Rom Redmi Note 5 Global Kararlı V12.0.2.0.PEIMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 56
  • Görüntüleme 7K

aheagnje

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
5
Ben baya bir cahilim bu konularda. Tek bildiğim fastbootun riskli olduğu. OTA veya Recovery nedir , hangisini kullanarak güncelleme yapmam en mantıklısı olur ?

Abg11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abg
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Redmi note 5 12 güncellemesi gelecek mi bana hala gelmedi

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Hocam OTA olarak verilen sürümü geri çektiler. Bana gelmişti ben güncelledim o zaman. Ama yine vereceklerdir illaki. İster bekleyin isterseniz indirme bağlantısından indirip kurun karar sizin sonuçta.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Hocam OTA olarak verilen sürümü geri çektiler. Bana gelmişti ben güncelledim o zaman. Ama yine vereceklerdir illaki. İster bekleyin isterseniz indirme bağlantısından indirip kurun karar sizin sonuçta.
En son sürüm (MIUI 12 den önce) 11.0.5.0 vardı (Vowifi simgesi değişikliği ve güvenlik güncellemesi vb) MIUI 12 yi niye geri çektiler acaba gayet stabil gözüküyor kasma donma vb yok

Abg11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abg
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Xiomi redmi note 5 12 güncellemesi ne zaman gelecek bilen var mı ya

thesavarona

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Serbest
Konular
3
Android 10 gelmemesi büyük eksiklik

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Güncellemeyi hala yüklemeyen varsa onlar için vermek istediğim bazı bilgiler var ve özet olarak yüklenmemesini tavsiye ediyorum. Bir güncelleme daha gerekli olduğu açık. Evet şarj sorunu yok. Cihaz akıcı çalışıyor. 11.0.5.0 veya 11.0.3.0 sürümünde benim cihazımın kamera arayüzünde takılmalar vardı. Bu da kısmen çözüldü. Ancak bu sürümde beni delirten 2 sorun ortaya çıktı.

Zaman zaman bildirim paneli sapıtıyor. Tam ekran (yatay) çalışan uygulamalarda ekran parlaklık çubuğu neredeyse yok oluyor. İncecik bir çubuk haline geliyor ve ne kadar uğraşsam da parlaklık değişimi yapılamıyor.

Ayrıca birkaç defa kısayolların ızgara düzeni sapıttı. Arasındaki boşluklar kendi kendine değişti. Hatta bir keresinde komple ekrandan taştı.

Bununla birlikte bazen -iki farklı- tarayıcı üzerinden yine tam ekran video izlerken kendi kendine ekran kararması ve sonra tamamen kapanması sorunu var. Birkaç kez de oyun esnasında oldu. Biliyorsunuz bir video izlerken veya oyun oynarken hiç dokunmasanız bile ekran sabit bir parlaklıkla açık kalır. Halbuki sanki boşta duruyormuş gibi önce karartıp sonra kapatıyor.

Abg11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abg
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Sonunda geldi geldiği gibi kurdum ama ben şahsen Android 10 ile birlikte beklemiştim ama tabii Android 10 yok ki MİUİ 12 de bence bu telefonun alacağı son güncelleme
Ne zaman gelecek mi 12 redmi note 5 e

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Ne zaman gelecek mi 12 redmi note 5 e
??
Geldi zaten. Konuda linkleri var işte.
Telefona kendileri ne zaman gönderir bilemeyiz. Ne zaman keyfi gelirse o zaman OTA gönderiyorlar. Yüklemeyi çok istiyorsanız konunun ilk mesajındaki linkleri kullanabilirsiniz. Şu an 11.0.3.0 yüklüyse ilk OTA linkini, başka sürüm varsa ikinci linktekini (Recovery) indirin. Bu inen zip dosyasını şuradaki seçenek üzerinden gösterebilirsiniz.

Eğer güncelleme paketi seçimi gözükmüyorsa ortada duran MIUI logosu "11" e arka arkaya on kez dokunarak "ek güncelleme seçeneklerini" açın. Ben iki yıldır resmi sunucularından çekip kendim yüklüyorum.

OTA bildiriminin ne zaman geleceğini biz bilemeyiz. Geldiğinde de herkese aynı anda gelmiyor.

ugur_akd

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Galaxy S3
Konular
3
Fastboot ile romu kurup XiaomiADBFastbootTools-7.03 ile gereksiz uygulamaları temizleyerek boşta 2.3 gb ram ve miui 11 ile aynı performans ve batarya verilerini elde ediyrum. Açıkçası miui12'nin bu telefona bu saatten sonra geleceğini pek düşünmüyordum ama sürpriz oldu benim için. Telefonda çok bir şey değiştirmese de en azından geriye götürmedi diye düşünüyorum. Ayrıca güncellemeyi önce verip sonra iptal etmeleri biraz garibime gitti acaba bir terslik mi var diye ama günlük kullanımda pek fark göremedim terslik olarak.

Üst Alt