Sohbet Redmi Note 7 beklemeye değer mi?

Mi 8 Lite modelinden vazgeçtim beklemeye geçtim sizce kamera ve optimizasyon daha iyi olur mu? sizce tahmini Türkiye'ye geliş süresi ve fiyat bandı ne olur.
Anketteki telefonlardan akıbeti meçhul olan Redmi note 7 hariç hepsi 1800 TL ve Samsung Galaxy M20 kampanyası var 250 TL hediye çeki veriyorlar, fiyat bandını ele alırsak az parada değil yani.

Son düzenleme:

alpkaankrdmn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp Kaan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
41
Mi 8 Lite modelinden vazgeçtim beklemeye geçtim sizce kamera ve optimizasyon daha iyi olur mu? sizce tahmini Türkiye'ye geliş süresi ve fiyat bandı ne olur.
Anketteki telefonlardan akıbeti meçhul olan Redmi note 7 hariç hepsi 1800 TL ve Samsung Galaxy M20 kampanyası var 250 TL hediye çeki veriyorlar, fiyat bandını ele alırsak az parada değil yani.
Mi 8 Lite ile işlemcisi aynı.. Bence Mi 9 SE yi bekle.. Yurt dışı fiyatları ucuz oluyor

SerJamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
redmi note 7
Konular
5
İsteyen istediği telefona istediği fiyatı verir yok enayi keriz bunlar yakışıksız sözler. Kaldı ki o gerdiginiz telefon üstüne başka bir marka yazsa yere göğe sığdıramaz ucuzmus bile dersiniz. Xiaomi Çin markası diye böyle laflar edenler ya eline hiç bu cihazlardan birini almamış yada boş konuşuyordur. Her firmanın yazılımsal sorunları vardır. samsung forumlarına bir bakın sorunları dile getiren çok sayıda insan var aynı şekilde diğeri firmlar da öyle.

Android tabanlı HTC Evo 3d, htc m7, m9 ve mi6 sırası ile kullandığım cihazlar. Htc M7 ve mi6 verdiğim parasını hak eden cihazlar idi şu an yeni bir cihaz alacak olsam ucuz pahalı demem yine gider xioami alırım net..
Note 7 de güzel bir cihaz ama acelemiz yoksa biraz daha bekleyin derim. Piyasada yaygınlaşmasını ve global rom çıkmasını bekleyin derim..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
abi 1 nisanda telefonlara zam geliyormuş, sence 1 nisana kadar gelirmi? zam gelene kadar telefon tr ye gelmesse mi 8 lite alırım büyük ihtimalle.:D

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Şu memlekette cahil insanlarla uğraşmaktan daha zor bir şey yok.

Bir de her yerdeler. Bitmiyorlar.
Ağzına sağlık. Kendi yaşadığı tek sorunu tüm dünyadaki insanlar yaşıyormuş gibi anlatmak çözüm odaklı değilde sorun odaklı olup kullandığını düzeltmek yerine kullanmadığını övmek marifet sanılıyor :) benim başıma geldi hepinizin başına gelir düşüncesinin elektronik ürünlerde geçersiz olduğu halen idrak edilemedi yada kasıtlı şekilde idrak edilmek istenmiyor...

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular