Çözüldü Redmi Note 7 Kapandı ve Açılmıyor

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Ne olursa olsun 3 günlük telefona rom at demek yerine 14 günlük iade hakkını kulan demek aklı selim olan bir insanın vermesi gereken bir tavsiyedir...

Rom vs işlerle uğraşma yasal hakkını kullan...

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Telefonu bilgisayariniz MTP olarak goruyor. Bu da demektir ki cihaziniz acik ancak Goruntu gelmiyor.
Rom-Unlock islerine karismadan iadenizi yapin.
Rom atma isi BİRDEN BİR İSLEM YAPMADAN KAPANAN CİHAZLAR İCİN 3. Secenektir.

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
redmi note 7 de de mi bu sorun var :(

c311at

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nimet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Daha 2 günlük olan telefonum redmi not7 bugün cnn de bir haber okurken kendini resetledi.Daha sonra tekrar aynı sayfaya girdim yine resetledi,ama farklı sayfalara girince hiç bir şey olmadı.Bu konuda bilgisi olan arkadaş beni aydınlatırsa sevinirim...

HayaSansar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Herkese merhaba,

Öncelikle yardımlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. İnsanın ne yapacağını bilemediği zamanlarda böyle tavsiyelere çok ihtiyacı oluyor. O hafta pazartesi günü Güncel Dijital'i aradım ve durumu anlattım. Aynı gün kargoyla gönderdim ve iki gün sonra sıfır yeni bir telefon gönderdiler. 20 gündür kullanıyorum ve son derece memnunum telefonumdan. Böyle bir vaka sonucu bu güzel foruma da üye olduğum için ayrıca mutluyum. Tekrar yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Sevgiler <3

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Herkese merhaba,

Öncelikle yardımlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. İnsanın ne yapacağını bilemediği zamanlarda böyle tavsiyelere çok ihtiyacı oluyor. O hafta pazartesi günü Güncel Dijital'i aradım ve durumu anlattım. Aynı gün kargoyla gönderdim ve iki gün sonra sıfır yeni bir telefon gönderdiler. 20 gündür kullanıyorum ve son derece memnunum telefonumdan. Böyle bir vaka sonucu bu güzel foruma da üye olduğum için ayrıca mutluyum. Tekrar yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Sevgiler <3
Öncelikle çok geçmiş olsun. Sorununuzu çözebilmiş olmanıza sevindim. Telefonunuzun sorunun ne olduğuna dair bir bilgi alabildiniz mi acaba?

HayaSansar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Öncelikle çok geçmiş olsun. Sorununuzu çözebilmiş olmanıza sevindim. Telefonunuzun sorunun ne olduğuna dair bir bilgi alabildiniz mi acaba?
Açıkcası ne onlar söyledi ne de ben sordum. Arıza üretim kaynaklı, yenisini göndereceğiz dediler. Ben de tamam dedim :) Ama isterseniz sorabilirim

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Açıkcası ne onlar söyledi ne de ben sordum. Arıza üretim kaynaklı, yenisini göndereceğiz dediler. Ben de tamam dedim :) Ama isterseniz sorabilirim
Sorabilirseniz memnun olurum. Ben de anneme aldım bu telefondan. O yüzden merak ediyorum :)

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Hocam Xiaomi sıvı teması olmadan kendi kendine kapanıyorsa tamamen donanım arızası. Ankara için Xiaomi Servis Etimesgut İstanbul için Xiaomi Servis Fatih Ama ücretsiz yapmıyorlar.

Üst Alt