MIUI 12 Redmi Note 6 Pro Eu Miui 12.0.1.0

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Eu rom bu sefer olmuş.

-Global romda bootloader kilidi açık olunca playstore sertifikasız oluyo eu rom sertifikalı
-Global romda youtube vanced yüklenmiyor rootsuz eu romda sıkıntısız vanced manager üzerinden nonroot seçeneği ile yüklendi.
-Global miui 12 romun launcheri kasıyor eu rom launcher ana menü geçişleri akıcı ayrıca uygulama kasası yerine google kartları seçip haberlere bakabilirsiniz.
-Vee kontrol merkezi blur global romdaki gibi gri değil.

Eu rom ekibini tebrik ediyorum herşey istediğim gibi harika iş çıkarmışlar. clap~~
Pixel extended ten geçmeye değermi sizce gecersem ne gibi eksiklikler olur?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Pixel extended ten geçmeye değermi sizce gecersem ne gibi eksiklikler olur?
Bu sizin beklentinizle ihtiyacınızla alakalı.
Google kişiler var ve sim karta kişi kaydedilmiyo pixel de bu benim için sorun.
Miui 12 nin yeni kontrol paneli beni cezbetti gizlilik koruması özelliğide hoşuma gitti hangi uygulama ne yapıyor haberdarım.
Uygulama kasası yerine Google kartları seçerek haberlere bakıyorum buda benim sevdiğim bi özellik ayrıca pixel romdaki gibi akıcı çalışıyor Google kartlar.
YouTube vanced rootsuz kurmuş olmam ve telefonda tüm reklamları engellemiş olmamla beraber benim için global romda pixel romda bitmiştir. pixel romun biraz daha akıcı tepkisel olmaktan başka bi avantajı kalmadı benim için.

Eu stabil 12.0.1.0 tüm beklentilerimi ihtiyaçlarımı karşıladığı için tartismasiz en iyi romdur benim için.
Yukarda bahsettigim hersey sadece ve sadece eu rom için geçerlidir. Global miui 12 tam anlamıyla çöplük ve saydığım özelliklerin hiç birisi global miui 12 de yok.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
slm.ycl02 hocam verdiğiniz romun başlığının hangi cihaz için sunulduğunun anlaşılması için Cihaz adını da ekleyebilir misiniz?

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Miui 12 nin yeni kontrol paneli beni cezbetti gizlilik koruması özelliğide hoşuma gitti hangi uygulama ne yapıyor haberdarım.
Uygulama kasası yerine Google kartları seçerek haberlere bakıyorum buda benim sevdiğim bi özellik ayrıca pixel romdaki gibi akıcı çalışıyor Google kartlar.
YouTube vanced rootsuz kurmuş olmam ve telefonda tüm reklamları engellemiş olmamla beraber benim için global romda pixel romda bitmiştir. pixel romun biraz daha akıcı tepkisel olmaktan başka bi avantajı kalmadı benim için.

Eu stabil 12.0.1.0 tüm beklentilerimi ihtiyaçlarımı karşıladığı için tartismasiz en iyi romdur benim için.
Yukarda bahsettigim hersey sadece ve sadece eu rom için geçerlidir. Global miui 12 tam anlamıyla çöplük ve saydığım özelliklerin hiç birisi global miui 12 de yok.
Teşekkürler bir denicem ama pixel de güzeldi bide eu deneyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Akıcılık - Hız
Hız ve akıcılık benim için önemli fazla hissettirmi eu

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11

Hocam hangi recovery sürümü ile kurdunuz acaba?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Teşekkürler bir denicem ama pixel de güzeldi bide eu deneyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hız ve akıcılık benim için önemli fazla hissettirmi eu
Oyun dışında üzmez hocam bana göre çok fark yok. Pixel kadar hızlı olamıyor ama kasma da yok.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam hangi recovery sürümü ile kurdunuz acaba?
Bu twrp sürümünü kullanıyorum tavsiye ederim birde yüklemeden önce twrpde gelişmiş temizlik menüsünden herşeyi seçip silin veriyi biçimlendirme vs hepsini yapın fastboottan global 11.0.6.0 veya 12.0.1.0 sürümünü clean all seçerek yükleyin kurulumu tamamlayın cihaz açılsın tekrar twrp yükleyip sadece veriyi biçimlendir işlemi yapıp yeniden başlat menüsünden recovery seçin cihaza romu atıp kurun.
Belki farklı romlar yüklemişsinizdir emin olun kalıntıları kalıyo temiz bi başlangıç yapmanız tavsiyemdir.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bu twrp sürümünü kullanıyorum tavsiye ederim birde yüklemeden önce twrpde gelişmiş temizlik menüsünden herşeyi seçip silin veriyi biçimlendirme vs hepsini yapın fastboottan global 11.0.6.0 veya 12.0.1.0 sürümünü clean all seçerek yükleyin kurulumu tamamlayın cihaz açılsın tekrar twrp yükleyip sadece veriyi biçimlendir işlemi yapıp yeniden başlat menüsünden recovery seçin cihaza romu atıp kurun.
Belki farklı romlar yüklemişsinizdir emin olun kalıntıları kalıyo temiz bi başlangıç yapmanız tavsiyemdir.
Teşekkürler hocam, katılıyorum kalıntılar kalıyor dediğiniz yöntemle yükleyeceğim.

Smtsuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet Suna
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
3
Fastboot var mıdır acaba? Twrp işine girmeden.

Üst Alt