Yardım Redmi Note 4X Alınır mı

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Siyah renk redmi note 4x almayı düşünüyorum da sizce alınır mı ? herhangi bir sorunu var mı ısınma, şebeke sorunu gibi ? Mesela mobil veriyle online oyun oynarken kaç dereceye çıkıyor batarya sıcaklığı ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Siyah renk redmi note 4x almayı düşünüyorum da sizce alınır mı ? herhangi bir sorunu var mı ısınma, şebeke sorunu gibi ? Mesela mobil veriyle online oyun oynarken kaç dereceye çıkıyor batarya sıcaklığı ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler

Valla hiç düşünmeden al. Belirttiğin sorunların hiç biri yok. Fakat çekme konusunda avea ve vodafonu secmemen lazım, turkcell ise sıkıntı yok.. cihaz adeta uçuyor. Yoğun kullanmama rağmen 1 gün rahat çıkıyor. Isınma sorunum yok tavsiye ederim..

Oyla:

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Valla hiç düşünmeden al. Belirttiğin sorunların hiç biri yok. Fakat çekme konusunda avea ve vodafonu secmemen lazım, turkcell ise sıkıntı yok.. cihaz adeta uçuyor. Yoğun kullanmama rağmen 1 gün rahat çıkıyor. Isınma sorunum yok tavsiye ederim..
aveada ne sıkıntı var hocam faturalı kullanıyorum turkcelle geçemem ama mi4 de şebeke sorunu yoktu bu telefona özel olarak mı sorun var ? şuan mi4 kullanıyorum ve ısınma sorunu var bu yüzden geçiş yapacaktım 3g de oyun oynarken veya konuşma yaparken telefon adeta yanıyor.

Oyla:

m.ali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
Avea vodafone kullaniyorum, mtk islemcili modelini kullaniyordum sirf sarj ve vodafon sorunlu oldugu icin 4x aldim. Suan sarj ve sebeke olayi harika, isinma sifir, tavsiye ederim

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Pardon, AVEA da ne gibi sorun var? kullanıyormusunuz?
Ben yıllardır Avea kullanıyorum ve en ufak bir sorunum olmadı bugüne kadar

Oyla:

hayal@t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürsel
Cihazım
mi 10 t lite 5g
Konular
1
Turktelekom kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok. Full + full çekiyor .

Oyla:

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim son bir soru daha sormak istiyorum sizce note 4x mi yoksa redmi 4x mi almalıyım ? aslında note 4x tabikide daha iyi bir telefon fakat redmi 4x'in de tasarımı cezbediyor iphone 7 gibi duruyor :)

Oyla:

hayal@t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürsel
Cihazım
mi 10 t lite 5g
Konular
1
Note 4x al keyfine bak bence.uzun süre sana telefon alma ihtiyaci hissettirmez.samsung note 3 ten gectim note 4x,e memnun etti özellik ve performans ı ile pişman etmez bu telefon.

Oyla:

0quz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
2
redmi note 4 global(snapdragon) versiyonu seçerseniz hiç bir sorunla karşılaşmazsınız çekme vs gibi 4x versiyonunda band 20 yok buda 4g performansını etkiliyor aradaki tek fark bu 2 cihaz arasında bide önemsiz ama şöyle bi fark var 4x de bluetooth 4.2 benim dediğim 4 te bluetooth 4.1 var

Oyla:

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
redmi note 4 global(snapdragon) versiyonu seçerseniz hiç bir sorunla karşılaşmazsınız çekme vs gibi 4x versiyonunda band 20 yok buda 4g performansını etkiliyor aradaki tek fark bu 2 cihaz arasında bide önemsiz ama şöyle bi fark var 4x de bluetooth 4.2 benim dediğim 4 te bluetooth 4.1 var

hocam band 20 olmayınca ne sıkıntı çıkar ? band 20 3g mi 4g mi ? birde redmi 4x band 20 yi destekliyor mu bilginiz var mı ? sorularımı yanıtlarsanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt