MIUI 11 Redmi Note 7 Global Kararlı MIUI 11 V11.0.4.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

samety06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 PFGMIXM

Sistem
- Optimizasyon: Android Güvenlik Yaması, Kasım 2019
sürümüne güncellendi ve sistem güvenliği artırıldı.

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz ve ya ota dosyasını güncelleyici menüsünden göstererek yükleyebilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı
10.3.10.0 -> 11.0.4.0;

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Merhabalar 2 sey sorcaktim bu rom orjinal rom degilmi?
2. İse recovery yapmak sikintili olurmu recovery yapsam otadan ne farkli olurki?

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Merhabalar 2 sey sorcaktim bu rom orjinal rom degilmi?
2. İse recovery yapmak sikintili olurmu recovery yapsam otadan ne farkli olurki?
1. Resmi Global rom.
2. Sıkıntı olmaz, recovery romda rom paketi bulunur, ota da ise sadece güncellemek için güncelleme yaması bulunur.

samety06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Recovery dosyasını indirdim sistem güncelleme kısmından paket seçerek o dosyayı seçtim bu hatayı aldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recovery dosyasını indirdim sistem güncelleme kısmından paket seçerek o dosyayı seçtim bu hatayı aldım

Ekli dosyalar

• IMG-20191127-WA0013.jpg
    IMG-20191127-WA0013.jpg
    140,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG-20191127-WA0013.jpg
    IMG-20191127-WA0013.jpg
    140,7 KB · Görüntüleme: 22

Slymn712

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
RedMi not7
Konular
0
Merhaba arkadaşlar Recovery olarak indiriyorumda yurtdışı cihaza yuklemek istiyorum sıkıntı cikarmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recovery

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Arkadaşlar sürümü mi flash ile yüklemeye çalıştığımda uygulamada işlenmemiş özel durum oluştu diye hata veriyor. Bilgisayarı bile formatladım ama hâlâ aynı bu durumu yaşayan ya da çözümünü bilen var mıdır

İslamettin TETİK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İslamettin
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 PFGMIXM

Sistem
- Optimizasyon: Android Güvenlik Yaması, Kasım 2019
sürümüne güncellendi ve sistem güvenliği artırıldı.

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz ve ya ota dosyasını güncelleyici menüsünden göstererek yükleyebilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı
10.3.10.0 -> 11.0.4.0;

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Kusura bakmayın yeniyim bunun ne işe yaradığını ne olduğunu bilmiyorum açıklarsanız bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler. Bende indirdim ama ne olduğunu bilmiyorum, ne yapmalıyım.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar sürümü mi flash ile yüklemeye çalıştığımda uygulamada işlenmemiş özel durum oluştu diye hata veriyor. Bilgisayarı bile formatladım ama hâlâ aynı bu durumu yaşayan ya da çözümünü bilen var mıdır

Windows 7 64 bit kullanılan bir bilgisayar üzerinden Mi Flash Tools v20160401 (Win 64 bit) sürümü ile denemenizi tavsiye ederim.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Kusura bakmayın yeniyim bunun ne işe yaradığını ne olduğunu bilmiyorum açıklarsanız bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler. Bende indirdim ama ne olduğunu bilmiyorum, ne yapmalıyım.
Redmi Note 7' e ait 11.0.4.0 sürümünün yazılım güncelleme dosyaları siz hangisini indirdiniz?

Üst Alt