Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 PEKMIXM İndirme Bağlantısı

cskn34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Coşkun
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
0
Haziranda miui12 alcas sanırım, bu yama neci şimdi

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Şuan ilk deneyimim arayüz hızlanmış bana mı öyle geliyor dicem de baya baya hızlanmış:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni güncellemelerle gelen özellikler yeni animasyonlar bi miktar ya şarjdan ya performanstan götürür. benim düşüncem gerekirse 1 saat düşük ekran süresi alayım ama cihaz performanslı çalışsın.
birde değişiklikler listesinde sadece güvenlik yaması yazdığına bakmayın 416 mb boyutu önceki güncellemedede öyle yazıyordu ama xiaomi bi kaç hatayı çaktırmadan kapatmış :) mesela bu sürümde sistem hizmet eklentisi uygulamasını güncellemiş şuanlık farkettiğim.
Hocam telefonun akıcılığı uçmuş ya resmen bana mı öyle geliyor bir bakar mısınız arayüz olsun uygulamada gezinme olsun. Akıyor maşallah:D

2. fark ettiğim şey kilit ekranında pin girme esnasında duvar kağıdı bulanık halde görünüyordu ya artık olmuyor. Duvar kağıdı gözüküyor direkt.

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
slm.ycl02
Dediğim gibi orda sadece güvenlik yaması yazdığına bakmayın çaktırmadan hataları gideriyolar telefonun hızı veya pil performansı değişebiliyo bazı sistem uygulamalarını güncelliyolar yoksa 416 mblık güvenlik yaması olmaz :D
Bendede öyle pin girme ekranı flu değil artık sadece bi karartı geliyo sanırım arayüzü göze batmıcak şekilde hafifletmişler.
Evet hocam arayüzde hızlanma mevcut ve tam ekran hareketlerini kullanan arkadaşlar ayarlardan sistem başlatıcı uygulamasına tam ekran yetkisi versin animasyonlar daha akıcı çalışır. artık note 6 pro için en stabil sürüm 11.0.4.0 diyebiliriz şuanlık :)

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
slm.ycl02
Dediğim gibi orda sadece güvenlik yaması yazdığına bakmayın çaktırmadan hataları gideriyolar telefonun hızı veya pil performansı değişebiliyo bazı sistem uygulamalarını güncelliyolar yoksa 416 mblık güvenlik yaması olmaz :D
Bendede öyle pin girme ekranı flu değil artık sadece bi karartı geliyo sanırım arayüzü göze batmıcak şekilde hafifletmişler.
Evet hocam arayüzde hızlanma mevcut ve tam ekran hareketlerini kullanan arkadaşlar ayarlardan sistem başlatıcı uygulamasına tam ekran yetkisi versin animasyonlar daha akıcı çalışır. artık note 6 pro için en stabil sürüm 11.0.4.0 diyebiliriz şuanlık :)
Ben şaşırdım güncelleyince iyi olmuş ya:D

dorukceli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doruk
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
5
slm.ycl02
hocam sistem uygulamasına nasıl tam ekran yetkisi veriyoruz biraz detaylandırır mısınız

djokyanus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
s3
Konular
2
Arkadaşlar 11.0.2 deyim yeni gelen güncellemede sorun yok hersey yolundaysa geçelim burdan sorun ya da hata bulan arkadaşlar yazarsa memnun olurum şuan beklemedeyiz

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar 11.0.2 deyim yeni gelen güncellemede sorun yok hersey yolundaysa geçelim burdan sorun ya da hata bulan arkadaşlar yazarsa memnun olurum şuan beklemedeyiz
Su ana kadar en stabil surum diyebilirim.

Yalniz birtek şu oyunlarda biraz fazla ısınıyor tel ve ufak kasmalar olabiliyor ona çözüm bulamadilar.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Yuklemeyen arkadaşlara tavsiyem yükleyiniz akıcılık artmış yağ gibi geçişler falan. Kaydırma ekran fotoğrafı sorunu çözülmüş normalde kaydırmalı ekran fotoğrafı bozuk şekilde alıyordu. Ve sarj surem çok daha iyi oldu 11.0.3.0 a göre. SS bırakıyorum aşağı not:full parlaklık kullanıyorum. 11.0.3.0 da Accu battery ile test ettiğimde (yaklaşık 1 hafta) pilim 3300-3400 civarı görünüyordu tekrar test edeceğim. Daha iyisi gelene dek en iyisi bu benim için:)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-20-01-41-17-419_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-05-20-01-41-17-419_com.miui.securitycenter.png
    319,7 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2020-05-20-01-41-11-427_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-20-01-41-11-427_com.miui.securitycenter.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Üst Alt