Yardım Redmi Note 4X Alınır mı

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Siyah renk redmi note 4x almayı düşünüyorum da sizce alınır mı ? herhangi bir sorunu var mı ısınma, şebeke sorunu gibi ? Mesela mobil veriyle online oyun oynarken kaç dereceye çıkıyor batarya sıcaklığı ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
hocam band 20 olmayınca ne sıkıntı çıkar ? band 20 3g mi 4g mi ? birde redmi 4x band 20 yi destekliyor mu bilginiz var mı ? sorularımı yanıtlarsanız sevinirim

hocam olay şu 4x telefonunu aslında çin için özel hazırlamıştı xiaomi firması sonra oda globale çıktı vs burada bir sorun yok redmi note 4 ile 4x arasındaki tek fark 4x de band 20 desteği yok ve bluetooth 4.2 kullanıyor 4 de band 20 desteği bluetooth 4.1 kullanıyor. Band 20 nedir açıklayayım band 20 türkiyede en yayın kullanılan 4g frekansıdır bu yüzden türkiyede satılan cihazlarda band 20 kullanılması önemlidir şöyle anlatayım band20 li redmi note 4 alırsanız her operatörde 4g sürekli görürsünüz istisnalar dışında ama redmi note 4x alırsanız turkcell hariç çoğu durumda türkcellde dahil çoğu yerde 3g görürsünüz 4g çok nadir çeker ben redmi note 4 vodafone hattında kullanıyorum bu telefon kadar 4g yi bu kadar iyi çeken başka bi telefon kullanmadım daha önce 4g çekim performansı çok iyi dediğim gibi arasındaki fark bundan ibaret redmi note 4x kullanan arkadaşlar daha iyi bilirler

Oyla:

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
açıklamanız için çok teşekkür ederim hocam

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hocam olay şu 4x telefonunu aslında çin için özel hazırlamıştı xiaomi firması sonra oda globale çıktı vs burada bir sorun yok redmi note 4 ile 4x arasındaki tek fark 4x de band 20 desteği yok ve bluetooth 4.2 kullanıyor 4 de band 20 desteği bluetooth 4.1 kullanıyor. Band 20 nedir açıklayayım band 20 türkiyede en yayın kullanılan 4g frekansıdır bu yüzden türkiyede satılan cihazlarda band 20 kullanılması önemlidir şöyle anlatayım band20 li redmi note 4 alırsanız her operatörde 4g sürekli görürsünüz istisnalar dışında ama redmi note 4x alırsanız turkcell hariç çoğu durumda türkcellde dahil çoğu yerde 3g görürsünüz 4g çok nadir çeker ben redmi note 4 vodafone hattında kullanıyorum bu telefon kadar 4g yi bu kadar iyi çeken başka bi telefon kullanmadım daha önce 4g çekim performansı çok iyi dediğim gibi arasındaki fark bundan ibaret redmi note 4x kullanan arkadaşlar daha iyi bilirler

Hocam Redmi Note 4 (X olmayan) global olmayan model de mevcut ve bu modelde Band 20 desteği bulunuyor :)

Oyla:

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Pardon, AVEA da ne gibi sorun var? kullanıyormusunuz?
Ben yıllardır Avea kullanıyorum ve en ufak bir sorunum olmadı bugüne kadar
Belirtilen cihazda bu sorun var yorumlardan bakabilirsiniz hocam ( cihaz : redmi note 4 )

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Üstadım bende Note4x var global ve band20 desteği var diye tahmin ediyorum hiç bir noktada cihazım 4G den düşmüyor neredeyse ve Turk Telekom kullanıyorum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

realist48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RADİKAL
Cihazım
Redmi 4
Konular
0
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim son bir soru daha sormak istiyorum sizce note 4x mi yoksa redmi 4x mi almalıyım ? aslında note 4x tabikide daha iyi bir telefon fakat redmi 4x'in de tasarımı cezbediyor iphone 7 gibi duruyor :)

Redmi 4x siyah ben alacaktim nasip olmadi.redmi seri icinde tek.siyah olani al begenemzsen ben semden alirim telin krali o bu serideki.

Oyla:

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Redmi 4x siyah ben alacaktim nasip olmadi.redmi seri icinde tek.siyah olani al begenemzsen ben semden alirim telin krali o bu serideki.
haklısınız hocam fiyatı note 4x ile aynı ekranı 720p işlemcisi dandik falan ama tasarımı her şeyin üzerini örtüyor :) global versiyonunu arıyorum bulursam alacağım bulamazsam note 4 global alacağım

Oyla:
Üst Alt