Sohbet Redmi Note 5 - Ekran Adiliği

Bucketheadland

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5 AI
Konular
9
5 aydır kullanıyorum herhangi bi sıkıntısını görmedim henüz ekranla ilgili olarak. Sizin hangi panel acaba?

Muaddib1789

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hdndn
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
9
Buyur başlayalım. Ön hazırlık

Misal yetkisiz müdahale saçmalığı!!! Biz Türk milleti olarak evinizde hobi olarak cep telefonu tamir seti bulunduruz. Canımız sıkıldıkça garantili telefonlarımızı açıp parça değişimi yaparız, elektronik ve mekanik parçaları imalat edip satarız. Yetkisiz müdahale bizim işimiz.!!!
Eee siz ciddi misiniz? Garantili ürüne neden müdehale etmek istersiniz? Hayır adamlar zaten bir sorunda alıp sıfırını veriyorlar. Yetkisiz müdehale saçmalığı ndndjdlsk.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

o zaman tartışabiliriz çok şey yaşadım garanti olayı tamamıyla yalan sıfır sanıp aldığın cihazların nasıl sıfırlandığını bile bilmeden yazmamalısın en iyi garanti kendi tamir ettiğimiz şeydir çünkü apple parçaları pahalı servis de öyle garantiye giden aynı gelmiyor güven asla olamaz
Ben Apple'ın servisiyle sorun yaşayan kimse ne duydum ne gördüm. Adamlar kullanıcı hatası olmadığı sürece cihazı sorgusuz sualsiz değişiyorlar. Hatta kullanıcı hatası olan bir çok durumda da iyi niyet garantisi uyguluyorlar.

Ekli dosyalar

• oldu-o-zaman-biz-kalkalim_1107318.gif
    oldu-o-zaman-biz-kalkalim_1107318.gif
    1.018,3 KB · Görüntüleme: 2

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Nasil kullanıyoruz? Tamamen gidiyormu sorun?

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende 2 ay önce falan oldu sorun bi anda. Sonra araştırdım internetten bu uygulamayı gördüm indirdim çalıştırdım gerçekten sorun giderildi. Sonra tekrarlamadi aynı sorun. Denemekte fayda var hocam

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Bende 2 ay önce falan oldu sorun bi anda. Sonra araştırdım internetten bu uygulamayı gördüm indirdim çalıştırdım gerçekten sorun giderildi. Sonra tekrarlamadi aynı sorun. Denemekte fayda var hocam
Ben bugün denedim 30-40 dakika falan bekledim ondan sonra çok zamanım olmadi ekranı test etmeye. Sanki fayda etti

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Ben bugün denedim 30-40 dakika falan bekledim ondan sonra çok zamanım olmadi ekranı test etmeye. Sanki fayda etti

Inşallah sizde de kalıcı bir çözüm olur hocam

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Eee siz ciddi misiniz? Garantili ürüne neden müdehale etmek istersiniz? Hayır adamlar zaten bir sorunda alıp sıfırını veriyorlar. Yetkisiz müdehale saçmalığı ndndjdlsk.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben Apple'ın servisiyle sorun yaşayan kimse ne duydum ne gördüm. Adamlar kullanıcı hatası olmadığı sürece cihazı sorgusuz sualsiz değişiyorlar. Hatta kullanıcı hatası olan bir çok durumda da iyi niyet garantisi uyguluyorlar.

Şikayetleri bir okuyunuz lütfen. :) :)

Ayrıca bakınız : İroni nedir?

Üst Alt