Sohbet Redmi Note 4

Leopardll

Altayturk
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
sw33tking'e yanıtı için teşekkür ederim. Ancak ben bu telefon için whatsapp'da da görüntülü görüşme ayarlarını göremedim. Bu telefonun tek eksiği bu gibi geliyor.
WhatsApp aramasına tıkla görüntülü görüşme seçeneği var.

deemmir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
note 4
Konular
0
Teşekkür ederim

onder748

Dünya bir kerelik üst düzey bir oyundur.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
poco f2 pro
Meslek
imalat
Konular
1
Arkadaşlar dikkatimi cektide. Hücre bekleme ekran suresiyle basabas gidiyor. Bu normal mj

mfatih

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
yok
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar,

Xiaomi Redmi Pro alacaktım fakat global rom olmadığı için ve Türkçe çevirisinin eksik olması nedeniyle vazgeçtim. Şimdi Xiaomi Redmi Note 4 almayı düşünüyorum, n11'de newport isimli bir satıcı var, bu satıcıdan global rom olarak satın aldıkları halde global rom olmadığını yazanlar olmuş ve bu satıcı miuiturkiye destekli tek satıcı olarak tanıtıyor kendisini. Gittigidiyor üzerinden Cepport satıcısının sattığı cihazlar global rom olarak mı geliyor satın alan var mı ?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Merhaba Arkadaşlar,

Xiaomi Redmi Pro alacaktım fakat global rom olmadığı için ve Türkçe çevirisinin eksik olması nedeniyle vazgeçtim. Şimdi Xiaomi Redmi Note 4 almayı düşünüyorum, n11'de newport isimli bir satıcı var, bu satıcıdan global rom olarak satın aldıkları halde global rom olmadığını yazanlar olmuş ve bu satıcı miuiturkiye destekli tek satıcı olarak tanıtıyor kendisini. Gittigidiyor üzerinden Cepport satıcısının sattığı cihazlar global rom olarak mı geliyor satın alan var mı ?

Bahsettiğiniz Satıcılar Bizim Forumun Yöneticileridir. HiddeNKinG ve cantara Hocama Ulaşabilirsiniz.
Telefon ve Romlarla İlgili Hiçbir Sorun Yaşamazsınız ;)

Redmi Pro da Evet Resmi Global Rom Yok Şuanlık. Xiaomi.eu Romu Yüklenerek Türkçe Dil Kullanılabilir.

mfatih

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
yok
Konular
0
Cevabınız için teşekkür ederim. Araştırmaya devam ediyoruz bakalım. Sırf ekran biraz daha büyük ve kapasite fazla diye redmi alacaktım ama sanırım mi5 en sağlıklısı gibi. redmi konusunda baya bi tereddüt yaşadım.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Cevabınız için teşekkür ederim. Araştırmaya devam ediyoruz bakalım. Sırf ekran biraz daha büyük ve kapasite fazla diye redmi alacaktım ama sanırım mi5 en sağlıklısı gibi. redmi konusunda baya bi tereddüt yaşadım.

Benim Şahsi Görüşüm (Önceden MTK İŞlemcili Telefon Kullandığım İçin) SnapDragon Modelleri Tercih Edilmesinden Yanadır. 2Yıl İçerisinde Xiaomi Snapdragon Cihazlarda Hiç Sorun Yaşamadım, Yada Yaşadıklarımı Kolayca Halledebildim.

onder748

Dünya bir kerelik üst düzey bir oyundur.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
poco f2 pro
Meslek
imalat
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar,

Ben ordan aldim global surum ama 2 hafta önce guncelleme geldi zaten. Sen onu yukleyeceksin. Sikintti yok. 10 numra telefon

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba Arkadaşlar,

Evet hocam bir süre önce böyle bir sıkıntı varmış ancak cepport ile işbirliğimiz başlar başlamaz tüm Note 4'lere orijinal global rom yüklendi ve şu anda global rom yüklü olarak gönderiliyor.

deemmir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
note 4
Konular
0
Ben bir ay önce Redmi note 4 aldım. Global rom yüklü, işletim sistemi Türkçe ve Delta garantisinde, gayet memnunum. Herkese öneriyorum.

Üst Alt