Redmi note 4 ghost screen

05bberke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berke erdal
Cihazım
note4 global
Konular
2
Redmi note4 tianma panel cihazında ortanın biraz üstünden yukarısına kadar gri renkte bı koyuluk var sadece gri renkte belli oluyo ve tam YouTube deki çizgiyle aynı ghost screen olabilir mi? Boe panel olan arkadaşta da aynı sorun olmuştu

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Redmi note4 tianma panel cihazında ortanın biraz üstünden yukarısına kadar gri renkte bı koyuluk var sadece gri renkte belli oluyo ve tam YouTube deki çizgiyle aynı ghost screen olabilir mi? Boe panel olan arkadaşta da aynı sorun olmuştu
geçmişolsun hocam..hayalet ekran olma olasılıgı cok yuksek

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Ekran görüntüsü yükleyebilir misiniz?
Ben de bu gibi sebeplerden dolayı LG V10 cihazımı sattım.Bu LG'nin bazı modellerinde rahatsız edici kronik bir sorun.

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
ekran görüntüsünde çıkmaz
cihazın resmini çekip yükleyin en sağlıklı öyle anlayabiliriz

05bberke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berke erdal
Cihazım
note4 global
Konular
2
ekran görüntüsünde çıkmaz
cihazın resmini çekip yükleyin en sağlıklı öyle anlayabiliriz
Telefonla çekince anlaşılacak kadar çok değil.şimdi de bildirim çubuğunun olduğu yerler biraz koyu pek dert etmiyorum ama kasko bunu yapar mı ya da ekranı değistirsem düzelir mi kasko bitmeden ekranı kırıp vereyim diyorum

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Telefonla çekince anlaşılacak kadar çok değil.şimdi de bildirim çubuğunun olduğu yerler biraz koyu pek dert etmiyorum ama kasko bunu yapar mı ya da ekranı değistirsem düzelir mi kasko bitmeden ekranı kırıp vereyim diyorum
Bu konuda birşey diyemem ama kaskonun bitmesine daha varsa şimdilik orjinalini bozmayın

serdar1984

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
aynı problemi bende yaşıyorum. örnek veriyorum. 1 saat Hepsiburada uygulamasında geziyorum. sonra çıkıyorum. ana ekranda bir onceki hepsiburada uygulamasının gölgesi şeklinde beliriyor. bir süre sonra kayboluyor ama insanın canını sıkıyor. özellikle duvar kağıdınız gri ise rahat rahat sorunu gorebiliyorsunuz. cihazı alalı 3 hafta olmuşken soğudum yeminle.
[doublepost=1519076931,1519076861][/doublepost]bu arada 64gb global seri. bir çözümü varmı? yoksa yazılımsal mı?

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
aynı problemi bende yaşıyorum. örnek veriyorum. 1 saat Hepsiburada uygulamasında geziyorum. sonra çıkıyorum. ana ekranda bir onceki hepsiburada uygulamasının gölgesi şeklinde beliriyor. bir süre sonra kayboluyor ama insanın canını sıkıyor. özellikle duvar kağıdınız gri ise rahat rahat sorunu gorebiliyorsunuz. cihazı alalı 3 hafta olmuşken soğudum yeminle.
[doublepost=1519076931,1519076861][/doublepost]bu arada 64gb global seri. bir çözümü varmı? yoksa yazılımsal mı?

Yazılımsal değil bildiğim kadarıyla. Donanımsal. Önceki mesajımda yazdığım gibi LG marka telefonlarda sık görülüyordu. Yanılmıyorsam panel değişimi yapıyordu, servis. Benim cihazda bu sorunu vardı. Ben servise vermek yerine sattım ve xiaomi note 4 aldım.

Üst Alt