MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

mutlurecp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Ben de bu güncellemeden memnun değilim. Sizce en stabil miui sürümü hangisi ?

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Ben de bu güncellemeden memnun değilim. Sizce en stabil miui sürümü hangisi ?
MIUI 10.0.3.0 en stabildir.

MIUI berbat yazılmış bir iOS özentiliğinden başka birşey değil,şu an cihazdan alacağın 100 ise 50 sini zor veriyor bende 3 tane telefonda inceleme fırsatı oldu başka romlar atınca 20 FPS aldığım oyun HD de 60 veriyor arada dağlar kadar fark var ve sadece gpu ile ilgili olaylar da değil pil kullanımı da berbat,muiu Xiaomi'nin en büyük hatası adeta Windows Vista,bunu yakında fark ederler zaten(umarım).

mutlurecp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
MIUI 10.0.3.0 en stabildir.

MIUI berbat yazılmış bir iOS özentiliğinden başka birşey değil,şu an cihazdan alacağın 100 ise 50 sini zor veriyor bende 3 tane telefonda inceleme fırsatı oldu başka romlar atınca 20 FPS aldığım oyun HD de 60 veriyor arada dağlar kadar fark var ve sadece gpu ile ilgili olaylar da değil pil kullanımı da berbat,muiu Xiaomi'nin en büyük hatası adeta Windows Vista,bunu yakında fark ederler zaten(umarım).
Dün akşam 10.3.6 ya dönüş sağladım. 11.0.5 inanılmaz yavaşlatmış cihazı. Ara yüz konusunda çok memnunum ios tan bu cihaza geçtiğim için. Fakat gözle görülür düzeyde bir yavaşlama söz konusu. Sırf hala destek veriyoruz demek için hatalarıyla beraber güncellemelere devam ediyorlar. Saçmalık. Şuan 10.3.6 sürümünü kullanıyorum. Tavsiye ederim

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular