Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 PEKMIXM İndirme Bağlantısı

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arkadaşlar ben de bugün OTA üzerinden güncelledim. Google Play Store Enpara internet şubesini indirmiyor, " cihazınız bu sürümle uyumlu değil " hatası veriyor.
Hatta cihazı komple sıfırladım, wipe all data yaptım, tekrar kurmaya çalıştım. Artık google play store'da aramalarda uygulama çıkmıyor bile ! ( Enpara.com şirketim internet uygulaması çıkıyor fakat bireysel uygulama artık çıkmıyor.! )
Cihazım faturalı Türkiye Cihazı ( Delta Garantili )
Çözümü bilen var mı? Deneyebilir misiniz, Enpara internet şube 'yi indirebiliyor musunuz ?
Bende de yok hocam başka cihazdan baktım görünüyor.

uguravnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Not 6 pro
Konular
12
Gözle görülen bi değişiklik yok fakat kullanıcı olarak performans iyileştirmesi görüyorum.

keshaply

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Keshaply
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
Bende de yok hocam başka cihazdan baktım görünüyor.

Enpara müşteri hizmetleri ile görüştüm, bankadan kaynaklanan genel bir sorunmuş, düzeltmeye çalışırlarmış.
Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaş varsa boşuna uğraşmasın.

Srknclkggs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan çelik
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Arkadaşlar ben de bugün OTA üzerinden güncelledim. Google Play Store Enpara internet şubesini indirmiyor, " cihazınız bu sürümle uyumlu değil " hatası veriyor.
Hatta cihazı komple sıfırladım, wipe all data yaptım, tekrar kurmaya çalıştım. Artık google play store'da aramalarda uygulama çıkmıyor bile ! ( Enpara.com şirketim internet uygulaması çıkıyor fakat bireysel uygulama artık çıkmıyor.! )
Cihazım faturalı Türkiye Cihazı ( Delta Garantili )
Çözümü bilen var mı? Deneyebilir misiniz, Enpara internet şube 'yi indirebiliyor musunuz ?
bende bugün twrpden güncelledim enparada aynı sorunu yaşadım. apk olarak indirip kur kesin çözüm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güncellemeden sonra akıcılık daha iyi geldi. Fakat şarj hızlı tükenmeye başladı sanki

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
bende bugün twrpden güncelledim enparada aynı sorunu yaşadım. apk olarak indirip kur kesin çözüm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güncellemeden sonra akıcılık daha iyi geldi. Fakat şarj hızlı tükenmeye başladı sanki
Hangi sürümden geçtiniz hocam. 11.0.3 ten geçtim ben ekran sürem büyük ölçüde arttı. Şarjı tamamen bitirip 5 dk sonra takip fulleyin kalibre olsun bir de böyle deneyin.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ben 8 saat ekran süresi 3 gün bekleme süresi aldım oyun oynamıyorum hiç sosyal medya günlük kullanım tabi cihazımda marketten indirilmiş 8 uygulama yüklü sadece ve chrome dışında google klasöründeki tüm uygulamalar devredışı.
Messenger, Whatsapp, Telegram, İnstagram, B612, Vodafone yanımda, E Devlet, Banka uygulaması.
parlaklık genellikle düşük ve orta seviye kullanıyorum. senkronizasyon ve ıvır zıvır sistem özellikleri uygulama kasası ve launcherdeki tüm özellikler kapalı sade bi şekilde kullanıyorum ona göre kendinizle kıyaslarsınız.

Smtsuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet Suna
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
3
Ben 8 saat ekran süresi 3 gün bekleme süresi aldım oyun oynamıyorum hiç sosyal medya günlük kullanım tabi cihazımda marketten indirilmiş 8 uygulama yüklü sadece ve chrome dışında google klasöründeki tüm uygulamalar devredışı.
Messenger, Whatsapp, Telegram, İnstagram, B612, Vodafone yanımda, E Devlet, Banka uygulaması.
parlaklık genellikle düşük ve orta seviye kullanıyorum. senkronizasyon ve ıvır zıvır sistem özellikleri uygulama kasası ve launcherdeki tüm özellikler kapalı sade bi şekilde kullanıyorum ona göre kendinizle kıyaslarsınız.
Bende GCam ve bir sürü uygulama var. Chrome yerine opera kullanıyorum. 2 gün bekleme süresine karşılık 10 11 saat arası kullanım süresi alıyorum. Şu an %71de olan şarjıma baktığımda 3 buçuk saatten fazla ekran kullanımı yapmışım.

bloodyroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
6
Mi Max 3'e Android 10 geldi aynı işlemciyi kullanıyorlar, neden Note 6 Pro'ya gelmiyor anlamıyorum.

Üst Alt