MIUI 12 Redmi Note 6 Pro Eu Miui 12.0.1.0

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Romu yükledim fakat Bluetooth kulaklıkliğımı taktığımda ses full olmasına rağmen çok az ses geliyor ( başka telefonda sıkıntı Yok )

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Çıktığından beri global MIUI 12 kullanıyordum, son 5 gündür de Eu kullanıyorum, net eu her konuda daha iyi, globalde kilit ekranında ki bug eu da yok, daha akıcı çalışıyor pil konusunda bi tık daha iyi globale göre, global 12 kullananlara tavsiyemdir eu rom. MIUI 11.0.6 ya dönecektim gerek kalmadı.

Son düzenleme:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Az önce linkleri kontrol ederken kırık olduğunu gördüm güncellemek için girdim silinmiş. Alternatif linki yeni almıştım o da silindi.:^)
Link yenilendi. Tekrar yüklemişler romu otomatik doldurma ile ilgili bir sorun düzeltilmiş.

Son düzenleme:

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Böyle bir bildirim geldi, sitesine baktım orada da en son yüklenen rom dosyası bu rom, sürüm numarası aynı bir değişiklik yapılmış olabilir mi? Anlamadım.

Üstteki yorumu okuyunca anladım, bir sorun düzeltilmiş, tamamdır.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Google kamera da ve bazı uygulamalarda bu hatayı alıyorum, normal kamera ile çekimde sıkıntı yok başka böyle hata alan var mı eu romda?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Google kamera da ve bazı uygulamalarda bu hatayı alıyorum, normal kamera ile çekimde sıkıntı yok başka böyle hata alan var mı eu romda?
Sd-Kart mı kullanıyorsunuz yoksa kullanmadığınız halde mi bu hatayı alıyorsunuz?

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Sd-Kart mı kullanıyorsunuz yoksa kullanmadığınız halde mi bu hatayı alıyorsunuz?
SD kart kullanmıyorum, romu tekrar kurdum şimdi sorun çözüldü gibi Google kamerada hala sıkıntı var ama diğer uygulamalar çalışıyor.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
SD kart kullanmıyorum, romu tekrar kurdum şimdi sorun çözüldü gibi Google kamerada hala sıkıntı var ama diğer uygulamalar çalışıyor.
Ben romu kullanmaktayım böyle bir sorun yaşamadım Google kamera 6.2 kullanıyorum. Tek gördüğüm sorun ilk bildirimi genisletmiyor telefon. Mesela mesaj geldi, normalde orada okundu işaretle cevapla kısmı görünecek şekilde genisletiliyordu ama şimdi olmuyor her mesajda kendim indirip cevaplıyorum. Bildirimler-Bildirim Alanı- Üst bildirimi genislet çalışıyor mu sizde? Aktiflestirip çıkıp geri giriyorum ayar tekrar kapanmış oluyor.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Ben romu kullanmaktayım böyle bir sorun yaşamadım Google kamera 6.2 kullanıyorum. Tek gördüğüm sorun ilk bildirimi genisletmiyor telefon. Mesela mesaj geldi, normalde orada okundu işaretle cevapla kısmı görünecek şekilde genisletiliyordu ama şimdi olmuyor her mesajda kendim indirip cevaplıyorum. Bildirimler-Bildirim Alanı- Üst bildirimi genislet çalışıyor mu sizde? Aktiflestirip çıkıp geri giriyorum ayar tekrar kapanmış oluyor.
Siz deyince farkettim bende de çalışmıyor işaretliyorum çıkıyorum kapanıyor geri, yeni güncellemeden de umudum yok böyle kalır sanırım. Google kamera olayını da depolama izni vererek çözdüm.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Siz deyince farkettim bende de çalışmıyor işaretliyorum çıkıyorum kapanıyor geri, yeni güncellemeden de umudum yok böyle kalır sanırım. Google kamera olayını da depolama izni vererek çözdüm.
Çözüldüğüne sevindim. Ben ek olarak simgeleri değiştirdim globaldeki gibi yaptım. Fontu da aşırı inceydi onu da değiştirdim.

Üst Alt