Çözüldü Redmi Note 7 Kapandı ve Açılmıyor

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hocam ekran gitmis ya da guc tuşu arizali 3 gün önce almissaniz zaten 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz cihazi.. satıcı ile iletisime de gerek yok. N11.com iade kosullari belli. İade formu oluştur paketle cihazı gönder.

Sublevel35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sublevel35
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
8
farkli bir portalda bootloopta kalan redmi note 7 gormustum,gecmis olsun,umarim yakin zamanda sikintinizi giderirler

HayaSansar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Hocam ekran gitmis ya da guc tuşu arizali 3 gün önce almissaniz zaten 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz cihazi.. satıcı ile iletisime de gerek yok. N11.com iade kosullari belli. İade formu oluştur paketle cihazı gönder.
Ekran gitmiş benim anladığım kadarıyla, Pazartesi sabah iade işlemlerini başlatıyorum. İlk Mi tecrübemi bu şekilde yaşamış olmak istemezdim ama talihsizlik bende sanırım.

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Ekran gitmiş benim anladığım kadarıyla, Pazartesi sabah iade işlemlerini başlatıyorum. İlk Mi tecrübemi bu şekilde yaşamış olmak istemezdim ama talihsizlik bende sanırım.
Telefonu bilgisayara takıp ses kısma tuşları ve power tuşlarına aynı aynda uzun süre basmayı dener misiniz? Telefonu okuyacak mı bilgisayar okursa ne olarak okuyacak ona göre yol çizelim

HayaSansar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Telefonu bilgisayara takıp ses kısma tuşları ve power tuşlarına aynı aynda uzun süre basmayı dener misiniz? Telefonu okuyacak mı bilgisayar okursa ne olarak okuyacak ona göre yol çizelim
Telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağladım ve bilgisayar telefonu tanıdı (bknz ekteki fotoğraf). Ama telefonun ekranı hala kapalı ve hiç bir işlem yapamıyorum. Bilgisayarda Redmi Note'a tıkladığımda içi boş gözüküyor muhtemelen telefonun ekranında "bu bilgisayara güvenilsin mi" minvalinde bir uyarı var ama ben onay ver(e)mediğim için telefona ulaşamıyorum.

Ekli dosyalar

• Redmi.JPG
    Redmi.JPG
    31,1 KB · Görüntüleme: 74

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağladım ve bilgisayar telefonu tanıdı (bknz ekteki fotoğraf). Ama telefonun ekranı hala kapalı ve hiç bir işlem yapamıyorum. Bilgisayarda Redmi Note'a tıkladığımda içi boş gözüküyor muhtemelen telefonun ekranında "bu bilgisayara güvenilsin mi" minvalinde bir uyarı var ama ben onay ver(e)mediğim için telefona ulaşamıyorum.
Hala umut var. Telefonunuza mi flash ile global rom yükleyin.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Öyle demeyin benim olayım çok farklı izin verirseniz size özelden anlatayım bana hak vereceksiniz.
Özele gerek yok, ben genel olarak gördüğümü yazdım ki; imzanız da bu genel düşüncemi doğrular nitelikte... :) :) Kötü niyetle yazmadım ayrıca, yanlış anlaşılmak istemem. ;)

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Özele gerek yok, ben genel olarak gördüğümü yazdım ki; imzanız da bu genel düşüncemi doğrular nitelikte... :) :) Kötü niyetle yazmadım ayrıca, yanlış anlaşılmak istemem. ;)
Telefonumun brick olduğunu kabul ediyorum. Ancak sorumlusu ben değilim

Üst Alt