MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Bize yapılan en büyük haksızlık güncelleme vermemesi oldu hocam.
S2 modelini biliyorsunuz.
Android güncellemesi rahatlıkla alırdık.
Bence Xiaomi de bu telefonun bu kadar tutacağını tahmin etmedi. Ve sonuçta güncelleme vermeyerek eskitme yolunu seçti.
Yoksa bizim telefonumuzdan daha düşük özelliklere sahip telefonların rahatlıkla Android 9 güncellemesi aldığını biliyoruz.
Doğru söylüyorsunuz, hocam xiaomide bu kadar tutacağını tahmin etmesi hakikaten peynir ekmek gibi sardı midoyu ama gcam kapatmaları çok kötü oldu illaki pazarlama yapacak ya yeni telefon satacak ya
Ben zamanında Galaxy s3 kullandım ama gucelemelre takıntılı bu xaoimiden kapatıp miyim 11 çok üzdü bizleri çare yok pixel romlara alışmak zorundayım arayüz falan

Hiparci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hiparci
Cihazım
Redmi note 4
Konular
6
dark mod gibi bişey buldum daha önce varmıydı bilmiyorum.Ek ayarlardan erişilebilirlik kımsına girin en altta ekran bölümünde rengi ters çevirmeyi açın
hocam zaten vardı bu özellik miui 10 zamanında

gcb1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
700 liraya adlığım bir cihaz 2.5 yıldır güncelleme de alıyor, hâlâ taş gibi de şarjı gidiyor. 700 liralık makineden beklentiniz 7000 liralık cihaz kadar olmamalı.

Mi 9t geçişi yapıcam. O yüzden yeni romlara yelken açayım bir süre. Ve eminim mi 9t Note 4 kadar şarjı gitmediği için beni kızdıracak.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Miui 11 için uygun magisk dosyası hangisi? Twrp ile kurucam!

Kadirylmz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
5
Miui 11 için uygun magisk dosyası hangisi? Twrp ile kurucam!
chromedan magisk manager indirin ve kurun. uygulamayı açtığınızda önünüze çıkan menüden son sürüm magisk'yı indirin zip dosyası indirildiğinde twrp ile flashlayın.

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Doğru söylüyorsunuz, hocam xiaomide bu kadar tutacağını tahmin etmesi hakikaten peynir ekmek gibi sardı midoyu ama gcam kapatmaları çok kötü oldu illaki pazarlama yapacak ya yeni telefon satacak ya
Ben zamanında Galaxy s3 kullandım ama gucelemelre takıntılı bu xaoimiden kapatıp miyim 11 çok üzdü bizleri çare yok pixel romlara alışmak zorundayım arayüz falan
Hocam neden pixel olsun düzgün.calisan port romlar var onlarda bakın miui11 android 9

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular