Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 PEKMIXM İndirme Bağlantısı

limonluck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
Xiaomi CC9 LİTE
Konular
11
note 6 pro android 8.1 miui 10 bana hiç güncelleme gelmiyor rom atayım diyorum tüm romlar android 9 için ben android 9 a nasıl yükselteceğim ?

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
note 6 pro android 8.1 miui 10 bana hiç güncelleme gelmiyor rom atayım diyorum tüm romlar android 9 için ben android 9 a nasıl yükselteceğim ?
Romu kurduğunuzda otomatik android 9 kurmuş oluyorsunuz zaten

limonluck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
Xiaomi CC9 LİTE
Konular
11
Romu kurduğunuzda otomatik android 9 kurmuş oluyorsunuz zaten
ben romu indirdim driverleri indirdim mi flash ile kurmaya çalıştığımda hata veriyor ama kurmuyor acaba 8.1 olduğu içinmi hata alıyorum acaba dedim bende yardımcı olabilirmisiniz ?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
ben romu indirdim driverleri indirdim mi flash ile kurmaya çalıştığımda hata veriyor ama kurmuyor acaba 8.1 olduğu içinmi hata alıyorum acaba dedim bende yardımcı olabilirmisiniz ?
Bootloader kilidiniz acik mi?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
talhacker hocam sanırım bu akıcılığın sebebini buldum. 11.0.3.0 sürümünde Cpu Throttling testini yaptığımda yaklaşık 5 saniye sonra CPU kendini %80 civarında çalıştırıyordu. Birçok kez denedim her seferinde 5sn sonra %80de kilitleniyordu. Suanki 11.0.4.0 romunda test yaptığımda CPU hiç düşmüyor anlık düşüp yükseliyor genel olarak %90-%100 arası çalışıyor. SS bırakıyorum hocam aşağıya.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-24-00-12-38-590_skynet.cputhrottlingtest.jpg
    Screenshot_2020-05-24-00-12-38-590_skynet.cputhrottlingtest.jpg
    510,2 KB · Görüntüleme: 29

FB_li

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burakx
Cihazım
REDMİ NOTE6 PRO
Konular
0
Arkadaşlar güncelleyen varmı? Varsa güncellemedeki izlenimleri anlatsın herhangi bir sorun varmı bilgilendirirseniz sevinirim.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arkadaşlar güncelleyen varmı? Varsa güncellemedeki izlenimleri anlatsın herhangi bir sorun varmı bilgilendirirseniz sevinirim.
Hiçbir sıkıntı yok hocam. En azından ben denk gelmedim kasmadır, donmadır vs. Daha iyisi gelene kadar en iyisi bu.

keshaply

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Keshaply
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
Arkadaşlar ben de bugün OTA üzerinden güncelledim. Google Play Store Enpara internet şubesini indirmiyor, " cihazınız bu sürümle uyumlu değil " hatası veriyor.
Hatta cihazı komple sıfırladım, wipe all data yaptım, tekrar kurmaya çalıştım. Artık google play store'da aramalarda uygulama çıkmıyor bile ! ( Enpara.com şirketim internet uygulaması çıkıyor fakat bireysel uygulama artık çıkmıyor.! )
Cihazım faturalı Türkiye Cihazı ( Delta Garantili )
Çözümü bilen var mı? Deneyebilir misiniz, Enpara internet şube 'yi indirebiliyor musunuz ?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Arkadaşlar ben de bugün OTA üzerinden güncelledim. Google Play Store Enpara internet şubesini indirmiyor, " cihazınız bu sürümle uyumlu değil " hatası veriyor.
Hatta cihazı komple sıfırladım, wipe all data yaptım, tekrar kurmaya çalıştım. Artık google play store'da aramalarda uygulama çıkmıyor bile ! ( Enpara.com şirketim internet uygulaması çıkıyor fakat bireysel uygulama artık çıkmıyor.! )
Cihazım faturalı Türkiye Cihazı ( Delta Garantili )
Çözümü bilen var mı? Deneyebilir misiniz, Enpara internet şube 'yi indirebiliyor musunuz ?
APK olarak yüklemeyi denediniz mi?

Üst Alt