Rom Redmi Note 5 Global Kararlı V12.0.2.0.PEIMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 56
  • Görüntüleme 8K

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Ben yükledim. Lanet olası MIUI 11'den kurtulmak için beklemeye tahammülüm yoktu. Anti rollback denen şey olmasa taa 8.1 MIUI 10'a kadar düşürecektim. Koskoca 2020 boyunca ara güncelleme bekledim. Şarjın çabuk düşmesine çare olurmu, berbat olan kamera düzelir mi diye bekledim. Bu sebeple bir daha Redmi almamaya ve aldırmamaya karar verdim.

Geçiş yapalı henüz yarım saat oldu. Önemli birşey fark edersem beklemede duranlar için yazarım. İlk izlenimler şöyle;

Arayüzden pek değişim yok. Ayarlar menüsü telefon hakkında bölümüne manşet gibi birşey konulmuş. Telefonun tepkisi sanki daha hızlı, arayüz daha akıcı gibi duruyor. Kamera arayüzünde artık takılma yok. Android güvenlik yaması 5 Kasım 2020 sürümünde.

Bir daha bu cihaza güncelleme verilmeyeceği ortada. Sıkıntı yaşarsam artık istemeye istemeye custom ROM yükleme yoluna gideceğiz yapacak birşey yok.
Hocam yüklemeden önce MIUI sürümünüz V11.0.3.0 müydü yoksa Kasım ayında gelen V11.0.5.0 mı? Ben bi kaç defa indirdim kurulum yaparken error veriyor. İndirme bağlantısında V11.0.3.0 yazıyor o yüzden mi acaba? Çünkü bendeki sürüm dediğim gibi V11.0.5.0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yüklemeden önce MIUI sürümünüz V11.0.3.0 müydü yoksa Kasım ayında gelen V11.0.5.0 mı? Ben bi kaç defa indirdim kurulum yaparken error veriyor. İndirme bağlantısında V11.0.3.0 yazıyor o yüzden mi acaba? Çünkü bendeki sürüm dediğim gibi V11.0.5.0
Bunu yazdıktan sonra güncelleme geldi bakalım nasıl.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2

Bunu yazdıktan sonra güncelleme geldi bakalım nasıl.

Acaba kullandığınız yazı fontu nedir? Gayet iyiymiş

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Bende de 11.0.5.0 var olduğundan ötürü küçük update paketini değil de 2GB'lık tam halini indirdim. Hata vereceğini biliyordum çünkü. O yalnızca 11.0.3.0 yüklü olanlar için.

okifioktay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oktay
Cihazım
redmi note5
Konular
4
Yeni güncellemeyi yükledim,bir sorun yok gibi görünüyor,tel biraz daha akıcı hale gelmiş.

MALKAS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
GALAXY SIII
Konular
0
Bende de 11.0.5.0 var olduğundan ötürü küçük update paketini değil de 2GB'lık tam halini indirdim. Hata vereceğini biliyordum çünkü. O yalnızca 11.0.3.0 yüklü olanlar için.
Bende de 11.0.5.0 olduğundan yükleyemedim ve hata verdi. Belirttiğiniz 2 gb tam dosyanın indirme linkini yazarsanız ben de indireyim. clap~~

PrCoder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
3
Bana henüz gelmedi bekleyeyim mi
arkadaşlar?

Abg11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abg
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Bende note 5 kullanıyorum miui 12 güncellemesi gelmedi sizlere geldimi

Yeni güncellemeyi yükledim,bir sorun yok gibi görünüyor,tel biraz daha akıcı hale gelmiş.
Telefonunuz note 5 mi

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Bende de 11.0.5.0 olduğundan yükleyemedim ve hata verdi. Belirttiğiniz 2 gb tam dosyanın indirme linkini yazarsanız ben de indireyim. clap~~
Bu konudaki recovery linki OTA linkindeki zip dosyasıyla birebir aynı şekilde yükleniyor. Bahsettiğim link oydu. Aradaki tek fark yalnızca belirli sürümden geçilen düşük boyutlu yama yerine herhangi resmi sürümden geçişi sağlayan "tam ROM" olması. Başka hiçbir fark yok. Veri kaybı söz konusu değil. Ortaya çıkan sonuç aynı. Fastboot olarak gösterilen kısım bilgisayar üzerinden flashlanan oluyor.
Bana henüz gelmedi bekleyeyim mi arkadaşlar?
Beklemenize gerek yok. Bu konudaki linki kullanabilirsiniz. 11.0.3.0 varsa düşük boyutlu OTA linki kullanılabilir. Resmi sunuculara ait indirme linki düştüğü zaman indirip yüklerim genelde. OTA bildirimi beklemem. Size de tavsiye ederim. (Aşağıda ve daha önceki mesajımda yazdığım gibi beklemeyi gerektirecek olumsuz durum görmedim.)
Bende note 5 kullanıyorum miui 12 güncellemesi gelmedi sizlere geldimi

Telefonunuz note 5 mi
Redmi Note 5 whyred kullanıyorum. Bu konudaki linkler kullanılabilir. OTA bildirimi gelmesi uzun sürer ve herkese de aynı anda gelmiyor. Bekleyip beklememek size kalmış. Bu linkler Xiaomi'nin resmi sunucularına ait.

Ben şu ana kadar güncellemeden memnun kaldım. Telefonun tepkisi ve çalışmasında biraz hızlanma, kamera arayüzünün takılarak ilerlemesinin çözüldüğünü ve biraz da pil ömrünün arttığını gördüm. Yeni özellikler çok dikkatimi çekmedi. Mevcut olanların düzgün çalışması önemliydi. Zaten üst düzey cihazlara konulan özelliklerden bazıları bizim MIUI güncellemelerinde yer almadı. Ancak ultra güç tasarrufunun işe yarayacağını düşünüyorum.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Konu sabit +

Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

Üst Alt