Yardım Redmi Note 4X Alınır mı

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Siyah renk redmi note 4x almayı düşünüyorum da sizce alınır mı ? herhangi bir sorunu var mı ısınma, şebeke sorunu gibi ? Mesela mobil veriyle online oyun oynarken kaç dereceye çıkıyor batarya sıcaklığı ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Arkadaşlar note 4 ve 4x arasında pek fark yok anladığım kadarı ile peki Türkiye'de satılan note 4 SD işlemcili olanların hepsi band20'li mıdır? 4x modellerde band20'li olan verisyon var mıdır?

Oyla:

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
haklısınız hocam fiyatı note 4x ile aynı ekranı 720p işlemcisi dandik falan ama tasarımı her şeyin üzerini örtüyor :) global versiyonunu arıyorum bulursam alacağım bulamazsam note 4 global alacağım

Hocam ne yaptınız aldınız mı redmi 4x. Bende ikisi arasında kaldım, birinde işlemci iyi birinde tasarım güzel :)

Oyla:

erkan0776

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erkan
Cihazım
s3 i9300
Konular
0
Şahsen ben tavsiye etmem eşime almıştım emmc çipi arızalandı ne parçası var ne garantili tamiri o yüzden uzak durun

Oyla:

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
redmi Note 4 mtk babam kullanıyor güzel cihaz, ben de mi5 kullanıyorum, mi5 de güzel, fiyat artırma imkanı yok ise note 4 varsa mi5

Oyla:

onuratik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Atik
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Telefonu 10 Aralık pazar günü 32 GB Global Versiyonunu satın aldım. Açtığımda anadili seçtim ve gayet akıcı bir kurulumla karşılaştım. Telefonu kurdum sim kartımı taktım arama vs. gayet güzel çalışıyor. Ardından internete bağlandığımda telefonun arayüzünün miui 9'a güncellenebileceğini söyledi hemen güncelledim. Aralarındaki farkı bilmiyorum 8'i pek kullanmadım. Arayüz gayet akıcı, telefon gayet akıcı, herhangi bir uygulamada kasma vs. görmedim. Gün içinde yoğun kullanarak 30%a düşürebildim en fazla. Turkcell'de çekme vs. sıkıntısı yok. İnterneti hızlı. Ben memnun kaldım şahsen.

Oyla:

Thefun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thefun
Cihazım
note 4x
Konular
1
Siyah renk redmi note 4x almayı düşünüyorum da sizce alınır mı ? herhangi bir sorunu var mı ısınma, şebeke sorunu gibi ? Mesela mobil veriyle online oyun oynarken kaç dereceye çıkıyor batarya sıcaklığı ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler
Ben telefonu 1 aydan beri kullanıyorum turkcell ve vodafone ikisini bir kullanıyorum.
vodafone hattım sadece internet için kullanıyorum iş yerinde sıkıntı yok ama evde kullanırken hız proglemleri yaşıyorum yavaşlıyor çok fazla ama turkcell hattında hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Oyla:

TalhaQuinn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Resmi note 4
Konular
0
büyük ihtimalle almışsındır ama yeni alacaklar iççin yazıyorum. bir yıldır kullanıyorum telefonu bir yıl boyunca sorun çıkarmadı ama şu an işlemci pert olmuş durumda. telefon durduk yere aşırı ısınıyor interneti açamıyorum bile. hiçbir uygulamaya giremiyorum. sadece aramaya yarar durumda. mtk işlemciler bu şekilde bozuluyormuş. kesinlikle mtk işlemcili hiçbir cihaz almayın.

Oyla:

FAHRENHEIT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
note 4x 64 gb
Konular
0
bilmiyorum düzeltirler mi. ama bluetooth sorunlu. bende gear icon x 2018 ve nokia bh 214 kulaklık var. telefon ikisinde de sorun çıkarıyor. nokia olanda devamlı durmaksızın kesintiler oluyordu. sonra 1 saat falan düzeliyordu. şimdi icon x kulaklıkla da aynısını yapıyor. ben sorun başka bir şeyden kaynaklıyor diye düşünüyordum. şimdi iconx kulaklığı hem lg g2 de kullandım hemde bilgisayara bağlayıp kullandım. sorunsuzca hemen bağlandı. hem bilgisayarda hemde lg g2 de yarım saatin üzerinde müzik dinledim. değil bir saniye bir salise bile kesinti olmadı. şöyle de bir durum var. samsung'un diğer bir bluetooth kulaklığında 1 saatin üzerinde konuşmama rağmen ( hm 1500) hiç sorun çıkarmadı. ama samsung'un kulaklığı müzik kulaklığı değil bu arada, sadece konuşmak için. umarım xioami bu bluetooth sorunun çözer. telefonun geri bildiriminden sorun oluşturdum ama ilgilenirler mi bilmem.

Oyla:
Üst Alt