Rom Redmi Note 6 Pro – Global Kararlı Rom V11.0.3.0 PEKMIXM

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-23-20-24-09-628_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-23-20-24-09-628_com.android.settings.jpg
    225,1 KB · Görüntüleme: 56

cencel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kry
Cihazım
Note 6
Konular
1
İyi akşamlar.
Bende yurtdışı imei numarası değiştirilmiş note 6 pro (M1806E7TG) var. Bootloader kilidi açık, MIUI sürümü 10.2.1.0

Güncellemeler hep sıkıntılı olduğu için hiç güncelleme yapmadım. Sadece bootloader kilidini açtım. Yorumlardan bu versiyonun iyi olduğunu anlıyorum. Şimdi bu versiyona güncelleme yapmak istiyorum.

Yanlış anlamadıysam fastboot versiyonu indirip mi flash tool ile yükleme en doğrusu olacak değil mi? Programların silineceğini biliyorum ama ayarlarımı (wireless şifreleri filan) yedekleyebilir miyim ve bu işlem sonrasında imei ler silinir mi?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
İyi akşamlar.
Bende yurtdışı imei numarası değiştirilmiş note 6 pro (M1806E7TG) var. Bootloader kilidi açık, MIUI sürümü 10.2.1.0

Güncellemeler hep sıkıntılı olduğu için hiç güncelleme yapmadım. Sadece bootloader kilidini açtım. Yorumlardan bu versiyonun iyi olduğunu anlıyorum. Şimdi bu versiyona güncelleme yapmak istiyorum.

Yanlış anlamadıysam fastboot versiyonu indirip mi flash tool ile yükleme en doğrusu olacak değil mi? Programların silineceğini biliyorum ama ayarlarımı (wireless şifreleri filan) yedekleyebilir miyim ve bu işlem sonrasında imei ler silinir mi?
Ayarları ve uygulamaları yedekleyebilirsiniz. Telefonun ayarlar uygulamasına girin, Ek ayarlara girin, Yedekle ve sıfırla bölümüne girin orada yerel yedekler diye bir şey var tıklayın ve yedekleye dokunun uygulamalarınızı ve ayarlarınızı böyle yedeklemiş olursunuz. Yedekledikten sonra telefon hafızasından MIUI adlı klasörü herhangi bir depolama birimine yada bilgisayarınıza kopyalayın. Yüklendikten sonra o klasörü telefonun ana dizinine kopyalayın, yerel yedekler bölümüne girince göreceksiniz yedeginizi, tıklayıp yüklersiniz. IMEI hakkında bilgim yok. Bence beklemenizde yarar var ben 10.3.6.0 surumundeyim telefon yağ gibi. Oturmuş sürüm gelene kadar beklemeniz tavsiyem.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Bu çentik olayı ayarlardan nasıl yapılır bir bilen varmı
Ayarlar >telefon hakkında > tüm özelikler> MIUI sürümü > 6 kez tıkla sana uyarı verecek geliştiricisiniz diye. Sonra ayarlar > ek ayarlar > geliştirici secenekler > en küçük genişlik > 370 DP yap hocam

cenkermurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cenkermurat
Cihazım
RedMi Note 6 Pr
Konular
3
Ota bağlantısını indiriniz.
Sistem güncelleme - Ek özellikler - Güncelleme paketini seç yapınız.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Teşekkür ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar bir sorum olacak... Ben güncelleme yaptım sorun yok ama benim telefonda fotolarda görüldüğü üzere (ilk foto benim telefon diğerleri you tube da olan incelemelerdeki fotolar) alt taraftaki "Tam ekran göstergesi" yani full screen indicator denen menü tam ekran ayarkar kısmında yok ve o çizgi şekli de yok... Yardımcı olursanız sevinirim...

Geri bildirim gönder

Geçmiş

Kaydedilenler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-26-00-30-57-249_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-26-00-30-57-249_com.android.settings.jpg
    420,3 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20200326_003421.jpg
    IMG_20200326_003421.jpg
    171,1 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20200326_003307.jpg
    IMG_20200326_003307.jpg
    168 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Teşekkür ediyorum

Arkadaşlar bir sorum olacak... Ben güncelleme yaptım sorun yok ama benim telefonda fotolarda görüldüğü üzere (ilk foto benim telefon diğerleri you tube da olan incelemelerdeki fotolar) alt taraftaki "Tam ekran göstergesi" yani full screen indicator denen menü tam ekran ayarkar kısmında yok ve o çizgi şekli de yok... Yardımcı olursanız sevinirim...

Geri bildirim gönder
Geçmiş
Kaydedilenler

Hocam benim bildiğim sadece asop romlarda var bu çizgi

cencel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kry
Cihazım
Note 6
Konular
1
Fastboot ile yükleme yaparsam sonradan yazılan imeiler gider mi?

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Hocam asop rom nedir? Orjinal stabil rom değil mi videolarda gözüken miui 11 olarak görebildim sadece o çizgiyi
Bu görüntüler bana gerçek gelmedi veya tema kullanmış olabilir orjinal romlarda ve MIUI tabanlı tüm costum romları denedim hiç birinde yok bu çizgi

cenkermurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cenkermurat
Cihazım
RedMi Note 6 Pr
Konular
3
Bu görüntüler bana gerçek gelmedi veya tema kullanmış olabilir orjinal romlarda ve MIUI tabanlı tüm costum romları denedim hiç birinde yok bu çizgi
Video romunu ekledim aşağıda denedim ben de olmadı
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Fastboot ile yükleme yaparsam sonradan yazılan imeiler gider mi?

Cihaz garantili ürün yazma imei değil ama sıkıntılıysa işlem gerek yok macera aramayalım şimdi :)

Bir de bu video da var üstelik rom versyonu da daha düşük 11.0.1

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Üst Alt