Sohbet Redmi Note 5 - Ekran Adiliği

34apo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Apo34
Cihazım
Redmi note 5
Meslek
Oto tekniker
Konular
15
garanti kısmına çok takılmayın telefon apple da olsa samsung da olsa garanti sana istediğin sonucu vermez.Garanti var diye oh demeyin çoğu şeyi kullancısı hatası der size mal ederler arkadaşlar

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
Bu tarz sorunlar her cihazda olabilir. Asus zenfone 5'imde de olmuştu, garantiden ekran değişti ve arıza tekrarlamadı. Bir arkadaşımın mate 10 lite'sinde aynı sorun var. Kuzenimin de p 20 lite'sinde aynı sorun var ve 3 kez garantiden değişti ekranı. Kardeşime verdiğim Note 5'te sapasağlam maşallah. Mesajınız biraz kötüler gibi olmuş.
Zaten gayet kötüledim, gibisi yok. Başımıza gelmeyen kalmadı 3 kuruş az para vericez diye. Ben bu foruma bu cihazları almadan önce geldim. Her kötü anlamda konu açana, yorum atana öyle cevaplar vardı ki insan ister istemez ikna oluyordu almaya. Bende başkaları da aynı hataya düşmesin diye her gördüğümü yazıyorum artık. Buraya bi konu açsam baştan sonra iyisiyle kötüsüyle yazsam ve şu "kullanmayı bilmiyorsunuz"cu tipler gelmeseler, bir çok kişi aydınlanır da neyse işte

Muaddib1789

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hdndn
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
9
garanti kısmına çok takılmayın telefon apple da olsa samsung da olsa garanti sana istediğin sonucu vermez.Garanti var diye oh demeyin çoğu şeyi kullancısı hatası der size mal ederler arkadaşlar
Apple ve kullanıcı hatası mı? Tövbe de çarpılırsın. Bir Apple sevmeyen olarak garanti konusunda laf eden adamla bizzat tartışırım.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
8 aydır kullanıyorum bende olmadı

34apo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Apo34
Cihazım
Redmi note 5
Meslek
Oto tekniker
Konular
15
Apple ve kullanıcı hatası mı? Tövbe de çarpılırsın. Bir Apple sevmeyen olarak garanti konusunda laf eden adamla bizzat tartışırım.
o zaman tartışabiliriz çok şey yaşadım garanti olayı tamamıyla yalan sıfır sanıp aldığın cihazların nasıl sıfırlandığını bile bilmeden yazmamalısın en iyi garanti kendi tamir ettiğimiz şeydir çünkü apple parçaları pahalı servis de öyle garantiye giden aynı gelmiyor güven asla olamaz

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Buyur başlayalım. Ön hazırlık

Misal yetkisiz müdahale saçmalığı!!! Biz Türk milleti olarak evinizde hobi olarak cep telefonu tamir seti bulunduruz. Canımız sıkıldıkça garantili telefonlarımızı açıp parça değişimi yaparız, elektronik ve mekanik parçaları imalat edip satarız. Yetkisiz müdahale bizim işimiz.!!!

Mervan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mervan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
8
iPad'i iki kere garantiye gönderdim. İkisinde de sorgusuz sualsiz cihaz değişimi yapıldı. Ben de garanti konusunda Apple'a laf söyletmem. 8-|

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Hafta bası telefon cikaran bi firmada olacak bu isler :) bende redmi Note 7 kullaniyorum neden ? cunku bana bu ozelliklerde f/p sundugu icin.Yoksa ilk tercihim Huawei Mate Pro serileri olurdu.Xiaomi yi cok sevsemde cok asiri Telefon yelpazesi var.Bi ara HtC de boyleydi.Sonrasi malum.Keske 4-5 model cihaz ckartsa Hem guncellemeri daha detayli ve sorunsuz getirir hemde Ozenli yapar.Ynede iyy bir marka herseye ragmen.Ama bundan sonraki telefonum Xiaomi olmuycak.Durumumu iylestirir isem.Yne Huawei ye donecegim.

Junex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
2
Sony kullanırken çok oluyordu. Genelde cihaz nereden darbe alsa , egilse bukulse, düşse o tarafta sararma oluyordu. KVK 2 3 defa itiraz etmeden değiştirdi sagolsunlar. Sert ve çok sıkı kılıf takip çıkarırken dikkatli olmak lazım .

Üst Alt