Sohbet Redmi Note 7 beklemeye değer mi?

Mi 8 Lite modelinden vazgeçtim beklemeye geçtim sizce kamera ve optimizasyon daha iyi olur mu? sizce tahmini Türkiye'ye geliş süresi ve fiyat bandı ne olur.
Anketteki telefonlardan akıbeti meçhul olan Redmi note 7 hariç hepsi 1800 TL ve Samsung Galaxy M20 kampanyası var 250 TL hediye çeki veriyorlar, fiyat bandını ele alırsak az parada değil yani.

Son düzenleme:

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Bu dediğine kendinde inanmıyorsun :) çin malı yazılımsal hataların halay çektiği bir telefona 3000-4000 veren adam ya umursamıyor yada parası çok yada diğer markalara garezi var. Samsung Galaxy S8 3000 TL ve daha altında bulur alınır, Samsung Türkiye garantisi yeter. Kağıt üstünde Xiaomi asıyor kesiyor ama ele alınca %50'si bile olmayacağını görüyorsun. 3500-4000 ona vereceğine 4000 bandında S9 Plus alınır. Xiaomi param yok telefonudur gidip o kadar para vermeye gerek yok bu telefonun bir samsung olması için 20 yıl çalışması gerekiyor bir sürü hata var. Daha Türkiye distribütörü yok, kendi arayüzleri bile telefonla uymuyor. Hocam sen başka telefon kullanmamışsın anlaşılan ben iade falan canım çıktı. Bedava xiaomi versen daha almam bu forumdada artık işim yok bol şans sana.
Ne dediğime inandığım için yazdım o yüzden boş laf yapmayın ricam, Samsung ile büyüdüm iPhone ile üniversite bitirdim köküne kadar sizden iyi bilirim 2 markayı da, iPhone yeni güncelleme vererek telefonu kullanılmaz hale getiriyor Samsung a ne batarya ne powerbank dayanıyor 1yil kullansan da 1 yılın sonunda batarya ölüyor o yüzden bana akıl vermeye kalkmayin ayrıca bu yazıyı yazarken saydım 14 yakınıma Xiaomi marka telefon aldırdım bir tane şikayet yok o sizin şansınıza öyle çıkmış saygılar selamlar.

Xhaka

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Virgil
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Ne dediğime inandığım için yazdım o yüzden boş laf yapmayın ricam, Samsung ile büyüdüm iPhone ile üniversite bitirdim köküne kadar sizden iyi bilirim 2 markayı da, iPhone yeni güncelleme vererek telefonu kullanılmaz hale getiriyor Samsung a ne batarya ne powerbank dayanıyor 1yil kullansan da 1 yılın sonunda batarya ölüyor o yüzden bana akıl vermeye kalkmayin ayrıca bu yazıyı yazarken saydım 14 yakınıma Xiaomi marka telefon aldırdım bir tane şikayet yok o sizin şansınıza öyle çıkmış saygılar selamlar.
14 yakınına Xiaomi aldıran arkadaş sana inandım tamam. :D :D
İphone kullanıyordun madem neden Xiaomi aldın yalan konuşunca destekli salla ki rezil olma buda sana ders olsun. Ve bir kaç yakınıma desen neyse de 14 nedir arkadaş sen büyük ihtimal küçük bir kardeşimizsin :) yalan kötüdür canım öldürmez ama süründürür hadi güzel günler. Ben ne İphone'da nede Samsung'da sorun yaşadım. Androidci olduğum için Samsung diyorum ve Galaxy M20 ön siparişte şuan 5000 Mah batarya ile geliyor. Yok kamerası çalışmadı yok yazılımı uyumlu değil, şarka takınca klavye basmıyor, sağa basıyorum birisini arıyor derdi yok ben aldım 2 tane kullandım Xiaomi çöptür bu nettir kesindir herkese iyi günler ben artık Xiaomi kullanmıyorum bu yüzden burada işim kalmadı güzel forum kaliteli insanlar barındırıyor bir kaç tane ıq seviyesi 0 olan arkadaş var ama oda her yerde var bol şanslar.

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
İphone kullanıyordun madem neden Xiaomi aldın yalan konuşunca destekli salla ki rezil olma buda sana ders olsun. Ve bir kaç yakınıma desen neyse de 14 nedir arkadaş sen büyük ihtimal küçük bir kardeşimizsin :) yalan kötüdür canım öldürmez ama süründürür hadi güzel günler. Ben ne İphone'da nede Samsung'da sorun yaşadım. Androidci olduğum için Samsung diyorum ve Galaxy M20 ön siparişte şuan 5000 Mah batarya ile geliyor. Yok kamerası çalışmadı yok yazılımı uyumlu değil, şarka takınca klavye basmıyor, sağa basıyorum birisini arıyor derdi yok ben aldım 2 tane kullandım Xiaomi çöptür bu nettir kesindir herkese iyi günler ben artık Xiaomi kullanmıyorum bu yüzden burada işim kalmadı güzel forum kaliteli insanlar barındırıyor bir kaç tane ıq seviyesi 0 olan arkadaş var ama oda her yerde var bol şanslar.
"Xiaomi çöptür bu nettir kesindir" :?

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
"Xiaomi çöptür bu nettir kesindir" :?
Xiaomi çöptür bundan ötesi yalandır. Aslında Xiaomi'nin telefon satışı dahi yoktur Çin'in oluşturduğu bir algıdır. Esasen Xiaomi diye bir marka dahi yoktur Çin'de bir şehir adıdır sadece.

Xhaka

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Virgil
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Paralı Samsung askerleri de teşrif etmişler. Gizlilik Sözleşmesini ihlal etmiyorsa kaç para veriyorlar aylık mı yoksa yorum başına mı ödeme yapılıyor değiyor mu gerçekten böyle kusmuklu konuşmaya ?
Aldığım telefonun 4.5 g çekmiyor ve wifi bağlanmıyor kopuyor. Ve bir çok problem yaşadım yani çöp. Samsungun işi gücü yok xiaomi kötüleyecek.. samsung 15 euroya daha iyi telefon satıyor ama bizde vergi ve kur farkı canımızı çıkarıyor. Redmi Note 7 ile bu rezillikleri sona erdirip yola devam ederler umarım. Redmi note 7 1 ay içinde çıksaydı beklerdim ama artık bu darbeyi aldıktan sonra hemde 2 telefonda benim gözüm çöp bu benim fikrim sizin fikrinize saygı duyuyorum ben yaşadığım rezilliği anlattım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi çöptür bundan ötesi yalandır. Aslında Xiaomi'nin telefon satışı dahi yoktur Çin'in oluşturduğu bir algıdır. Esasen Xiaomi diye bir marka dahi yoktur Çin'de bir şehir adıdır sadece.
1600 TL'ye ithalat aldım dedim acaba ondan mı bozuk çıtı resmi satıcı cepportdan kvklı alayım oda aynı çıktı rezil rüsva oldum kargoya iade için 2 kere gittim çevreden arkadaşlar millet bu malmı alıyor iade ediyor diyor arıyorum 3 gündür gittigidiyor, cepport tam rezil rüsva olduk. Kahretsin diyorum o kadar sinirliyim ki şuan piyango vursa şehrin göbeğine 30 metre genişlikte yazılı ledli afiş yapar asarım almayın bu b.. telefonu diye. Ben hayatımda bu kadar yorulmadım çin malı çin malıdır alınmaz çünkü onların fıtratı bozuk. Tecrübeyle sabitlenmiştir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forum Kurallarımız
  • 2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.

Xhaka

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Virgil
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Forum Kurallarımız
  • 2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.
Anladım hakaret etmedim kimseye saldırmadım yaşadıklarımı söyledim sadece hitap konusunda haklısınız teşekkürler.

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
14yakınıma 4 ailem ben dahil, 3iş yerinden arkadaşım, 2 akrabam, 4 arkadaşım 13 kişiymiş 14 değil, siz galiba böyle şeyleri rüyanızda görüyorsunuz inanmamanız normaldir. İphonede son kullandığım ürün 6s sattıktan sonra mi a1 aldım kesinlikle 6s mia1 ile yarışamaz , kimseye rezil olduğum yok ayrıca reel hayatta da basit düşüncelerinize rezil olmaktan hiçbir zaman çekinmem ben olduğum gibiyim. Tahminlerime göre şu anda lise 1yada 2. sınıf öğrencisisiniz laflarınız veya laf sokma çabalarınız o yaş kriterlerine uygun görünüyor, ayrıca herkes karşısındakiini kendisi gibi görür ben sizinde yaşınızın büyük olduğunu düşünerek yorum yazdım kendim gibi gördüm ama malesef son cevabınıza bakılırsa kardeşim yaşındasınız, beni de kendiniz gibi görmeniz gayet normal ama kusura bakmayın sizin seviyelerinizden geçeli 15yıl oldu tekrar inmem mümkün değil,xiaomi firmasıyla bir ilişiğim yok ama sonuna kadar kalitesini savunurum, saygılar selamlar..;);)hi~~smoking~~

Xhaka

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Virgil
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
14yakınıma 4 ailem ben dahil, 3iş yerinden arkadaşım, 2 akrabam, 4 arkadaşım 13 kişiymiş 14 değil, siz galiba böyle şeyleri rüyanızda görüyorsunuz inanmamanız normaldir. İphonede son kullandığım ürün 6s sattıktan sonra mi a1 aldım kesinlikle 6s mia1 ile yarışamaz , kimseye rezil olduğum yok ayrıca reel hayatta da basit düşüncelerinize rezil olmaktan hiçbir zaman çekinmem ben olduğum gibiyim. Tahminlerime göre şu anda lise 1yada 2. sınıf öğrencisisiniz laflarınız veya laf sokma çabalarınız o yaş kriterlerine uygun görünüyor, ayrıca herkes karşısındakiini kendisi gibi görür ben sizinde yaşınızın büyük olduğunu düşünerek yorum yazdım kendim gibi gördüm ama malesef son cevabınıza bakılırsa kardeşim yaşındasınız, beni de kendiniz gibi görmeniz gayet normal ama kusura bakmayın sizin seviyelerinizden geçeli 15yıl oldu tekrar inmem mümkün değil,xiaomi firmasıyla bir ilişiğim yok ama sonuna kadar kalitesini savunurum, saygılar selamlar..;);)hi~~smoking~~
23 yaşındayım gerisini okumadım iyi akşamlar.

Üst Alt