırınca iyice belli oluyor. 1-2 ay önce farkettim.
Evafone sitesinden "İletişim" kısmından 2 kere mesaj attım ama dönüş olmadı. İlk başlarda sorun olmuyordu ama artık gözüme batmaya başladı. Her beyaz arkaplanda gözüme orası geliyor. Açıkçası telefondan da soğudum. Garantiye göndersem işlem yaparlar mı. Var mıdır başına benzer olay gelen. Şimdiden teşekkürler.

Belirli bir sayıya kadar ölü piksel değişim sebebi değil diye biliyorum yani 1 tane piksel için cihazı değiştirmezler. Ama 4-5 piksel yanyana gelip de büyük duruyorsa garanti kapsamına girmesi gerekir. Can sıkan bir durum bu evet, ama piksel ufak ise zamanla o yokmuş gibi alışır gözünüz. Telefonun performansından memnunsanız bu kadar takmayın bence.

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Arkadaşlar Merhaba,

Değişim olur kardeşim götür yaptır. Garantin var belgen var

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pansophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0
Belirli bir sayıya kadar ölü piksel değişim sebebi değil diye biliyorum yani 1 tane piksel için cihazı değiştirmezler. Ama 4-5 piksel yanyana gelip de büyük duruyorsa garanti kapsamına girmesi gerekir. Can sıkan bir durum bu evet, ama piksel ufak ise zamanla o yokmuş gibi alışır gözünüz. Telefonun performansından memnunsanız bu kadar takmayın bence.

Cihaz değişimi istemeyeceğim zaten hocam. Ekranı değiştirseler yeterli. Dediğim gibi gözüm alışacağı yere iyice sinirimi bozuyor. Cihazın performansından ise memnunum.
Değişim olur kardeşim götür yaptır. Garantin var belgen var.

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekran değişimi yapılsa kâfi ustam. Telefonla da arayıp bilgi alacağım.

Yardımlarınız için tekrar teşekkürler arkadaşlar.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Redmi note 7 android 10 aldimi arkadaşlar. Bazıları aldi yazıyor telefon hakkinda kisminda hala 9 göstermesi hata diyorlar. Cihazi kapatıp açınca altta yeşil android resmi çıkıyor bu Android 10 yüklü cihazlarda varmış. Bu bende de cikiyor fakat telefon hakkinda kisminda hala android sürümü 9 gösteriyor. Sanırım 10 hala gelmedi ben oyle biliyorum geleceğide yok gibi

Sinan Sancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Abi selam

Xiaomi Redmi note 7 telefon kullanıyorum. Sürekli wife bağlantım kopuyor çoğunlukla youtube girdiğimde bağlantı kesiliyor. Tarayaci girince bazen kopma problemi yaşıyorum. Modemin dibinde durduğum halde bu sıkıntı sürekli yaşıyorum. Sanırım yaklaşık 3 aydır bu şekilde.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Üst Alt