Rom Redmi Note 6 Pro – Global Kararlı Rom V11.0.3.0 PEKMIXM

KaracaOmer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
1
Dostlar merhaba bu romu yukledim .

Kamerada flash patlamıyor
Arka ve Ön kamera odaklama yapmıyor
Pro moda geçince sadece Ön kamera açıyor

bu sorunlar başka kimsede var mı yardımcı olabilirmisiniz.

cenkermurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cenkermurat
Cihazım
RedMi Note 6 Pr
Konular
3

Ben de de yüklü ama sıkıntı yaşamadım

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Aynen bende de yüklü sıkıntı yok bence temiz bir format atın

Trkmhnds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
3

Al benden de o kadar. Kamera daha da leş olmuş.

Kruis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kruis
Cihazım
x
Konular
5
Bu sürümde batarya çok hızlı bir şekilde bitmekte. Yeni güncelleme halen gelmeyecek mi?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Batarya hızlı bi şekilde bitmiyor olması gerektiği gibi 7 8 saat ekran süresi veriyor eğer pil ömrünü biraz daha uzatmak istiyosanız pil tasarrufunu açınız telefonun pil ömrü artarsa bilinki cihazın performansından kısmışlar demektir zaten ucu ucuna yeten bi cihaz 1 saat daha fazla ekran süresi alcam diye cihazı yavaşlatmalarını istiyosunuz.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Batarya hızlı bi şekilde bitmiyor olması gerektiği gibi 7 8 saat ekran süresi veriyor eğer pil ömrünü biraz daha uzatmak istiyosanız pil tasarrufunu açınız telefonun pil ömrü artarsa bilinki cihazın performansından kısmışlar demektir zaten ucu ucuna yeten bi cihaz 1 saat daha fazla ekran süresi alcam diye cihazı yavaşlatmalarını istiyosunuz.
Hocam anladığım kadarıyla MIUI 11 hala sorunlu ve vaat ettikleri özellikler gelmedi. Bu cihaz MIUI 12 alacak mı hocam ve android 10 alır mı sizce? Fikrinizi alabilir miyim :)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam anladığım kadarıyla MIUI 11 hala sorunlu ve vaat ettikleri özellikler gelmedi. Bu cihaz MIUI 12 alacak mı hocam ve android 10 alır mı sizce? Fikrinizi alabilir miyim :)
Forumda güncellemelerden şikayetçi insanlara hak veriyorum sorun onlarda değil androidin yapısında. ota üzerinden güncellemeyi yapıyolar haliyle sorun yaşıyolar herkes herşeyi bilmek zorunda değil oda doğru ama bilenler sıkıntısız çözüyor bilmeyenler cihazla boğuşuyo malesef.

Ben bu konudaki sürümü kullanıyorum ve çok memnunum. yükleme şeklim bootloader kilidi açılır twrp yüklenir veriyi biçimlendir sonra yes yazıp devam edilir ve gelişmiş temizlikten tüm seçenekler seçilir hepsini seçip cihazın içi tamamen silinir tertemiz olur sonra cihazı kapatıp fastboottan tgz uzantılı romu miflash ile clean all and lock seçeneği ile yükleme yapılır bootloader kapalı olduğu için playstoreda sertifikalı olur.
bu şekilde yükleme yapan kimse sorun yaşamaz twrp üzerinden veya güncelleme paketini seçerek zip uzantılı recovery rom yüklemeyin. recovery rom ile tgz uzantılı fastboot rom arasında ciddi boyut farkı var burdanda anlayabilirsiniz.

Note 6 pro miui 12 alıcak fakat android 10 almayabilir eğer ağustos eylül ayına kadar android 10 gelmezse dahada beklemeyin.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Forumda güncellemelerden şikayetçi insanlara hak veriyorum sorun onlarda değil androidin yapısında. ota üzerinden güncellemeyi yapıyolar haliyle sorun yaşıyolar herkes herşeyi bilmek zorunda değil oda doğru ama bilenler sıkıntısız çözüyor bilmeyenler cihazla boğuşuyo malesef.

Ben bu konudaki sürümü kullanıyorum ve çok memnunum. yükleme şeklim bootloader kilidi açılır twrp yüklenir veriyi biçimlendir sonra yes yazıp devam edilir ve gelişmiş temizlikten tüm seçenekler seçilir hepsini seçip cihazın içi tamamen silinir tertemiz olur sonra cihazı kapatıp fastboottan tgz uzantılı romu miflash ile clean all and lock seçeneği ile yükleme yapılır bootloader kapalı olduğu için playstoreda sertifikalı olur.
bu şekilde yükleme yapan kimse sorun yaşamaz twrp üzerinden veya güncelleme paketini seçerek zip uzantılı recovery rom yüklemeyin. recovery rom ile tgz uzantılı fastboot rom arasında ciddi boyut farkı var burdanda anlayabilirsiniz.

Note 6 pro miui 12 alıcak fakat android 10 almayabilir eğer ağustos eylül ayına kadar android 10 gelmezse dahada beklemeyin.
Twrp için link rica edebilir miyim hocam :) Yüklemek istiyorum. Bootloader kapalı ama açarım 2dk lik iş:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Galaxy wonderim vardı. Onda rom değişirken tamamen her şeyi silip temizden kuruyordum sanırım aynı işlem :)

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Twrp için link rica edebilir miyim hocam :) Yüklemek istiyorum. Bootloader kapalı ama açarım 2dk lik iş:)
Buyrun hocam Bootloader kilidini süresiz açabilirseniz aşağıdaki konudan Twrp yi yükleyebilirsiniz.

Üst Alt