MIUI 11 Redmi Note 7 Global Kararlı MIUI 11 V11.0.4.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

ByGr33n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 11T
Konular
10
Merhabalar, bl kilidini kapatıp global rom nasıl yükleyebilirim ? Ayrıca recovery menü eski orjinal haline gelicek mi demek istemem twrp olmadan önceki kendi hali ? Bilen bir arkadaş yardımcı olursa memnun olurum. Brick ve imei uçmasından bahsedenler var.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elebasi7102

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 8
Meslek
657
Konular
3
Buradaki bağlantıdan fastboot romu indir. 3Gb boyutunda:

Buradan da miflash aracını indir: Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
(Miflash rar dan çıkarınca klasörün içine "log" adında boş bir klasör ekle yoksa hata veriyor.

Miflash kullanımını burdan incele:
Dikkat etmen gereken yer alttaki seçenekler. Bootloader kapanınca brick olma ihtimali yazıyor. Ayrıca cihaz TWRP siz rootsuz hale döner.

Ben clean all seçeneği ile yükledim. imei uçma yada brick olmadı. (imei malum yollarla kayıtlı olmasına rağmen)

ByGr33n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 11T
Konular
10
Buradaki bağlantıdan fastboot romu indir. 3Gb boyutunda:

Buradan da miflash aracını indir: Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
(Miflash rar dan çıkarınca klasörün içine "log" adında boş bir klasör ekle yoksa hata veriyor.

Miflash kullanımını burdan incele:
Dikkat etmen gereken yer alttaki seçenekler. Bootloader kapanınca brick olma ihtimali yazıyor. Ayrıca cihaz TWRP siz rootsuz hale döner.

Ben clean all seçeneği ile yükledim. imei uçma yada brick olmadı. (imei malum yollarla kayıtlı olmasına rağmen)
Redmi note 7 cihazımda dediğiniz yöntemleri izleyerek MiFlash ile Clean all and lock olarak yaptım. Telefon sorunsuz bl kilidi kapalı bir şekilde ilk günkü gibi kurulumu sağlandı. Size ne kadar teşekkür etsem az çok ama çok sağolun.
Önemli Not: Uygulayacak arkadaşlar araştırmama göre benim telefonumun orjinalinde (Global) sürüm yüklü olduğundan bl kilidi açıp custom rom yüklemiştim. Sizde orjinal stock roma dönüp bl kilidi kapatmak istiyorsanız eğer dikkat edeceğiniz en önemli husus global romun custom romunuzdan yüksek sürümde olması bakın burası önemli bl kilidi kapatmak için eğer ki Clean all and lock seçicek iseniz MiFlashta ben yaptım oldu. Fakat yapacak arkadaşlar hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum sadece araştırma edindiğim bilgi bu yönde.

Uygar62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uygar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
42
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 PFGMIXM

Sistem
- Optimizasyon: Android Güvenlik Yaması, Kasım 2019
sürümüne güncellendi ve sistem güvenliği artırıldı.

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz ve ya ota dosyasını güncelleyici menüsünden göstererek yükleyebilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı
10.3.10.0 -> 11.0.4.0;

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Şimdi bunu yükleyince ne oluyor hocam ?

Hüseyin Aycelik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8 lite
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 PFGMIXM

Sistem
- Optimizasyon: Android Güvenlik Yaması, Kasım 2019
sürümüne güncellendi ve sistem güvenliği artırıldı.

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz ve ya ota dosyasını güncelleyici menüsünden göstererek yükleyebilirsiniz
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı
10.3.10.0 -> 11.0.4.0;

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Hocam merhaba cihazimda root var guncelleme yaptim hatalar oluştu twrp ile tekrar rom atmak istiyorum twrpden flash yapmam icin hangi dosyayi indirmem gerekiyor.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Hocam merhaba cihazimda root var guncelleme yaptim hatalar oluştu twrp ile tekrar rom atmak istiyorum twrpden flash yapmam icin hangi dosyayi indirmem gerekiyor.
Recovery dosyasını hocam, twrp nin gitmemesi için hemen ardından magisk flashlamanız gerekir.

bakicikrikci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Ufukta yeni bir guncelleme yok mu yahu?