Rehber Redmi Note 3 Pro Bootloader Kilidi Açmadan Global Rom Kurma

sinancatak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan Çatak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Mi flash işlemi bitirmeden kapattınız veya kabloyu çıkardınız sanırsam. Cihazınız brick olmuş durumda, usb uzatma kablosu alıp edl kablosu yapabilirsiniz, işe yaramaz ise cihazı söküp testpoint yapmalısınız.

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bittiğine eminim ekranda sucsessfull yazısı gördüm. sağ alttaki süre de donmuştu. diyelimki bitmedi. edl kablosu yapmak ve cihazı söküp testpoint yapmak vs bunlar bana çok yabancı şeyler. nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
bittiğine eminim ekranda sucsessfull yazısı gördüm. sağ alttaki süre de donmuştu. diyelimki bitmedi. edl kablosu yapmak ve cihazı söküp testpoint yapmak vs bunlar bana çok yabancı şeyler. nasıl yardımcı olabilirsiniz?
RepairM@n hocamla iletişime geçebilirsiniz, cihazı ona göndermeniz durumunda sorununuzu çözecektir.

ilyasgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Redmi note 3
Konular
0
Aynı durum bendede olmuştu edl modda takılı kalmış ben cihazın arka kapağını açıp pil soketini çıkarıp takınca olmuştu. Cihazın kapağını açabilirim diyorsan deneyebilirsin. Yok yapamam dersen şarjın bitmesini bekle yada bi telefoncuya yaptır.

meddah58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tayfun
Konular
12
Rootlu değil, rootlu rom var.

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
cevap için tesekkürler hocam...bootloader kilitli bir cihaz için rootlu rom ya alabilir miyim imei için.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bende de aynı şekilde işlem tamamlandığı halde Power tuşuna basarak yeniden açmak istediğimde bu durumla karşılaşmıştım. Ertesi güne kadar durdu. Ertesi gün edl kablo ile cihaz yeniden edl moduna geçti ve romu yeniden yükledim. Forumda edl kablo yapımı ile ilgili videolu rehber bulabilirsiniz.

http://forum.miuiturkiye.net/konu/x...fonlar-icin-9008-unbrick-kablosu-yapimi.6224/

cevap için tesekkürler hocam...bootloader kilitli bir cihaz için rootlu rom ya alabilir miyim imei için.
Root'lu rom ile imei değişimi yapılabilir.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinancatak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan Çatak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Bende de aynı şekilde işlem tamamlandığı halde Power tuşuna basarak yeniden açmak istediğimde bu durumla karşılaşmıştım. Ertesi güne kadar durdu. Ertesi gün edl kablo ile cihaz yeniden edl moduna geçti ve romu yeniden yükledim. Forumda edl kablo yapımı ile ilgili videolu rehber bulabilirsiniz.

http://forum.miuiturkiye.net/konu/x...fonlar-icin-9008-unbrick-kablosu-yapimi.6224/

Root'lu rom ile imei değişimi yapılabilir.

Merhaba EDL kablosu hala duruyor mu acaba :D Ben kendim halledemem gibi o işi de. Yardımcı olabilirim diyen iki kişi var. Biri Manisa'da, diğeri Antalya'da, bense İstanbul'dayım. Siz bir şekilde yardımcı olabilir misiniz bana ?

İmei için de bir sitedeki kolay imeti atımı başlığı vardı. Oradan çok kolay bir şekilde halletmiştim.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhaba EDL kablosu hala duruyor mu acaba :D Ben kendim halledemem gibi o işi de. Yardımcı olabilirim diyen iki kişi var. Biri Manisa'da, diğeri Antalya'da, bense İstanbul'dayım. Siz bir şekilde yardımcı olabilir misiniz bana ?

İmei için de bir sitedeki kolay imeti atımı başlığı vardı. Oradan çok kolay bir şekilde halletmiştim.
Benim bu aralar zamanım yok hocam. Foruma dahi yeterli vakit ayıramıyorum. Bekleyen bir çok videolu anlatım ve tanıtımlar var, hepsi duruyor. Zaman bulunca onları hazırlayacağım.
Forumda yardımcı olabilecek başka arkadaşlar çıkabilir. Olmadı bir elektronikçiye bu kabloyu 5dk'da hazırlattırabilirsiniz. Videoyu iletmenize bile gerek yok, anlatımın çıktısını vermeniz kafi gelecektir.

sinancatak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan Çatak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Benim bu aralar zamanım yok hocam. Foruma dahi yeterli vakit ayıramıyorum. Bekleyen bir çok videolu anlatım ve tanıtımlar var, hepsi duruyor. Zaman bulunca onları hazırlayacağım.
Forumda yardımcı olabilecek başka arkadaşlar çıkabilir. Olmadı bir elektronikçiye bu kabloyu 5dk'da hazırlattırabilirsiniz. Videoyu iletmenize bile gerek yok, anlatımın çıktısını vermeniz kafi gelecektir.

teşekkürler forumdan repairm@n isimli bir arkadaş şehir dışından ücret karşılığında halledecek. umarım da yapacak

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
teşekkürler forumdan repairm@n isimli bir arkadaş şehir dışından ücret karşılığında halledecek. umarım da yapacak
Hocam ses kısma ve güç tuşlarına basılı tutunca fastboot geçmiyormu? 15n kadar basılı tutun.

sinancatak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan Çatak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Hocam ses kısma ve güç tuşlarına basılı tutunca fastboot geçmiyormu? 15n kadar basılı tutun.
yok ekranda hiç bir değişiklik olmuyor. ama windowsa bağlandığında 5sn içinde çıkış yapıp tekrar bağlanma sesi geliyor sanırım çıkıp giriyor o moda.

Üst Alt