MIUI 11 Redmi Note 4/4X - Global Stabil - MIUI 11 V11.0.2.0 - NCFMIXM indirme bağlantısı

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Pil kullanımı fena değil.
Telefonumun bataryasını ilk günden itibaren hiç değiştirmediğimi ve pil sağlığının 3200mAh a kadar düştüğünü düşünürsek, MIUI 11 pil kullanımı fena değil.
Yani bana göre en azından MIUI 10 dan kötü değil.
Yoğun kullandım sürekli telefonla oynadım.
Hocam iyi ekran süreleri almiwsiniz bende bugün dayanamayıp kurdum ama okadarda howum gitmedi yani hakkatden bow bir guncellem ne o vara ne bu var falza rem tüketiyor ve arada kasma donmaya benzer hareketler yapıyor dayanamadım az önce port rom kurdum ama şimdilik en iyi rom pixel plus final+entereal 19 kernel
Bu arada siz daha iyi bilirsiniz elbet ama ben yinede düşüncelerimi yazayım pil ölçen program bende bir ara denedim merkadan programın mantığı jarji 20/80 arası tutunca batarya sağlığı rakamlarda yükseliyor ama 100 jarj yaptığınızda her defasında azalıyor tekrarda 20/80 arası şarjda yeniden yükseliyor yani okadar güvenilmez
Sürekli 4G kullandım, telefondan maçı izledim. Pil kullanımı kötü değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladığım seneden yukarıda herşey karışmış tekra anlaşılır şekilde yazayım

Hocam iyi ekran süreleri almiwsiniz bende bugün dayanamayıp kurdum ama okadarda howum gitmedi yani hakkatden bow bir guncellem ne o var ne bu var fazla rem tüketiyor ve arada kasma donmaya benzer hareketler yapıyor dayanamadım az önce port rom kurdum ama şimdilik en iyi rom pixel plus final+entereal 19 kernel
Bu arada siz daha iyi bilirsiniz elbet ama ben yinede düşüncelerimi yazayım pil ölçen program bende bir ara denedim merkadan programın mantığı jarji 20/80 arası tutunca batarya sağlığı rakamlarda yükseliyor ama 100 jarj yaptığınızda her defasında azalıyor tekrarda 20/80 arası şarjda yeniden yükseliyor yani okadar güvenilmez

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladığım seneden yukarıda herşey karışmış tekra anlaşılır şekilde yazayım

Hocam iyi ekran süreleri almiwsiniz bende bugün dayanamayıp kurdum ama okadarda howum gitmedi yani hakkatden bow bir guncellem ne o var ne bu var fazla rem tüketiyor ve arada kasma donmaya benzer hareketler yapıyor dayanamadım az önce port rom kurdum ama şimdilik en iyi rom pixel plus final+entereal 19 kernel
Doğrudur hocam.
Kasma donma vs yaşamadım, şimdilik stabil kullanıyorum. Programı daha önce de kullanmıştım. Pilim daha yeniydi. O zamanda pil sağlığı 3500mAh gibi çıkmıştı.
3200mAh normal geliyor bana çünkü 3 senelik telefon.
Yeni bir telefon şimdi alacak durum yok ancak yeni bir pil alarak devam ederim. En azından bir sene daha idare etmesi lazım. Hatta iki sene.

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Doğrudur hocam.
Kasma donma vs yaşamadım, şimdilik stabil kullanıyorum. Programı daha önce de kullanmıştım. Pilim daha yeniydi. O zamanda pil sağlığı 3500mAh gibi çıkmıştı.
3200mAh normal geliyor bana çünkü 3 senelik telefon.
Yeni bir telefon şimdi alacak durum yok ancak yeni bir pil alarak devam ederim. En azından bir sene daha idare etmesi lazım. Hatta iki sene.
Bende sizin gibiyim 2 yıllık telefon oldu mido ve bu bende ilk defadir yani her yıl telefon degiwdidirdim ama mido okadar problemsiz bir cihaz ki *yazılımı çıkmak şartıyla* inşallah bizler redmi not 10 geçeriz büyük yenilik olurhaha--

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bende sizin gibiyim 2 yıllık telefon oldu mido ve bu bende ilk defadir yani her yıl telefon degiwdidirdim ama mido okadar problemsiz bir cihaz ki *yazılımı çıkmak şartıyla* inşallah bizler redmi not 10 geçeriz büyük yenilik olurhaha--
Bize yapılan en büyük haksızlık güncelleme vermemesi oldu hocam.
S2 modelini biliyorsunuz.
Android güncellemesi rahatlıkla alırdık.
Bence Xiaomi de bu telefonun bu kadar tutacağını tahmin etmedi. Ve sonuçta güncelleme vermeyerek eskitme yolunu seçti.
Yoksa bizim telefonumuzdan daha düşük özelliklere sahip telefonların rahatlıkla Android 9 güncellemesi aldığını biliyoruz.

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Bize yapılan en büyük haksızlık güncelleme vermemesi oldu hocam.
S2 modelini biliyorsunuz.
Android güncellemesi rahatlıkla alırdık.
Bence Xiaomi de bu telefonun bu kadar tutacağını tahmin etmedi. Ve sonuçta güncelleme vermeyerek eskitme yolunu seçti.
Yoksa bizim telefonumuzdan daha düşük özelliklere sahip telefonların rahatlıkla Android 9 güncellemesi aldığını biliyoruz.
Kesinlikle hocam insan en azından bi android 8 güncellemesi verirdi 2 3 yıllık telefona vermemesi çok büyük yanlış.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ben, bu modele android güncellemesi vermedikleri için memnunum, yoksa performansı yerlerde sürünürdü. Ömrünü çoktan tamamlamış olurdu. Kaldı ki, miui arayüz ile android sürümünün kaç olduğunun önemi yok gibi.

Bu sebeple telefon hâlâ stabil. ;)

• Beğen
Tepkiler: Dub

emrezafrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
Ben, bu modele android güncellemesi vermedikleri için memnunum, yoksa performansı yerlerde sürünürdü. Ömrünü çoktan tamamlamış olurdu. Kaldı ki, miui arayüz ile android sürümünün kaç olduğunun önemi yok gibi.

Bu sebeple telefon hâlâ stabil. ;)
hocam o iş belli olmaz,hem dediğin gibi bile olsa tekrar 7ye dönerdik ama en azından bir denemiş olurduk

Üst Alt